Προς το περιεχόμενο

iPad Mini retina @250E ebay.com


basilis222

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τόσο καιρό αναμονή για να γλιτώσεις 40€, έτσι κι έτσι αγορά βγήκε κατά τη γνώμη μου. Επίσης, νομίζω ότι θα έχει 1 χρόνο εγγύηση λόγω Αμερικής ενώ από δω αν το κυνηγήσεις λίγο παίρνεις δύο χρόνια. Τέλος πάντων, να το χαρούν όσοι το πήραν :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα και πάλι φθηνότερο απο παντού βγηκε αρα ήταν επιτυχής αγορα :)

οταν σου στειλουν την αναλυση εξοδων πολυθα ηθελα να τη δω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδες μόλις παρεληφθει ..... 70 ευρώ το μαλλί..... Μ λένε ας λέει 58... 58 λέει είναι το φπα. Έχει και 12 ευρώ έξοδα δασμών..... Ότι ναι ναι. Το δέμα δε το ειχανε ανοιξει όπως ειπανε και καλά.. Ο τυπάς απο έξω έγραφε 329 δολλαρια ε και δυσκολο να κοιτούσαν τίποτα αλλο. Την αποδειξη τι με βάλανε να τρέχω σα το χαζό να τους τη στείλω δεν ξέρω. Μου είπανε στο τελωνείο που ρώτησα ότι αν διαφωνω κάνω στα ελτα αιτηση αμφισβήτησης. Στα ελτα που ρώτησα μου είπαν ότι πρέπει να μιλήσω με τελωνείο, οπότε αντε γεια και το παρέλαβα. Αλλη φορά μόνο προπληρωμενα τέλη απο εξωτερικό. Τεσπα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδες μόλις παρεληφθει ..... 70 ευρώ το μαλλί..... Μ λένε ας λέει 58... 58 λέει είναι το φπα. Έχει και 12 ευρώ έξοδα δασμών..... Ότι ναι ναι.

 

Τι ερωτήσεις κάνεις κ εσύ??? ηθελε να παει για ποτό το βράδυ ο υπάλληλος!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παιδες μόλις παρεληφθει ..... 70 ευρώ το μαλλί..... Μ λένε ας λέει 58... 58 λέει είναι το φπα. Έχει και 12 ευρώ έξοδα δασμών..... Ότι ναι ναι. Το δέμα δε το ειχανε ανοιξει όπως ειπανε και καλά.. Ο τυπάς απο έξω έγραφε 329 δολλαρια ε και δυσκολο να κοιτούσαν τίποτα αλλο. Την αποδειξη τι με βάλανε να τρέχω σα το χαζό να τους τη στείλω δεν ξέρω. Μου είπανε στο τελωνείο που ρώτησα ότι αν διαφωνω κάνω στα ελτα αιτηση αμφισβήτησης. Στα ελτα που ρώτησα μου είπαν ότι πρέπει να μιλήσω με τελωνείο, οπότε αντε γεια και το παρέλαβα. Αλλη φορά μόνο προπληρωμενα τέλη απο εξωτερικό. Τεσπα

 

Το ΦΠΑ μπαίνει πάνω στην αξία CIF (κόστος αγοράς, μεταφορικά, ασφάλεια). Επίσης σε ορισμένες κατηγορίες προϊόντων (δεν ξέρω αν τα ηλεκτρονικά είναι μέσα) υπάρχει ένα ποσοστό δασμού πάνω στην αξία CIF, συν τα έξοδα εκτελωνισμού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαλιστα  23% στο 329 βγαινει περιπου 75 δολλαρια σε ευρω περιπου 58 συν τα δικα τους 12 που τα βαφτιζουν οπως θελουν

 

θελει προσοχη στο εξης ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατι δεν μου βγαίνει καλά .. 369 με την έκπτωση; εγώ το είχα πάρει 360 πριν μήνες..

Τώρα έχει πέσει στα 340! πολύ καλά θεωρώ.

360€ το πήρες απο I storm η άλλο κατάστημα η απο eshop πχ απο αυτά που έχει το skroutz?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...