Προς το περιεχόμενο

Το XBMC μετονομάζεται σε Kodi, 12 χρόνια μετά την αρχική κυκλοφορία του


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλημερα.Χθες το βραδυ οταν εβαζα να παιξει μια ταινια,στην αναζητηση υποτιτλων με το opensubtitles μου εβγαζε error με το εξης μηνυμα  ''error searching for subtitles. Your opnsubtitles.org username or password is empty or not valid''  τι σημαινει αυτο;Μετα εβαζα κι αλλες να το δοκιμασω και το εκανε σε ολες!Ξερει κανεις τι πρεπει να κανω;

 

Καλημέρα φίλε, πρέπει να μπεις από έναν browser στο opensubtiltes (κανονικά στο σάιτ) και να κάνεις Register. Κάνεις κι ένα κλικ στο μέιλ επιβεβαίωσης που θα σου στείλουν και μετά πας στο kodi. Πας στις ρυθμίσεις των Add ons, επιλέγεις ότι είναι subtitle add on, κάνεις highlight το opensubtitltes,  πατάς το C στο πληκτρολόγιο για να ανοίξει το υπομενού. Επιλέγεις settings/config και βάζεις στο νέο παραθυράκι το username Και Pass που έβαλες όταν έκανες register στο site

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα φίλε, πρέπει να μπεις από έναν browser στο opensubtiltes (κανονικά στο σάιτ) και να κάνεις Register. Κάνεις κι ένα κλικ στο μέιλ επιβεβαίωσης που θα σου στείλουν και μετά πας στο kodi. Πας στις ρυθμίσεις των Add ons, επιλέγεις ότι είναι subtitle add on, κάνεις highlight το opensubtitltes,  πατάς το C στο πληκτρολόγιο για να ανοίξει το υπομενού. Επιλέγεις settings/config και βάζεις στο νέο παραθυράκι το username Και Pass που έβαλες όταν έκανες register στο site

Ολα οκ φιλε μου!Παιζει τωρα!Θελω να ανοιξω ενα θεμα (για να μη γραφουμε εδω) για το kodi ως νεος στη χρηση κι εχω καποιες αποριες.Σε ποια ενοτητα να το γραψω βρε παιδες.Ξερετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολα οκ φιλε μου!Παιζει τωρα!Θελω να ανοιξω ενα θεμα (για να μη γραφουμε εδω) για το kodi ως νεος στη χρηση κι εχω καποιες αποριες.Σε ποια ενοτητα να το γραψω βρε παιδες.Ξερετε;

Εδώ http://www.insomnia.gr/topic/478458-xbmc-το-απόλυτο-εργαλείο-για-ταινίες-σειρές/page-127?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...