Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν φωτογραφίες του Samsung Galaxy Alpha


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Fail τα hardware buttons.απο εκει και περα.θυμηστε μου λιγο ποτε ηταν η τελευταια φορα που η σαμμυ πουλουσε 32gb αποθηκευτικο χωρο σε συσκευη ο οποιος μαλιστα δεν ηταν και επεκτασιμος;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι, απίστευτο αλλά αληθινό, με ψήνει ελαφρά, τα περιθώρια φαίνονται αρκετά μικρά και ίσως να είναι μικρότερο σε μήκος/πλάτος από το S3. Η Samsung έκανε την "ανωμαλία" και έβγαλε κινητό κάτω από τις 5", αν μας δώσει και αξιοπρεπή χαρακτηριστικά, τότε γιατί όχι, όταν θα κοστίζει γύρω στα €300;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο σε μένα αρέσουν τα hardware buttons?

εγω δεν μπορω χωρις directional pad

ακομα και το tablet μου εχει βελακια. αν εχεις συνηθίσει τα κουμπια δεν μπορεις να τα αλλαξεις ευκολα.

αντι για home στο archos gamepad παταω start και αντι για back B

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου αρέσει-άρεσε κανένα κινητό της Samsung εμφανισιακά! Το συγκεκριμένο μου αρέσει αρκετά μόνο στην μπριστινή όψη.

 

Όπως και να το κάνουμε, στρογυλλεμένες γωνίες στα κινητά είναι αποτυχία! οπότε καλά έκανε και το τετραγώνισε και άλλο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτά τα hardware buttons... έλεος ρε samsung, βγάλτα να τελειώνουμε... βγάλτο το ρημάδι το home να μην έχεις και θέματα με την apple...

Οχι γιατι να τα βγαλει?

 

Μια χαρα ειναι τα hardware buttons αν δεν θελεις αγορασε ενα nexus ή καποιο κινητο που δεν εχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...