Προς το περιεχόμενο

φοιτητικο πασο


mikri koufala

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια, εχω περασει στο ΤΕΙ ηρακλειου κρητης, αλλα παραλληλα σουδαζω αγγλια..

 

Πασο δεν εβγαλα ποτε, αλλα θα το χρειαστω για τις διακοπες μου (ακτοπλοικα εισητηρια..) και τωρα δεν προλαβαινω καθως το ειχα στο πισω μερος του μυαλου μου και παντα το ξεχνουσα..

 

Καποιοι μου λενε πως το αγγλικο πασο με καλυπτει, καποιοι οχι, γενικα υπαρχει κανεις που να εχει καποια ιδεα επι του θεματος? 

Ευχαριστω πολυ, εκ των προτερων!  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μιλας για ελληνικο (νομιζω τουλαχιστον) το δικαιουσε για 1 ακομη χρονο μετα το τελος των σπουδων σου

 

Η ημερομηνία λήξης το λέει αυτό πλέον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω ακουσει απο φιλους οτι το ζητα η γραμματεια.Αλλα λες οτι το εχασες και μπορεις να το κρατησεις οσο ακομα ισχυει.

 

 

@mikri koufala το 2010 που ειχα παει διακοπες με ενα παιδι που σπουδαζει εξωτερικο εβγαλε και αυτος φοιτητικο χωρις προβλημα αλλα παρε ενα τηλ στα γραφεια της εταιριας που θα ταξιδεψεις για σιγουρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα παιδια, εχω περασει στο ΤΕΙ ηρακλειου κρητης, αλλα παραλληλα σουδαζω αγγλια..

 

Πασο δεν εβγαλα ποτε, αλλα θα το χρειαστω για τις διακοπες μου (ακτοπλοικα εισητηρια..) και τωρα δεν προλαβαινω καθως το ειχα στο πισω μερος του μυαλου μου και παντα το ξεχνουσα..

 

Καποιοι μου λενε πως το αγγλικο πασο με καλυπτει, καποιοι οχι, γενικα υπαρχει κανεις που να εχει καποια ιδεα επι του θεματος? 

 

Ευχαριστω πολυ, εκ των προτερων!  :D

 

το αγγλικό πάσο ΔΕΝ σε καλύπτει.

 

Μπορείς να μπεις να κανεις αίτηση ηλεκτρονικά και σε καμια βδομάδα ισως το εχεις (το παιρνεις απο καταστημα βονταφον)

 

 

αν μιλας για ελληνικο (νομιζω τουλαχιστον) το δικαιουσε για 1 ακομη χρονο μετα το τελος των σπουδων σου

 

 

τσου, με την ολοκληρωση των σπουδών το παραδίδεις ειδάλλως ισχύει το ν+2 οποτε και λήγει...

 

 

@eidikos33 μεχρι την ορκομωσία το εχεις, με την καταθεση των δικαιολογητικών οφείλεις να το παραδώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Η με τη λήξη του ή με την όρκο το χάνεις. Ότι προηγηθεί. Εκ των πραγμάτων 2 χρόνια παραπάνω δίνουν...

Επεξ/σία από paylidis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν με καλυπτει ε? τελεια...

 

το θεμα μου ειναι οτι την εγγραφη την ειχε κανει ο θειοσ μου, και κατι κωδικους κλπ που του εδωσαν δεν ξερει που τους εβαλαν  :-(

 

ευχαριστω οπως και να'χει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Γεια χαρα σε ολους. Την Τεταρτη που μας ερχεται ορκιζομαι και θα ειμαι πλεον αποφοιτη του τει Αθηνας, τμημα διοικηση επιχειρησεων :) Θελω να κανω την εξης ερωτηση. Εμενα πανω το πασο λεει οτι ισχυει μεχρι τον Αυγουστο του 2018. Οταν ειχα παει στη γραμματεια να κανω την αιτηση ορκομωσιας δεν μου το ειχαν ζητησει και απο οσο ξερω την μερα της ορκομωσιας δεν ζητανε τιποτα απο τα παιδια παρα μονο τους δινουν τον ορκο που πρεπει να πουν και κατι χαρτια να συμπληρωσουν αν εμειναν ικανοποιημενοι απο τη σχολη και τετοια. Επειδη γενικως δεν μπορω να πω οτι το εχω και πολυ στο να λεω ψεματα, σε περιπτωση που παω στη γραμματεια και μου πουν δωσε μας το πασο σου και τους πω εγω οτι το εχασα , υπαρχει περιπτωση να μου πουν να παω εκεινη τη μερα στην αστυνομια να κανω υπευθυνη δηλωση?Ρωταω γιατι οσους γνωστους ειχα που ορκιστηκαν δεκεμβρη ειπαν ολοι το ιδιο ψεμα οτι το εχασαν και καλα για να το κρατησουν μεχρι οσο ισχυει και δεν τους ειπαν τιποτα για δηλωση σε τμημα, ουτε καν σε φοιτητες που ερωτηθηκαν οχι τη μερα ορκομωσιας αλλα οταν εκαναν την αιτηση ορκομωσιας και υποτιθεται ειχαν ακομηχρονο αν ηθελαν αποδειξη. Τι λετε?γνωριζει κανεις τιποτα?Θα μου φανει χρησιμο. Παντως απο τη στιγμη που βλεπεις οτι το κανουν ολοικαι δεν τους λενε τιποτα, πολυ δυσκολο το κοβω να πουνσε μενα κατι .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...