Προς το περιεχόμενο

Εχει παει κανεις στο adventure rooms?


idomeneas7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελαβα σημερα spam απο deal site για ενα μερος στο Μοναστηρακι που εχει δυο δωματια και απο οτι καταλαβαινω ειναι σε στιλ "escape rooms" με γριφους. Λεγεται adventure rooms και προσπαθησα να βρω κριτικες ή πληροφοριες στο ιντερνετ, αλλα μονο στο tripadvisor βρηκα, το οποιο ειχε μονο καλα σχολια και ολοι οι σχολιαστες ειχαν μια το πολυ 2-3 κριτικες και ηταν νεα μελη, οποτε δεν τα εμπιστευομαι καθολου.

Το εχει ακουσει κανενας αυτο? Θα ηθελα να παω αν εχει ενδιαφερον, αλλα επειδη μενω μακρια λεω να το ψαξω πρωτα μην ειναι τελειως πατατα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 40
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επειδη μου κινησες την περιεργεια μπηκα και το δα φαση πρεπει να χει αν εισαι καλος με τα quiz απο τιμες δεν ειδα τιποτα εσενα η προσφορα στα ποσα το αφηνε?

Παντως ισχυει δεν ειναι πατατα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου, εχω παει στο παρομοιο Link.png Site: Athens Clue και περασα πολυ ωραια.

Αν εχεις καλη παρεα εχει πολυ γελιο και ωραιους γριφους. Εχει φαση γενικα και πιστευω αξιζει τα λεφτα του.

Στο συγεκριμενο δεν εχω παει, αλλα τωρα που μου το εδειξες θα το επισκεφτω οταν ειμαι Αθηνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπερα παιδια!

 

Ειμαι ενας απο τα 3 ατομα που το εχουμε φτιαξει τον χώρο και τυχαία σήμερα είδα την κουβέντα στο insomnia. 
Ξεκινήσαμε πριν ένα μήνα και πραγματικά προσπαθούμε να κάνουμε κάτι όμορφο!
Προφανώς δε μπορώ να σας πω αν ειναι καλό ή μούφα αλλά ό,τι απορία έχετε μπορείτε να καλέσετε στο 2110124729 είτε να μπείτε στο site. Στο τμήμα FAQ έχουμε προσπαθήσει να απαντήσουμε σε κάθε πιθανή ερώτηση!

 

Υ.Γ. Οι κριτικές στο tripadvisor αυξανονται ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια!

 

Ειμαι ενας απο τα 3 ατομα που το εχουμε φτιαξει τον χώρο και τυχαία σήμερα είδα την κουβέντα στο insomnia.

Ξεκινήσαμε πριν ένα μήνα και πραγματικά προσπαθούμε να κάνουμε κάτι όμορφο!

Προφανώς δε μπορώ να σας πω αν ειναι καλό ή μούφα αλλά ό,τι απορία έχετε μπορείτε να καλέσετε στο 2110124729 είτε να μπείτε στο site. Στο τμήμα FAQ έχουμε προσπαθήσει να απαντήσουμε σε κάθε πιθανή ερώτηση!

 

Υ.Γ. Οι κριτικές στο tripadvisor αυξανονται ;)

Κανε και μια προσφορα λοιπόν για τους insomniac...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν οι 20 πρώτες παρέες που θα κάνουν κράτηση απο το insomnia θα έχουν έκπτωση 20%.

Αρκεί να γράψει στα notes του book είτε να αναφέρει στο τηλέφωνο, τη λέξη insomnia!

Let the adventure begin!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

 

Maverickj13 σκέφτομαι να κάνω και γω κάτι παρόμοιο στην επαρχία αλλά δεν γνωρίζω καθόλου τι άδεια χρειάζεται, και γενικώς δεν ξέρω απο που να αρχίσω τη διαδικασία ανοίγματος μιας τέτοιας επιχείρησης. Θα ήθελα αν μπορείς να μου δώσεις κάποιες οδηγίες γιατι δεν μπορώ να βρω πληροφορίες πουθενά. Ευχαριστω εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγα πρόσφατα στο κλασσικό δωμάτιο (γιατί έχει και ένα άλλο black queen αν θυμάμαι καλά). Πρώτη μου φορά ήταν και εμένα και των άλλων στην παρέα. Ωραία φάση και με την κατάλληλη παρέα σίγουρα θα περάσετε καλά. Βασικά μου φαίνεται πρωτότυπο για τα ελληνικά δεδομένα. Βέβαια οκ έχει ένα 10αρικο αλλά εντάξει δεν το μετάνιωσα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Προσφάτως επισκέφτηκα έναν ωραίο χώρο ( δωμάτια απόδρασης) στο παγκράτι κοντά στο καλλιμάρμαρο σε ένα πεζόδρομο οπού λεγόταν Loopers dare to play!Εσωτερικά ο χώρος πολύ όμορφος,καταπληκτική διακόσμηση.Σε ότι αφορά  το προσωπικό πολύ ευγενικό και πρόθυμο!3 πίστες μέχρι στιγμής, εγώ και η ομάδα μου παίξαμε τον μινώταυρο!!! όμορφο δωμάτιο με ωραία διακόσμηση και δύσκολους αλλά τρομερά έξυπνους γρίφους! το συνηστώ ανεπιφύλακτα σε κάθε ομάδα που θα επισκεφθεί τους LOOPERS!! Σε λίγες μέρες σίγουρα πριν το Πάσχα θα ξαναπάμε για το witchcraft γιατί όπως πληροφορηθήκαμε  μετά το πάσχα έρχονται ακόμα 3 πίστες και βιαζόμαστε να είμαστε οι πρώτοι που θα μπούμε!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...