Προς το περιεχόμενο

Πιστωτικη Καρτα Χωρις Εκαθαριστηκο - ΑΛΗΘΕΙΑ? -


Demcoratus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεκινήσετε καλού κακού να κάνετε καμία κράτηση μαζί με τον ακη γιατί με τις υπογραφές σας και πληρεξουσια για κάρτες/δάνεια βλέπω να κοντόζυγωνει η μπουζου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκθέτω δημόσια προς ενημέρωση όσων ακολούθησαν την διαδικασία και περιμένουν

το τηλ. της υπεύθυνης του γραφείου που θα τις εκδώσει στο εξωτερικό

 

Δουκάκη 6978 800 728

 

-----------------------------------------

Πως εχει το θέμα

υπηρχαν δυο τρόποι για να την λάβεις

1.) 25€ προκαταβολη και μετα 60€ όταν θα παραλάβεις την κάρτα από την τράπεζα

2.) 100€ όταν θα την παραλάβεις από την τράπεζα

 

Σε εμάς που πληρώσαμε οι περισσότεροι τα 25€ μας είπε ότι θα επιστραφούν , θα ακυρωθεί η διαδηκασία 

κατα την οποία το Γραφειο τελεμαρκετινγκ μεσολαβεί για τις εκδόσεις

και κατευθείαν -Οταν- είναι έτοιμες οι Γερμανικές τράπεζες να εκδώσουν τις κάρτες

τότε θα μας καλέσουν να πληρώσουμε τα 100€ και να τις παραλάβουμε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 4 μήνες μετά...
  • 4 χρόνια αργότερα...
Στις 20/8/2014 στις 2:32 ΜΜ, Demcoratus είπε

Λοιπόν...

Το παράδοξο αλλά και ευχάριστο είναι ότι η συνάδελφός μου που το έκανε 2 εβδομάδες πιο μπροστά

παρέλαβε την κάρτα της από την Deutche Bank (!) , mastercard με πιστωτικό όριο 4500€ (!) , δηλωθέν εισόδημα 12.000€

[1.000€ σε ανέργους και μαυρισμένους (!)]

την χρισημοποίησε στο κατάστημα Κοτσοβολος στην Γρ.Λαμπράκη Θεσσαλονίκης και αγόρασε οικιακή ηλεκτρική συσκευή με

δόσεις... 

Δεν έχω λόγια και είμαι λίγο μπερδεμένος στο πως όλο αυτό τρέχει...

Με έναν αρμόδιο από το τμήμα ενημέρωσης που μίλησα, μου ανέφερε οτί το ίδιο πλάνο ακολουθούσαν και οι ελληνικές

τράπεζες μέχρι και πριν 5 χρόνια , είναι μια στρατηγική που την έχουν δουλέψει και δεν χάνουν

Συμπεράσματα δικά σας?

Μπορείς να μου δώσεις κάποιο τηλέφωνο να κάνω και εγώ αίτηση σε παρακαλώ για την κάρτα της Deutche Bank?

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, katia364 είπε

Μπορείς να μου δώσεις κάποιο τηλέφωνο να κάνω και εγώ αίτηση σε παρακαλώ για την κάρτα της Deutche Bank?

Περίμενε άλλα πεντε χρόνια και θα σου απαντήσει!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εντωμεταξύ όλοι αυτοί που εμφανίζονται απλά επειδή βλέπουν πιστωτική χωρίς εκκαθαριστικό και δε διαβάζουν τίποτα, πρέπει να χρωστάνε μέχρι τα μπούνια και μέσα στην απελπισία τους ψάχνουν ό,τι λύση υπάρχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μου κάνει εντύπωση πως υπάρχουν άτομα που είναι ικανά να πιστέψουν το οτιδήποτε.

είμαι σίγουρος ότι αν φτιάξω μια σελίδα στο fb ότι μπορώ να βγάλω σε όλους πιστωτική χωρίς δικαιολογητικά και ανοίξω κανένα θέμα εδώ για να ψαρέψω πελάτες, στανταρ θα βρεθούν ηλίθιοι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Γιαούρτι είπε

Πάντως μου κάνει εντύπωση πως υπάρχουν άτομα που είναι ικανά να πιστέψουν το οτιδήποτε.

είμαι σίγουρος ότι αν φτιάξω μια σελίδα στο fb ότι μπορώ να βγάλω σε όλους πιστωτική χωρίς δικαιολογητικά και ανοίξω κανένα θέμα εδώ για να ψαρέψω πελάτες, στανταρ θα βρεθούν ηλίθιοι

Σε αυτό δεν ποντάρουν όλες αυτές οι σελίδες με την απαράδεκτη μετάφραση στο φουμπου που λένε για δάνεια μέχρι 5 μυρια;Στους χαζούς ευκολόπιστους συμπολίτες μας.Εδώ μαζευουν λεφτά απο Νιγηριανές απάτες για αστροναύτες και πρίγκιπες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...