Προς το περιεχόμενο

Πιστωτικη Καρτα Χωρις Εκαθαριστηκο - ΑΛΗΘΕΙΑ? -


Demcoratus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και απο εμενα καμμια απαντηση εως τωρα...το τελευταιο που μου ειχανε πει ειναι οτι θα καθυστερισουν 15 ημερες περισσοτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

εγω που αφησα στοιχεια... μου εδωσαν ενα κινητο να καλω....

δεν εχουν ξαναπαντησει ΠΟΤΕ!

 

ας μας πει ο Demcoratus αν μιλανε με το κινητο η με το σταθερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μιλησα με μια κυρια Δουκακη στην Αθηνα....ενω το θεμα ήταν στο "τις έχουμε δεχτεί σαν καρτες, τις εχουμε στην κατοχη μας"

ξαφνικά μου λεει οτι ακυρωνοντε (για την ωρα) "LoL" διότι 3 Γερμανικές τράπεζες δέχθηκαν μόνο απο την Ελληνική επικράτεια 250.000 αιτήσεις , και ίσως στο μέλλον θα ειδοποιηθούμε απευθείας από τράπεζα για παραλαβή (άλλο κουλό)

Το θέμα είναι ένα... Οκ ακυρώθηκαν καλώς ή κακώς...

η συνάδελφός μου την έχει πάρει ...δηλαδή τί ήταν αυτό? το δόλωμα?

 

Σίγουρα εξ'αρχης ήμουν επιφυλακτικός και το όλο θέμα το έκανα να δω που θα βγει

τα 25€ λένε θα επιστραφούν , ναι αλλά ακόμα έχουν δικό μου υπογεγραμμένο χαρτί και εκκαθαριστικό

Χαζή κομπίνα μου φαίνεται , που στοχεύουν δε κατάλαβα

γιατί αν το θέμα τους ήταν να δούνε την κατάσταση 250.000 φορολογικών ενεργών Ελλήνων τότε το πετύχανε

 

Αγωγή για Ψεύτικες ελπίδες και κατοχή υπογεγραμμένου συμβολαίου 

πιστεύω είναι η επόμενη κίνηση , τουλάχιστον να τους βγεί μπούμερανγκ

 

Η πόρτα του Τελεμαρκετινγκ στην Μοναστηρίου πάντως που πήγα θωρακισμένη σιδερένια πάχους 10εκ!

ούτε χρυσό να φυλάγανε μέσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παντως δεν εφτασα ποτε στο σημειο ουτε να υπογραψω συμβαση ουτε να παρουν τα χαρτια μου (εκκαθαριστικο κτλ κτλ)

ουτε λεφτα μου πηρανε

μονο τηλεφωνικα μιλησαμε μια φορα και μετα.... χαθηκαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπορει να πηραν τα στοιχεια σας για οταν 'ανοιξει" το πραγμα να σας βομβαρδιζουν με διακοποδανεια.

Ποιος ξερει;

Διεθυντες σε αυτα δεν ειμαστε εγω και συ ειναι ανθρωποι που εχουν κανει μεταπτυχιακα στον καταναλωτισμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σε ποιο τηλ μιλατε? εγω που πηρα μου ειπαν απο μερα σε μερα θα τις παραλαβουμε και πως στο συστημα εχουν εγκριθει οι καρτες... δε καταλαβαινω που λεει ο demcoratus οτι ακυρωθηκαν με ποια εταιρια μιλας και ποιο τηλ?


μια απαντηση απο τον demcoratus η συναδελφος ποτε εκανε την αιτηση? ποια χωρα εκδοθηκε και γιατι σας ειπαν πως ακυρωθηκαν οι καρτες σε ποιο τηλ επικοινωνησατε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια σε ποιο τηλ μιλατε? εγω που πηρα μου ειπαν απο μερα σε μερα θα τις παραλαβουμε και πως στο συστημα εχουν εγκριθει οι καρτες... δε καταλαβαινω που λεει ο demcoratus οτι ακυρωθηκαν με ποια εταιρια μιλας και ποιο τηλ?

 

μια απαντηση απο τον demcoratus η συναδελφος ποτε εκανε την αιτηση? ποια χωρα εκδοθηκε και γιατι σας ειπαν πως ακυρωθηκαν οι καρτες σε ποιο τηλ επικοινωνησατε?

Καλησπερα, εσυ με θεσσαλονικη μιλας; εχεις πληρωσει και εστειλες τα δικαιολογητικα σου;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...