Προς το περιεχόμενο

Tablet Toshiba Encore WT8-A-102 (139€ @you.gr) [ΤΕΛΟΣ]


tikei

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πέρα από την προσφορά και την τιμή, μπράβο στο you και για τον τρόπο που διαχειρίστηκε όλη τη διαδικασία...(και λάθος να ήταν η τιμή)......ούτε ενεργές σελίδες να δέχεται παραγγελίες όλο το βράδυ και να δημιουργείται χαος ούτε τίποτα ..

αυτονόητα πράγματα, αλλά με τόσα που έχουμε δει κατα καιρούς γενικά...χρειάζεται να επισημαίνεται και σε αυτά πλέον..

 

φυσικά, μπράβο και στον ts για την ενημέρωση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 753
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μόλις με πήρε η γυναίκα μου τηλέφωνο!

- ΤΙ ΠΗΡΕΣ ΠΑΛΙ 140€?????? ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ!!! ΤΙ ΠΗΡΕΕΕΕΣΣΣΣ???

- Μωρό μου τίποτα δεν είναι αυτό, για έναν φίλο είναι.. :ph34r:   :ph34r:   :ph34r: 

 

Έχω 3+ ώρες διορία μέχρι να γυρίσω σπίτι να σκεφτώ μια καλή δικαιολογία !!  :devil:   :devil:

  • Like 16
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μόλις με πήρε η γυναίκα μου τηλέφωνο!

- ΤΙ ΠΗΡΕΣ ΠΑΛΙ 140€?????? ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ!!! ΤΙ ΠΗΡΕΕΕΕΣΣΣΣ???

- Μωρό μου τίποτα δεν είναι αυτό, για έναν φίλο είναι.. :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:

 

Έχω 3+ ώρες διορία μέχρι να γυρίσω σπίτι να σκεφτώ μια καλή δικαιολογία !!  :devil:   :devil:

http://ikea.gr/DefaultM.aspx?page=textiles_in&cID=213&tCatID=193&Menu1=7&Menu2=0

 

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις με πήρε η γυναίκα μου τηλέφωνο!

- ΤΙ ΠΗΡΕΣ ΠΑΛΙ 140€?????? ΚΟΥΡΤΙΝΕΣ ΣΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΑΙΡΝΟΥΜΕ!!! ΤΙ ΠΗΡΕΕΕΕΣΣΣΣ???

- Μωρό μου τίποτα δεν είναι αυτό, για έναν φίλο είναι.. :ph34r:   :ph34r:   :ph34r:

 

Έχω 3+ ώρες διορία μέχρι να γυρίσω σπίτι να σκεφτώ μια καλή δικαιολογία !!  :devil:   :devil:

img_1475_1_2.jpg

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια σε όσους παρέλαβαν και καλή υπομονή σε όσους αναμένουν. Θα το είχα παραγγείλει και εγώ αλλά πριν μια εβδομάδα αγόρασα το Asus Vivotab Note 8.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Tις έχει βρει, το ποσό είναι στα 300€ περίπου.....

Κάποια στιγμή θα τις αλλάξουμε και αυτές να ησυχάσει το κεφαλάκι μου!!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Tις έχει βρει, το ποσό είναι στα 300€ περίπου.....

Κάποια στιγμή θα τις αλλάξουμε και αυτές να ησυχάσει το κεφαλάκι μου!!! 

 

 

Μπααα, χλωμό σε βλέπω γιατί όλο και κάποιο αξεσουάρ θα σου προκύψει για το Ε92άρι σου...  ;)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη ειμαι καλο παιδι και επειδη το μηχανακι ναι μεν εχει gps αλλα δεν υπαρχει com port για το gps και ετσι αν βαλετε καποιο προγραμμα θα σας λεει δεν βρεθηκε gps!

 

Η λυση ειναι εδω!

 

http://www.turboirc.com/gps7/

 

Κατεβαζουμε το GPSReverse Downloads X86 φυσικα γιατι αυτα τα Windows εχουμε στο Encore το κανουμε install (πανω διπλα στο File Driver  Install) τσεκαρισμενα και τα δυο κουτακια που εχει απο κατω και πλεον εχουμε στην διαχειριση συσκευων gps com port

 

 

 

Τσεκαρισμενο με το Destinator 7 για pc

 

 

 

:-)

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπααα, χλωμό σε βλέπω γιατί όλο και κάποιο αξεσουάρ θα σου προκύψει για το Ε92άρι σου...  ;)

 

 46άρι ήταν αλλά το χαιρετήσαμε, είμαστε σε αναζήτηση νέου bmw !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ευχαριστησω και γω τον ts!

 

να κανω και μια ερωτηση! το κλειδι των windows 8.1 που εχει μεσα μπορουμε να το χρησιμοποιησουμε και σε αlλο pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...