Προς το περιεχόμενο

Διέρρευσε η ταινία Expendables 3, λίγο πριν την πρεμιέρα της στους κινηματογράφους


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

σιγά ρε, τόσες εχουμε δει και μια χαρά ειναι τα ματιά μας. Είχατε και bluray στο χωριό σας...

Εγώ φιλαράκι δεν είμαι από χωριό και ούτε είχα ποτέ συγγενείς σε χωριό εδώ και 150 χρόνια. Από την άλλη, εσένα δεν σε κόβω από χωριό. Μάλλον είσαι από καμία σπηλιά. Συνέχισε να στραβώνεσαι με cam κτλ. Δικά σου μάτια, δικά σου μυαλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ φιλαράκι δεν είμαι από χωριό και ούτε είχα ποτέ συγγενείς σε χωριό εδώ και 150 χρόνια. Από την άλλη, εσένα δεν σε κόβω από χωριό. Μάλλον είσαι από καμία σπηλιά. Συνέχισε να στραβώνεσαι με cam κτλ. Δικά σου μάτια, δικά σου μυαλά.

 

Καλα cool θα σου ανεβει η πιεση ρε φιλε ;) αλλωστε 1ον δεν ειναι cam και 2ον δεν σε εδεσε κανεις στην πολυθρονα να την δεις.

Επιλογες υπαρχουν, πας σινεμα την βλεπεις ( που δεν αξιζει για μενα προσωπικα ακομη και για τιτλο "παω σκοτωνω και ερχομαι" ειναι μουφα) ή περιμενεις να βγει σε Bluray να την δεις οπως γουσταρεις εσυ.

Δηλαδη ακομη και στο ΤΙ και ΠΩΣ και ΠΟΤΕ θα δουμε κατι πρεπει να δωσουμε αναφορα? Να ζητησω αδεια απο το forum να φαω?

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα cool θα σου ανεβει η πιεση ρε φιλε ;) αλλωστε 1ον δεν ειναι cam και 2ον δεν σε εδεσε κανεις στην πολυθρονα να την δεις.

Επιλογες υπαρχουν, πας σινεμα την βλεπεις ( που δεν αξιζει για μενα προσωπικα ακομη και για τιτλο "παω σκοτωνω και ερχομαι" ειναι μουφα) ή περιμενεις να βγει σε Bluray να την δεις οπως γουσταρεις εσυ.

Δηλαδη ακομη και στο ΤΙ και ΠΩΣ και ΠΟΤΕ θα δουμε κατι πρεπει να δωσουμε αναφορα? Να ζητησω αδεια απο το forum να φαω?

Φίλε, τα διάβασες τα ποστς; Γενικά μιλούσα και όχι για το συγκεκριμένο έργο. Επίσης δεν με έδεσαν για να το δω.Ο φίλος άρχισε, όταν μου είπε ότι «δεν είχα στο χωριό μου bluray» κι όλα αυτά επειδή δεν βλέπω τέτοιας ποιότητας ταινίες. Αυτός είναι που θέλει να του «δώσουμε αναφορά» επειδή δεν βλέπουμε ταινίες σε χάλια ποιότητα.

 

Η πίεση δεν μου ανεβαίνει καθόλου, απλά συνηθίζω να υιοθετώ τον τρόπο του συνομιλητή μου (όταν συναντώ κάπως περίεργο τρόπο) ώστε η επικοινωνία να είναι πιο σωστή και άμεση...! :-D

Όχι λοιπόν και να μου πει ότι είμαι από χωρίο,κι αν είχα εκεί bluray. Ας κάτσει να βλέπει σε χάλια ποιότητες, αφού αυτά είναι τα στάνταρ του και επειδή θέλει να είναι και «ontime»,  και να μην σχολιάζει αυτούς που θέλουν ποιότητα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

   Ο κλασικος διαγωνισμος για το ποιος θα γραψει το πιο ψαγμενο post αδιαφοριας για την ταινια-θεμα μπας και του κανουν κανενα like και βιωσει τον ενθουσιασμο...  
   Η ταινια βλεπεται μια χαρα για να περασεις 2 ωρες παρακολουθωντας ηθοποιους που κανουν αυτο που εκαναν απο τοτε που τους ειχες δει για πρωτη φορα στα παιδικα σου χρονια.. Ανατιναζουν πραγματα και σκοτωνουν τους κακους.  

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή αν εγώ αφήσω την πόρτα του σπιτιού μου ανοιχτή και φύγω εσύ που θα το κλέψεις δεν φταίς; Επειδή εγώ είμαι βλάκας δεν σημαίνει πως εσύ δεν είσαι κλέφτης!

Ναι, φταίει και ο κλέφτης εννοείται που κάνει κάτι παράνομο, αλλά φταις κι εσύ. Το ξέρεις ότι υπάρχουν κλέφτες. Ξέρεις σε τι κοινωνία είσαι. Άρα γιατί να αφήσεις ανοιχτά; Και που θα ρίξεις το φταίξιμο αν σε κλέψουν; Σε εσένα που έχεις τα μέσα να ασφαλίσεις το σπίτι σου, ή στον κλέφτη που είδε φως και μπήκε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...