Προς το περιεχόμενο

Εχει παει κανεις στο adventure rooms?


idomeneas7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έχω πάει σε 6 σε mindtrap και Athens clue. Αν θέλετε μπορώ να γράψω και πιο αναλυτικά. Θέλω να πάω σε πολλά άλλα δύο έχω ξεχωρισεί για προσεχώς : project paradox και the perfect eleven.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θέλει κανείς να μαζευτούμε να πάμε σε κανένα? 'Εχω βαρεθεί να παρακαλάω κόσμο, ο ένας δεν θέλει, ο άλλος τσιγγουνεύεται, ο παράλλος δεν προλαβαίνει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλώνω ενδιαφέρον ! Μια φορά πήγα και δεν το απόλαυσα γιατί ήμουν με παρέα έμπειρων παικτών που έλυναν αμέσως ότι γρίφο μας τύχαινε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει κανείς να μαζευτούμε να πάμε σε κανένα? 'Εχω βαρεθεί να παρακαλάω κόσμο, ο ένας δεν θέλει, ο άλλος τσιγγουνεύεται, ο παράλλος δεν προλαβαίνει...

Εμένα θα με ενδιέφερε αλλά με απωθεί λίγο το γεγονός ότι μιλάμε για ελλάδα πολύ φοβάμαι πως θα είναι απλά copy paste με μογγόλικο τρόπο και γενικά προχειροδουλειά να αρπάξουμε τα λεφτά του κόσμου...

 

Είναι όντως καλά; Μπαίνεις στην ατμόσφαιρα; είναι τουλάχιστον σαν αυτό;

 

https://www.youtube.com/watch?v=TjXAXnacKMc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Eχω παει σε 2 ή 3 με ηθοποιο. Δε με τρελαναν ιδιαιτερα, αν και σε καποιους αρεσε. Απλως νομιζω πως ο ηθοποιος σε αποπροσανατολιζει, εχεις δηλ. να σκεφτεσαι μη σου πεταχτει ή μην κανει τιποτα περιεργο και χανεις focus απο το δωματιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

elude.gr

 

Πήγαμε b2b και το διασκεδάσαμε, ωραία ιστορία και για τα δυο δωμάτια.

 

Άραγε υπάρχει πουθενά αλλού escape room σπηλιά όπως στο ELUDE στο Περιστέρι???? Αναρωτιέμαι πειτε μου σας παρακαλώ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλει κανείς να μαζευτούμε να πάμε σε κανένα? 'Εχω βαρεθεί να παρακαλάω κόσμο, ο ένας δεν θέλει, ο άλλος τσιγγουνεύεται, ο παράλλος δεν προλαβαίνει...

 

 

pick me, pick me :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eχω παει σε 2 ή 3 με ηθοποιο. Δε με τρελαναν ιδιαιτερα, αν και σε καποιους αρεσε. Απλως νομιζω πως ο ηθοποιος σε αποπροσανατολιζει, εχεις δηλ. να σκεφτεσαι μη σου πεταχτει ή μην κανει τιποτα περιεργο και χανεις focus απο το δωματιο.

 

Είναι πολύ ενοχλητικοί οι ηθοποιοί.

Ο ένας μας ειρωνευόταν στο silent hills και μας αποπροσανατόλιζε... ο άλλος μας χτυπούσε κιόλας, στο medical psycho!

 

Ισως θα ήταν καλύτερα να έχουν πιο παρασκηνιακό ρόλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνφορουμιτες με επικαρπία και συμφορουμιτισσες με υψηλή κυριότητα, ψάχνουμε με τον ιδομενεα τον παλιοφιλο, δυο άτομα

για κουαρτέτο εγχορδων

ή τρία για ροκ μπάντα που αφού μου δώσει δημοσιότητα , θα την διαλύσω για σόλο καριέρα στην ποπ

 

Όσοι ενδιαφέρονται για σκοτεινό δωματιο, τυφλόμυγα κλπ ας δηλώσουν συμμετοχη

 

Θα προτιμηθει δωμάτιο χωρίς ηθοποιο εκτος και αν ειναι ο σον πεν , εμανουηλ σενιε ή η Κατερίνα γιουλακη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...