Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω για πλάκα ξαναπηρα σημερα και μου ειπαν οτι προσφορά σε περίπτωση φορητότητας από ΟΤΕ για 40 ευρώ δεν υπάρχει.υπάρχει μόνο στα 50 ευρώ με δώρο το pvr hd box.

δεν θέλω να γινομαι κουραστικός αλλά επειδή πανε να με βγαλουν τρελό οι υπάλληλοι της Forthnet θα θελα να μου στειλετε το ονομα καποιου υπαλλήλου που σας εκανε την προσφορά για να σταματησουν να μου λένε οτι λεω ψεμματα, δεν υπάρχει προσφορά με αθλητικά στα 40 ευρώ δεν καταλαβατε καλά κτλ. το χω παρει προσωπικά γιατι νομιζω οτι με κοροιδευουν,,,δεν μπορεί ολοι να παιρνουν την προσφορά στα 39.90 και εμενα 4 διαφορετικοι υπάλληλοι να μου λένε οτι δεν υπάρχει αυτή η προσφορά.

Όλοι μαζί και ο ψωριαρης χώρια... Τους παρακαλάς κιόλας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δεν παρακαλάω κανενα. εχω προσφορα από ΟΤΕ κι αν δεν βρω καλύτερη θα μεινω εκει. απλα λογω αθλητικών προτιμουσα Φορθνετ η οποία αν δεν θελλει να κανει προσφορά δεν θα κατσω ουτε να την παρακαλέσω ουτε τιποτα. Εχω τα ονοματα των υπαλληλων που υποστηρίζουν οτι οσοι λενε οτι πήραν προσφορά στα 40 ευρώ ειναι ψευτες και οτι κανουν λάθος.απλά μου κανει εντύπωση που αρνουνται να κανουν προσφορά. Φυσικά και δεν παρακαλά απλά προσπαθώ να εκμεταλευτώ τον ανταγωνισμό.Ειναι η τελευταία φορά που γραφω για αυτή την προσφορά. Νομιζω αν το κανω θα γινω κουραστικός ή ψωριάρης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι στο triple play απο την ημερα που βγηκε..Ειχα στο πακετο μου forthnet 24 ιντερνετ 12 ωρες κινητα και 600 σταθερα nova και απλα ειχα ανοιξει τα novacinema..ολα αυτα στα 40 ευρω...πριν τρεις εβδομαδες ειχε λειξει το συμβολαιο με πηραν τηλ και μου ειπαν αν θελω να συνεχισουμε τους ρωτησα για καποια προσφορα και μου προτειναν να βγαλω τα novacinema και να ανοιξουν τα novasports+τα hd παλι στα 40 ευρω..οποτε ανανεωσα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν παρακαλάω κανενα. εχω προσφορα από ΟΤΕ κι αν δεν βρω καλύτερη θα μεινω εκει. απλα λογω αθλητικών προτιμουσα Φορθνετ η οποία αν δεν θελλει να κανει προσφορά δεν θα κατσω ουτε να την παρακαλέσω ουτε τιποτα. Εχω τα ονοματα των υπαλληλων που υποστηρίζουν οτι οσοι λενε οτι πήραν προσφορά στα 40 ευρώ ειναι ψευτες και οτι κανουν λάθος.απλά μου κανει εντύπωση που αρνουνται να κανουν προσφορά. Φυσικά και δεν παρακαλά απλά προσπαθώ να εκμεταλευτώ τον ανταγωνισμό.Ειναι η τελευταία φορά που γραφω για αυτή την προσφορά. Νομιζω αν το κανω θα γινω κουραστικός ή ψωριάρης...

Έχω την εντύπωση ότι η προσφορά των 40 ευρω ισχύει για υφισταμενους συνδρομητές και ότι για συνδρομητες αλλως εταιρειων ειναι στα 45 ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

δεν παρακαλάω κανενα. εχω προσφορα από ΟΤΕ κι αν δεν βρω καλύτερη θα μεινω εκει. απλα λογω αθλητικών προτιμουσα Φορθνετ η οποία αν δεν θελλει να κανει προσφορά δεν θα κατσω ουτε να την παρακαλέσω ουτε τιποτα. Εχω τα ονοματα των υπαλληλων που υποστηρίζουν οτι οσοι λενε οτι πήραν προσφορά στα 40 ευρώ ειναι ψευτες και οτι κανουν λάθος.απλά μου κανει εντύπωση που αρνουνται να κανουν προσφορά. Φυσικά και δεν παρακαλά απλά προσπαθώ να εκμεταλευτώ τον ανταγωνισμό.Ειναι η τελευταία φορά που γραφω για αυτή την προσφορά. Νομιζω αν το κανω θα γινω κουραστικός ή ψωριάρης...

 

 

Καλα κανεις συμφορουμιτη και γραφεις εδώ, τα εχουν γραψει και αλλοι πολλοι και σε αυτό το τοπικ και στο τοπικ της "προσφορας" του ΟΤΕ.

 

Καιρο σκέφτομαι να κλειδωσουν αυτά τα τοπικ, ηρθε η ωρα να γινει με αφορμή οσα εγραψες:

 

Προκειται για ανεπίσημες -διαφορες- προσφορες (κατι σαν αντιπροσφορες για να κρατησουν/μαζεψουν πελατεια), που για τους δικους τους λογους δεν είναι επισημες και φανερες. Τετοια θεματα λοιπον, που αφορουν "προσφορες" που σε αλλους δίδονται και σε αλλους (με τις ιδιες "προδιαγραφες" πελατες) όχι, επειδή πιο πολύ παιζουν το ρολο της διαφημισης και της προωθησης με τη συνεχη παρουσια τους στην ενοτητα στις πρωτες γραμμες, δεν θα μεινουν άλλο  - και πολύ εμειναν!

 

Σε άλλη ενοτητα ή σε αλλα φορουμ  μπορουν να υπαρχουν τετοια θεματα, στις προσφορες όχι, δεν ανηκουν εδώ αφου δεν είναι για ολους ή εστω κατι με συγκεκριμενα κριτηρια.

 

Αρκετα...

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...