Προς το περιεχόμενο

προτασεις για αυτοκινητο


GeorgeHellas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι πολυ τίμιο αμαξάκι... Τα τέλη του ποσο ειναι;

 

Αν τους ζορίσεις λιγο δε στο κατεβάζουν στα 13 στρογγυλα λες; μετρητο εχεις;

Τέλη δεν έχει απ ότι ξερω. Είπε θα μ δώσει συναγερμό σίγουρα αλλα μου άφησε περιθώρια να τον πιεσω κιαλλο. Ναι μετρητά πάντα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.autotriti.gr/data/news/preview_news/Mikra-diesel-Poso-asfalestera-kai-pio-oikonomika-einai-apo-to-diko-sas-montelo-benzinhs_119610.asp

http://www.autotriti.gr/data/news/preview_news/Dokimh-Renault-Clio-1,5-dCi-90-PS-diesel_110658_13263.asp

http://www.autotriti.gr/data/news/preview_news/Mikra-diesel-poy-den-kaine-%C2%ABtipota%C2%BB_118289.asp

 

Kαλο το fiesta αλλα λιγο ποιο αργο στις ρεπριζ σε συγκριση με τον αναταγωνισμο.. Το ποιο σβελτο diesel με διαφορα ειναι το yaris. Μετα νομιζω θα κοιτουσα το clio. Δεν ξερω βεβαια ποσο μεγαλη διαφορα εχουν στις τιμες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή όπως λες τα κοίταξα οι τιμές που έχω είναι οι εξής. Ρίο 13κ, c3 12.8k (2η έκδοση), φιέστα 13.4 (τρεντ έκδοση), γιαρις 15.5κ ( έκδοση με 7 αερόσακους), κλιο ξεκινούσε από 15 και πάνω οπότε δεν έμαθα ακριβώς τιμή. Από αυτα οδήγησα τα τρία πρώτα και σε οδήγηση μ άρεσε το φιέστα καθότι ήταν πιο "βαρύ" στο δρόμο. Όλα είχαν καλές επιταχύνσεις και εγώ μεγάλες διαφορές δεν κατάλαβα. Το φιέστα παρόλο με πεντάρι κιβώτιο ήταν στις 2.5κ στροφές με 4η και 110χιλιομετρα ενώ το c3 και το ριο με 5η και με 6η αντίστοιχα. Οπότε μάλλον με βλέπω να καταλήγω σε φιέστα... Τι λέτε; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πάντα δεν μ άρεσε. Το πουντι βγαίνει σε καλή τιμή αλλα τρεις γνωστοισ με το ίδιο αυτοκινητο από το 07 και μετά μ λένε μακρυα λόγω παρα πολλών ηλεκτρονικών προβλημάτων. Για το φιέστα με ανησύχησαν κάποια σχόλια ότι ο ντίζελ καίει πολύ. Ξέρετε κάτι πάνω σε αυτό; την παρασκευή θα πάω να οδηγησω και το γιαρις αν και τα δυο χιλιάρικα παραπάνω σε τιμή μου φαίνονται αρκετουτσικα να πω αλήθεια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πήγα καθόλου η αλήθεια είναι στη φιατ λόγω των αποψεων από τα κοντινά ατομα για τα ήλεκτρονικα..

α οκ, απλά το λέω γιατί εμένα μου αρέσουν τα ιταλικά αυτοκίνητα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάχα καλό είναι.. Στο θέμα μας λέτε αξίζουν τα δυο χιλιάρικα για γιαρις ή και με το φιέστα θα ειμαι οκ; (από θέμα κατανάλωσης και γενικα αξιοπιστίας)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάχα καλό είναι.. Στο θέμα μας λέτε αξίζουν τα δυο χιλιάρικα για γιαρις ή και με το φιέστα θα ειμαι οκ; (από θέμα κατανάλωσης και γενικα αξιοπιστίας)

fiesta φυσικα ! Το μόνο που θα με χάλαγε είναι η 2ετής εγγύηση που έχει . Τίποτα άλλο δεν με χαλάει. Το αμάξι είναι μια χαρά.

 

Για seat ibiza είδες ή το θεωρείς μικρό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...