Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσαν φωτογραφίες του Samsung Galaxy Alpha


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 64
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το μοντελο ειναι το μονο της samsung που μου αρεσει σε design...γιατι αν προσεξετε στις ακρες ειναι σαν το iphone...αλλη μια φορα αντιγραφη

:mellow:

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μοντελο ειναι το μονο της samsung που μου αρεσει σε design...γιατι αν προσεξετε στις ακρες ειναι σαν το iphone...αλλη μια φορα αντιγραφη

και μας νοιάζει ποιο είναι αντιγραφή ποιου ............

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθης τακτικη της σαμυ, galaxy s = s3 mini, galaxy s2 = s4 mini, βασικα 2 σειρες μετα τα βαφτιζε μινι, τωρα αντι να παει σε μινι το βαφτιζει alpha, μηπως ηθελε να πει s5 mini? να ξεφωρτοθει και λιγο στοκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθης τακτικη της σαμυ, galaxy s = s3 mini, galaxy s2 = s4 mini, βασικα 2 σειρες μετα τα βαφτιζε μινι, τωρα αντι να παει σε μινι το βαφτιζει alpha, μηπως ηθελε να πει s5 mini? να ξεφωρτοθει και λιγο στοκ

Έχει ήδη υπάρξει S5 mini. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μοντελο ειναι το μονο της samsung που μου αρεσει σε design...γιατι αν προσεξετε στις ακρες ειναι σαν το iphone...αλλη μια φορα αντιγραφη

οι ισχυρισμοι περι αντιγραφης σταματησαν να αφερονται απο τη στιγμη που ολες οι εταιρειες εχουν κατακλεψει η μια την αλλη ειτε αφορα σχεδιασμο ειτε θεματα λειτουργικου.Και ναι και η apple εχει κλεψει και αντιγραψει πολλες αλλες εταιρειες.Δεν υποστιριζω την samsung αλλα δεν πρεπει να ζεις στην αγνοια αυτα τα λεγαν τα  φαν παιδακια το 2010-11.Οχι τιποτα αλλο μην τα λες και παραεξω και σε πουν ασχετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μας νοιάζει ποιο είναι αντιγραφή ποιου ............

λοιπον φιλε αν δεις οτι κανει η apple το αντιγραφει η samsung 1)fingerprint 2)χρυσο κινητο δεν εβγαζαν οι εταιριες (εκτος αν υπαρχουν μερικες εξαιρεσεις) μολις εβγαλε η apple τσουπ και η samsung. και πολλα αλλα που δεν μου ερχονται στο μυαλο τωρα. δεν εχουν ενα προιον που θα μπορουσε να ανταγωνιστει με επιτυχια εναντιον του iPhone για αυτο το αντιγραφουν. Η samsung εχει δωσει στην apple πολλα λεφτα λογω τετοιων αντιγραφων. Ενα σχετικο αρθρο που ειχα διαβασει εγραφε για ενα ποσο υψους 2 δις δολλαριων. Αυτο ομως δεν σταματαει στο iPhone αλλα περναει και στα tablet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και δεν είναι μεταλλική unibody κατασκευή όπως μας έπρηζαν τα leaks, και δεν επεκτείνεται η μνήμη με microSD.

Το καλύτερο κινητό που θα μπορούσε να βγάλει η Σάμσουνγκ...για τις αντίπαλες εταιρείες! Γιέα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το μοντελο ειναι το μονο της samsung που μου αρεσει σε design...γιατι αν προσεξετε στις ακρες ειναι σαν το iphone...αλλη μια φορα αντιγραφη

Ήταν η μεγαλύτερη μαλακία που έχω διαβάσει σαν Chimaira_X σε τούτο το φόρουμ εδώ και 3 χρόνια.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήταν η μεγαλύτερη μαλακία που έχω διαβάσει σαν Chimaira_X σε τούτο το φόρουμ εδώ και 3 χρόνια.

Μπράβο Chimaira, πνίγηκα + έφτυσα τον καφέ πάνω στο πισι μου από τα γέλια. :P
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...