Προς το περιεχόμενο

Προσφορά Nova Full Pack


Backpacker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εμένα λήγει μεθαύριο το συμβόλαιό μου, είπα να ακολουθήσω την προσέγγιση του idefixius, και δεν με έχουν πάρει καν τηλ από χθες το πρωί που επικοινώνησα μαζί τους. :(

Tι εννοείς "δε σε έχουν πάρει καν τηλέφωνο"?  Εμένα δε με πήραν τηλέφωνο, εγώ τους πήρα.  Ζήτησα το τμήμα προσφορών, με συνέδεσαν και έκλεισα τη συμφωνία στο άψε - σβήσε.

Επεξ/σία από idefixius
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 575
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν επιασες τον συνειρμο μου, δεν πειραζει. Δεν ξερουν ολοι οι υπαλληλοι της φορθνετ αυτο με τις ΧΕΓ, κι εγω μια φορα που πηρα στο κεντρο τους περασα απο 2-3 μεχρι να βρεθει καποιος να το ξερει.

Εγώ πάλι πιστευω ότι ξέρουν αλλά μάλλον δε συμφέρει να δίνουν έτσι γραμμές κ γι αυτό προτείνουν μέσω δορυφόρου.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι εννοείς "δε σε έχουν πάρει καν τηλέφωνο"?  Εμένα δε με πήραν τηλέφωνο, εγώ τους πήρα.  Ζήτησα το τμήμα προσφορών, με συνέδεσαν και έκλεισα τη συμφωνία στο άψε - σβήσε.

 

Όπως είπα, εγώ τους πήρα. Αλλά μου είπαν ότι θα με καλέσουν αυτοί από το τμήμα προσφορών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως είπα, εγώ τους πήρα. Αλλά μου είπαν ότι θα με καλέσουν αυτοί από το τμήμα προσφορών

φίλε μου έχεις ήδη νοβα-4νετ και λείγει το συμβόλαιό σου ή έχεις άλλο πάροχο?

Kατάλαβες τωρα pier88 τι εννοουσα; Με λενε Ελληνα και τα ξερω ολα...!

 

attachicon.gifXEG.JPG

(Και τελικα μεχρι και η "Ανω Ποταμια" θα μπορει να παρει φορθνετ μεσω ΧΕΓ...)

Ναι μπορεί να πάρει και η άνω ποταμιά και η κάτω!!! άμα ακούσεις όμως την χρέωση μεσω ΧΕΓ παρε με τηλ να μου πείς!!!!! όταν είσαι εκτος δικτύου 4νετ μόνο το SAT σε συμφέρει να βάλεις αλλά έχει μειονεκτήματα όπως ότι έχει όριο στο internet, δεν είναι απεριόριστο κατεβάζεις μέχρι ενα όριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου έχεις ήδη νοβα-4νετ και λείγει το συμβόλαιό σου ή έχεις άλλο πάροχο?

Ναι μπορεί να πάρει και η άνω ποταμιά και η κάτω!!! άμα ακούσεις όμως την χρέωση μεσω ΧΕΓ παρε με τηλ να μου πείς!!!!! όταν είσαι εκτος δικτύου 4νετ μόνο το SAT σε συμφέρει να βάλεις αλλά έχει μειονεκτήματα όπως ότι έχει όριο στο internet, δεν είναι απεριόριστο κατεβάζεις μέχρι ενα όριο

Ποιά είναι η χρέωση μεσω ΧΕΓ;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιά είναι η χρέωση μεσω ΧΕΓ;

ουσιαστικά πληρώνεις πάγιο στον ΟΤΕ και παίρνεις υπηρεσίες μεσω 4νετ και έχεις και νοβα μέδω δορυφόρου όπως γινόταν τα παλια χρόνια !!πάγιο ΟΤΕ και κλήσεις 4νετ και ανάλογα τι θες στις κλήσεις πληρώνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου έχεις ήδη νοβα-4νετ και λείγει το συμβόλαιό σου ή έχεις άλλο πάροχο?

 

 

Ναι, είμαι συνδρομητής και έληγε το συμβόλαιό μου αύριο.

 

Με πήραν τελικά σήμερα τηλέφωνο, βέβαια επικοινώνησα ξανά μαζί τους, και μου πρότειναν το πακέτο που είχα και είχε αναφερθεί και εδώ (3play+sports+αστικά+κινητά+HD) για 39.90Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, είμαι συνδρομητής και έληγε το συμβόλαιό μου αύριο.

 

Με πήραν τελικά σήμερα τηλέφωνο, βέβαια επικοινώνησα ξανά μαζί τους, και μου πρότειναν το πακέτο που είχα και είχε αναφερθεί και εδώ (3play+sports+αστικά+κινητά+HD) για 39.

