Προς το περιεχόμενο

Μικρές Απορίες - Σύντομες Απαντήσεις


Lucifer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά, το ξέρω ότι δεν είναι πλήρως ενημερωμένος ο Άτλας. Εξάλλου το λέει κιόλας ότι τώρα ενημερώνεται το σύστημα και ενδέχεται να πάρει κάποιο χρόνο μέχρι να γίνει πλήρης. Τα δικά μου ένσυμα και της αδερφής μου, την τελευταία φορά που μπήκαμε (πριν 4-5 μήνες), τα είχε όλα. Θέλω να δω τώρα αν έχει ενημερωθεί κάτι σε αυτό το διάστημα των 4-5 μηνών, αλλά δεν μπορώ να μπω στην σελίδα.

Δεν μπαίνει ούτε σε μένα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Και γιατι ασχολειστε με τα ενσημα σας, ετοιμαζεστε να βγειτε στη συνταξη?

Όχι, θέλουμε να ανανεώσουμε τα βιβλιάρια υγείας που λήγουν τέλος Φεβρουαρίου, γιατί τίθεται κάποιο προσωπικό πρόβλημα υγείας και ετοιμαζόμαστε για μια εγχείρηση.

Μπορεί να θέλει να δει αν του τα βάζουν σωστά.

και αυτό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι, θέλουμε να ανανεώσουμε τα βιβλιάρια υγείας που λήγουν τέλος Φεβρουαρίου, γιατί τίθεται κάποιο προσωπικό πρόβλημα υγείας και ετοιμαζόμαστε για μια εγχείρηση.

και αυτό

Έχω την εντύπωση ότι ανανεώνεται αυτόματα πλέον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση ότι ανανεώνεται αυτόματα πλέον.

Ναι σύμφωνοι, αλλά πέρσι δεν δούλευα όλο το έτος και δεν είμαι σίγουρος αν έχουν περαστεί όλα τα ένσημα. Θέλω να δω πόσα ένσημα έχουν μαζευτεί. Υπάρχει περίπτωση να μην υπάρχουν αρκετά ένσημα για ανανέωση, ή να υπάρχουν αλλά να μην έχουν περαστεί ακόμη στο σύστημα όλα για να γίνει η άμεσα ανανέωση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το υποποδιο για POANG καρεκλα ΙΚΕΑ.

Εδω και μια 2ετια περιπου παρατηρω οτι απο κατω του, συγκεντρωνεται μια ''σκονη'' (στο χρωμα του επιπλου),

σαν να πεφτουν ρινισματα.

 

Τι στο καλο ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε γαμωτη, θελω να ξεκινισω comentary σε games, αστειο αλλα ταυτόχρονα σοβαρό, να λεω καμια μαλακια..

 

καθμουν 20 λεπτα και απλα δεν μπορουσα να μιλήσω, τερμα αμηχανία να εισαι μπροστα σε μια καμερα μονος σου. ισως να μου έβγαινε σε κανα multiplayer game. με κανα φιλο σε skype κλπ.

 

αποτε δυο πραγματα, πως θα το ξεπερασω αυτο το πραγμα και θελει κανεις να παιξουμε για το youtube? οι φιλοι μου δυστυχώς δεν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε γαμωτη, θελω να ξεκινισω comentary σε games, αστειο αλλα ταυτόχρονα σοβαρό, να λεω καμια μαλακια..

 

καθμουν 20 λεπτα και απλα δεν μπορουσα να μιλήσω, τερμα αμηχανία να εισαι μπροστα σε μια καμερα μονος σου. ισως να μου έβγαινε σε κανα multiplayer game. με κανα φιλο σε skype κλπ.

 

αποτε δυο πραγματα, πως θα το ξεπερασω αυτο το πραγμα και θελει κανεις να παιξουμε για το youtube? οι φιλοι μου δυστυχώς δεν

Αν δεν θες να φαίνεται το πρόσωπό σου, δοκίμασε να βάλεις ομιλία, μόνο ήχο δηλαδή, και δες πως θα πάει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί να θέλει να δει αν του τα βάζουν σωστά.

 

Οι εργοδοτες δε δινουν καποιο ειδος αποδειξης στους υπαλληλους?

 

Πριν απο τον Ατλαντα πως οι εργαζομενοι γνωριζαν αν τους τα εχουν βαλει σωστα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε γαμωτη, θελω να ξεκινισω comentary σε games, αστειο αλλα ταυτόχρονα σοβαρό, να λεω καμια μαλακια..

 

καθμουν 20 λεπτα και απλα δεν μπορουσα να μιλήσω, τερμα αμηχανία να εισαι μπροστα σε μια καμερα μονος σου. ισως να μου έβγαινε σε κανα multiplayer game. με κανα φιλο σε skype κλπ.

 

αποτε δυο πραγματα, πως θα το ξεπερασω αυτο το πραγμα και θελει κανεις να παιξουμε για το youtube? οι φιλοι μου δυστυχώς δεν

Βαλε τη περουκα να νιωσεις άνετα :P

Σοβαρά τωρα, σε αυτα νομιζω ή το χεις ή δε το χεις (την άνεση στο μπλαμπλα και την δημοσια έκθεση)

Τι παίζεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι εργοδοτες δε δινουν καποιο ειδος αποδειξης στους υπαλληλους?

 

Πριν απο τον Ατλαντα πως οι εργαζομενοι γνωριζαν αν τους τα εχουν βαλει σωστα?

Αρκετα παλιοτερα, θυμαμα επαιρνα εκτυπωση απο το ικα, που συνηθως δεν εδειχνε τους τελευταιους μηνες. Βεβαιωση απο εργοδοτη δεν ειχα παρει ποτε κι οσες φορες ρωταγα μου ελεγαν να τσεκαρω απ το ικα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια είναι μια φυσιολογική θερμοκρασία για τον αέρα που βγαίνει από τις περσίδες του κλιματιστικού στη θερμή λειτουργία;

 

To googling είχε απαντήσεις μόνο για το κρύο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...