Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσε η ταινία Expendables 3, λίγο πριν την πρεμιέρα της στους κινηματογράφους


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σε οσους αρεσουν αυτες η ταινειες σε οσους οχι δεν πειραζει γουστα ειναι αυτα μην τσακωνεστε και σιγα την ειδηση εδω πεφτουν καθε ημερα αεροπλανα για μια ταινεια θα κανουμε σηζητηση ασε που μπορει να το εχουν διαρευση και αυτοι για να γινει ντορος και συζητηση

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης μην κριτικάρετε μια ταινία όταν δεν την έχετε δει σε φουλ νάλυση και ήχο. πως μπορείτε να έχετε αποψη με τις κωλοαναλύσεις που τα βλεπετε..

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποτέ δεν κατάλαβα για ποιό λόγο έχουν τόση πέραση κάτι τρισάθλια cam.xvid αρχεία.

Λες και αν την δεις λίγο αργότερα, σε πολύ καλή ποιότητα, θα πάθεις κάτι.

  • Like 26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η είδηση είναι ότι βγήκε καλή ποιότητα πρίν από την πρεμιέρα

τώρα αν είναι κομωδία κακή καλή.............

άλλη μια ταινία που έγινε ζημιά πρίν βγεί στις αίθουσες ήταν και η ''αρπαγή'' (taken) το πρώτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγ θα την δω στο σινεμα πάντως. Οι προηγούμενες 2 μου άρεσαν και πέρασα καλά.

 

Ειλικρινά, μερικοί όταν βλέπετε ταινίες "Αναλώσιμοι", τί περιμένετε να δείτε, την ενσάρκωση της κουλτούρας;

  • Like 19
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι κλέφτες υπάρχουν από αρχαιοτάτων χρόνων. Εάν δεν ασφαλίσεις την ιδιοκτησία σου δεν σου φταίει ο κλέφτης...

 

 

Οι κλέφτες υπάρχουν από αρχαιοτάτων χρόνων. Εάν δεν ασφαλίσεις την ιδιοκτησία σου δεν σου φταίει ο κλέφτης...

 

 

Δηλαδή αν εγώ αφήσω την πόρτα του σπιτιού μου ανοιχτή και φύγω εσύ που θα το κλέψεις δεν φταίς; Επειδή εγώ είμαι βλάκας δεν σημαίνει πως εσύ δεν είσαι κλέφτης!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εγ θα την δω στο σινεμα πάντως. Οι προηγούμενες 2 μου άρεσαν και πέρασα καλά.

 

Ειλικρινά, μερικοί όταν βλέπετε ταινίες "Αναλώσιμοι", τί περιμένετε να δείτε, την ενσάρκωση της κουλτούρας;

καλύτερη από τις 2 προηγούμενες imho, αν και τις έχω σβήσει από την μνήμη μου οπότε δεν μπορώ να είμαι 100% σίγουρος :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...