οκ φίλε αντε καλή θέαση!!! και κατι ακομα για μερικους ισως που δεν ξερουν!!! την προσφορα αυτη ΜΟΝΟ παλιος συνδρομητης μπορει να την πάρει, όχι νεος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μπορεί να πάρει και η άνω ποταμιά και η κάτω!!! άμα ακούσεις όμως την χρέωση μεσω ΧΕΓ παρε με τηλ να μου πείς!!!!! όταν είσαι εκτος δικτύου 4νετ μόνο το SAT σε συμφέρει να βάλεις αλλά έχει μειονεκτήματα όπως ότι έχει όριο στο internet, δεν είναι απεριόριστο κατεβάζεις μέχρι ενα όριο

Ποιά είναι η χρέωση μεσω ΧΕΓ;

ουσιαστικά πληρώνεις πάγιο στον ΟΤΕ και παίρνεις υπηρεσίες μεσω 4νετ και έχεις και νοβα μέδω δορυφόρου όπως γινόταν τα παλια χρόνια !!πάγιο ΟΤΕ και κλήσεις 4νετ και ανάλογα τι θες στις κλήσεις πληρώνεις

Οταν καταλαβετε οτι 1ον αλλο το δορυφορικο ιντερνετ και ΑΛΛΟ το ΧΕΓ, και 2ον οτι στο ΧΕΓ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ (αντιθετα με "παλια", που πληρωνες το παγιο) ΣΤΟΝ ΟΤΕ (εχω ηδη πει 15 φορες τι πληρωνεις) ελατε να το συζητησουμε... 

Εσενα δηλαδη τι σου ειπαν περι ΧΕΓ, για να καταλαβουμε...; Ή εχεις μεινει στα προ 2010?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν καταλαβετε οτι 1ον αλλο το δορυφορικο ιντερνετ και ΑΛΛΟ το ΧΕΓ, και 2ον οτι στο ΧΕΓ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ (αντιθετα με "παλια", που πληρωνες το παγιο) ΣΤΟΝ ΟΤΕ (εχω ηδη πει 15 φορες τι πληρωνεις) ελατε να το συζητησουμε... 

Εσενα δηλαδη τι σου ειπαν περι ΧΕΓ, για να καταλαβουμε...; Ή εχεις μεινει στα προ 2010?

Επεθδή ενδιαφερομαι γιά ΧΕΓ μπορείς να μου πεις ποιά είναι η χρέωση;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουσιαστικά πληρώνεις πάγιο στον ΟΤΕ και παίρνεις υπηρεσίες μεσω 4νετ και έχεις και νοβα μέδω δορυφόρου όπως γινόταν τα παλια χρόνια !!πάγιο ΟΤΕ και κλήσεις 4νετ και ανάλογα τι θες στις κλήσεις πληρώνεις

Συμφέρει καλύτερα όμως να έχεις το συνδυαστικό nova 3play παρά να μπαίνεις σε τετοιά διαδικασία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επεθδή ενδιαφερομαι γιά ΧΕΓ μπορείς να μου πεις ποιά είναι η χρέωση;

Παρε τηλεφωνο, ζητα να μιλησεις οπωσδηποτε με καποιον που ξερει τι ειναι αυτο και ακου τις προσφορες, ενδεικτικα εχω οπως ξαναειπα ηδη αναφερει αρκετα παραδειγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.eett.gr/opencms/opencms/EETT/FAQS/xeg.html#x2

 

εδώ πληροφορίες για χεγ .. στο τέλος γράφει Η διάθεσή της στους καταναλωτές έγκειται στην εμπορική πολιτική των παρόχων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους.

Τον τελευταίο καιρό διαβασα όλο το thread και αυτο του οτε.

 

Οποτε μετα απο πολλά τηλέφωνα θέλω να βοηθήσω όσους μπορεί να είχα μπερδευτεί, όπως είχα και εγω.

 

Τα 40Ε για όλα τα novasports + 24αρι + 12 ωρες κινητα είναι ΜΟΝΟ για παλιούς και αφού απλα τους πάρει και τους πεις οτι φεύγω.

Πήρα 3 φορές να μεταφέρω άλλο τηλέφωνο στην forthnet και μοθ είπαν οτι δεν υπάρχει τέτοια προσφορά για κανένα λόγο.

Ακόμα και οταν μου την έκαναν ως παλιός συνδρομητης και τους είπα οτι εκτός απο αυτη θέλω και την ίδια για το 2ο τηλέφωνο του σπιτιου γτ είμαι τρελός και θέλω να έχω δυο και πάλι μου είπαν ξεκάθαρα οχι.

 

Αυτά για την ενημέρωση του οποιουδήποτε. (προφανως ισχύει και το 50Ε για full αν είσαι παλιός)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...