Προς το περιεχόμενο

Tablet Toshiba Encore WT8-A-102 (139€ @you.gr) [ΤΕΛΟΣ]


tikei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι αλλα αλλοι λενε ότι ελαβαν sms εδώ και ωρες, αλλοι όχι. Με παραλαβη από acs point και οι "δυο".

Βασικά ίσως ποικίλει από κατάστημα σε κατάστημα ACS. Σε προηγούμενη τηλεφωνική μου παραγγελία από το you, το δέμα μου ήταν στο κατάστημα τους για 1,5 εβδομάδα κοντά κι εγώ δεν είχα πάρει ούτε ένα SMS. Τελικά επικοινώνησα με το you και μου έδωσαν το voucher ώστε να τους πάρω τηλ και να κανονίσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 753
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Βασικά ίσως ποικίλει από κατάστημα σε κατάστημα ACS. Σε προηγούμενη τηλεφωνική μου παραγγελία από το you, το δέμα μου ήταν στο κατάστημα τους για 1,5 εβδομάδα κοντά κι εγώ δεν είχα πάρει ούτε ένα SMS. Τελικά επικοινώνησα με το you και μου έδωσαν το voucher ώστε να τους πάρω τηλ και να κανονίσω.

Ευρωπεοι της acs, κλασσικα... Δυσκολιες ακομα και όταν βαζεις παραλαβη από point; Ευγε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε πλαισιο, κωτσο, cosmodata και egate γραφει οτι εχει 2 χρόνια εγγυηση, σε public kai multirama μονο 1.

στο σαιτ της toshiba λεει 1 επισης.

ξέρει κανεις τι παιζει;

Διεθνής εγγύηση διάρκειας 2 ετών http://www.toshiba-greece.com/laptops/tablets/encore/encore-wt8-a-102/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευρωπεοι της acs, κλασσικα... Δυσκολιες ακομα και όταν βαζεις παραλαβη από point; Ευγε.

Νομιζω αν βαλεις παραλαβη απο καταστημα δεν σου ερχεται μηνυμα απο το you.Σου ερχεται μηνυμα την αλλη μερα το πρωι οτι ειναι προς παραδοση η αποστολη σου.Αν βαλεις να στο φερει η acs σπιτι τοτε σου στελνει μηνυμα το you την προηγουμενη μερα και την επομενη η acs.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά από το κατάστημα acs Λάρισα και επειδή πάντα βάζω παραλαβή από το acs point, μου έρχεται μήνυμα την ημέρα που είναι διαθέσιμο προς παραλαβή. To you ποτέ δεν μου έχει στείλει μήνυμα ή email ότι το παρέδωσε στην acs κλπ.
Επίσης αναφορικά σε αυτό που υπόθηκε προηγουμένως πάντα μου έστελναν μήνυμα την "σωστή" ημέρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νομιζω αν βαλεις παραλαβη απο καταστημα δεν σου ερχεται μηνυμα απο το you.Σου ερχεται μηνυμα την αλλη μερα το πρωι οτι ειναι προς παραδοση η αποστολη σου.

Εδώ ο φιλος με παραλαβη από acs μας ειπε ότι του εστειλε ηδη μηνυμα (προφανως από την acs το μηνυμα ότι εφτασε στο κατάστημα - ας μας το επιβεβαιωσει).

 

και εγω παραλαβη απο acs εβαλα μιας και ειναι στο δρομο μου μετα την δουλεια ... θα σκασει και σε εσενα οπου να ναι το μνμ :-)

Άλλο:

 

Αν βαλεις να στο φερει η acs σπιτι τοτε σου στελνει μηνυμα το you την προηγουμενη μερα και την επομενη η acs.

Η acs εδώ και πολύ καιρο (πολλους μηνες) δεν στελνει sms το πρωι της ημερα της παραδοσης να σε ενημερωσει ότι εχει φυγει κατι προς παραδοση, το εχει κοψει, αυτό είναι τσεκαρισμενο αρκετες φορες. :mad: Εκτος αν είναι και αυτό πρωτοβουλια του κάθε υποκαταστήματος και το εχουν κοψει χωρις να είναι γραμμη από τα κεντρικα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η acs εδώ και πολύ καιρο (πολλους μηνες) δεν στελνει sms το πρωι της ημερα της παραδοσης να σε ενημερωσει ότι εχει φυγει κατι προς παραδοση, το εχει κοψει, αυτό είναι τσεκαρισμενο αρκετες φορες. Εκτος αν είναι και αυτό πρωτοβουλια του κάθε υποκαταστήματος και το εχουν κοψει χωρις να είναι γραμμη από τα κεντρικα.

Εμενα παντως μου στελνει..Επισης μου στελνει οταν δεν με βρισκουν και μου λεει να επικοινωνησω με το καταστημα..
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως κακώς βγάζει τα προϊόντα τελείως απο το site του το you.gr.

 

Θα μπορούσαμε να ζητήσουμε price match απο πλαίσιο-Κωτσόβολος- κλπ.

 

Αυτό φανερώνει ότι μάλλον ήταν λάθος. Αντί για 319 χτύπησαν 139.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσοι παραλάβετε να περάσετε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ από εδώ

https://www.nomatterwhatguarantee.com/el/Home

 

στο δικό μου tablet έσπασε η οθόνη. Μου την αλλάξανε σε 4 μέρες χωρίς πολλά πολλά.

Επίσης εχω την αίσθηση ότι η εγγύηση 2 χρονών ισχύει μόνο με το registration, αλλιώς είναι 1 χρόνο

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

αα ε δε παράγγειλες όταν πόσταρες, αλλά πολύ νωρίτερα. Είπα κι εγώ. Αφού το κοίταζα το βράδυ συνέχεια, dead ήταν το λινκ. :(

 

Ρε παιδιά εμένα η ACS ποτέ δε μου έχει στείλει μήνυμα πριν να είναι διαθέσιμο στο κατάστημα. Το you ούτε που θυμάμαι να στέλνει SMS :P 

Δε ξέρω αν παίζει ρόλο η περιοχή, εγώ βάζω ACS Κορυδαλλού πάντως και μου έρχεται το πρωί που φτάνει στο κατάστημα και είναι πλέον διαθέσιμο να το παραλάβω. Δε κατάλαβα καλά πριν πάντως, για το αν δηλαδή κάποιου του ήρθε SMS για την επόμενη μέρα από στο κατάστημα που έβαλε. Ίσως να του στείλανε SMS δε ξέρω, μάλλον είναι ο,τι να ΄ναι. :P

Σημασία έχει ότι ήταν ευκαιριάρα και δεν πρόλαβα... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

^^

Το ποσο ευκολα σπαει το λεπτο γυαλι της οθονης είναι ένα από τα δυο "προβλήματά" του, τα οποια διαβασα σε ένα ποστ-κριτικη στο αμαζον χθες. Το άλλο είναι ότι περναει σκονη κατω από το γυαλι μεσα σε ελάχιστες ημερες. Εχει σχεδόν 1στις 3 κριτικες με μοναστερα, δεν τις διαβασα ολες, μονο μια.

Παντως το ειδα από κοντα στο MM σημερα, και μου φανηκε αρκετα καλο για 139 ευρω. Η οθονη του είναι λιγο αργη στα ms της, αφηνει μια "ουρα" στις γρηγορες κινησεις, αλλα δεν είναι κακη κατά τα αλλα. Αυτά στα 2-3 λεπτα που το "κοιταξα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...