Προς το περιεχόμενο

Toshiba Encore WT8-A-102


samniotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 788
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το ψηνω και εγω να το παρω αν και παρηγγειλα θηκη και πενακια προχθες απο ιμπει..

παιδια τι προγραμματα χρησιμοποιειτε για προστασια;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμενα η θηκη απο το E-shop αμα δεν κaνω επανεκινηση δε δουλευει. Μου βγαζει ενα error αδυναμια εκινησης της συσκευης . Υπαρχει περιπτωση να φταίει το κομματι? Να παω για DOA ?

Επεξ/σία από kostenko
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα η θηκη απο το E-shop αμα δεν κaνω επανεκινηση δε δουλευει. Μου βγαζει ενα error αδυναμια εκινησης της συσκευης . Υπαρχει περιπτωση να φταίει το κομματι? Να παω για DOA ?

Ναι γυρισε το πισω για να εισαι σιγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πολύ θέμα με το WiFi έχω τελευταία...Δεν βρίσκει σήμα με τη καμία..Βγάζει ενα * ,ενώ άλλες συσκευές έχουν σήμα καμπάνα..Τι προτείνετε;;;

Απεγκατέστησε τον driver με κάποιο Uninstaller (http://uninstaller-software-review.toptenreviews.com/) και πέρασε αυτόν:

http://support.lenovo.com/us/en/downloads/ds040049

Επεξ/σία από zacharis1955
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα στην παρεα...το εχω εδω κι ενα χρονο σχεδον,κανω μετρια χρηση, εκανα μια πατατα και δεν ηξερα πως να επαναφερω κωδικους στο μπιτλοκερ και σχεδον μετα απο 5 μερες απο οταν το πηρα, εβαλα win 8.1 pro 32bit. 

Πραγματικα η αισθηση που ακομα εχω οταν βλεπω το ενκορ ειναι ... οτι θελω να κλαψω με την τοσο γ;μ;τη επιλογη που εκανα!!

Απροβληματιστο, ταχυτατο, με απιστευτη αυτονομια και ειναι απλα ενα ταμπλετ;;;;; οχι... ειναι ενα λαπτοπακι με quad core cpu, 2gb ram που δινεται πακετο με software, κλεισμενο στο σωμα ενος 8ιντσου ταμπλετ. κι ολα αυτα μονο με 150 ευρω;

ναι ρε παιδια..ηταν κελεπουρι...κι οσοι το πηραμε πρωτοι, ημασταν σαν εξωγιηνοι για οσους ειχαν android ή ios. κι ακομη ειναι πισω τα υπολοιπα ΛΣ. Ακομα παλευουν να δουν καμια ταινια online... παιχνιδια σε σελιδες οπως dot ή friv...αστο...

οποτε λοιπον εγω λεω μπραβο μας που το εχουμε!!!

Διαβασα και τις 42 σελιδες, ειδα οτι καποιοι αντιμετωπισαν ή αντιμετωπιζουν καποια προβληματα, αλλα εγω ει αι κομπλε...ειχα κατι θεματα και κτα καιρους προκυπτουν και νεα, αλλα συνηθως φταιω εγω,το ΛΣ η ο ΟΤΕ. Και τωρα θα γραψω ενα ακομη ποστ, για να ρωτησω συνοπτικα αυτα που θελω και δεν αποσαφηνιστικαν κατα την αναγνωση που εκανα στις 42 σελιδες. ευχαριστω.


1) καμια ιδεα για tempered glass για το ενκορ μας;

2)τελικα υπαρχει τροπος ταυτοχρονης φορτισης και χρησης της micro usb???

3) ποια θηκη προτεινετε να παρω ωστε να στερεωνω καλα το ενκορ μου?

 

Υ.Γ. 1: αν δεν γνωριζει καποιος για το ερωτημα 1, τοτε εστω μια προταση για ζελατινα προστασιας

Υ.Γ. 2: αν υπαρχει τροπος, παρακαλω στειλτε μου μια ολοκληρωμενη λυση.

 

Υ.Γ. 3: αν δεν σας κανει κοπο, στειλτε μου links για αγορες μεσω  ebay.

Ευχαριστω πολυ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το 2 και το 3 το έχω παραθέσει κάποιες σελίδες πίσω. ψάξε τα ποστ μου. το κόστος ήταν 3-4ε με τα μεταφορικά

 

Εμένα πάντως που πήρα το σετ φόρτισης δεν μου δούλεψε παράλληλα με το ποντικι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...