Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2015


nzeppos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 381
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ρε μας κανουν πλακα? εχει 1000 προβληματα και ασχολουνται με το χρωμα?! χαχαχαχα

 

ευτυχως ειμαι στο 14 το οποιο φυσικα εχει ακομα bugs

σκεφτομαι να το αγορασω γυρο στο 20 ευρώ αλλα κατι τετοια με αποθαρυνουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι το 2006, αφού ήταν το τελευταίο FM στο οποίο είχα επιτυχίες και κούπες :P

 

Να ξαναθυμηθούμε και τα νιάτα μας, βλ. επιστροφή από δουλειά μετά τις 12 το βράδυ, λιώσιμο μάνατζερ μέχρι το πρωί (υπό τα τηλεφωνήματα τελειωμένων ακροατών στο sportfm) και ύπνος τα ξημερώματα με το που ξεκινούσε το soundtrack του Conan στην κλασική εκπομπή που τώρα πια δεν θυμάμαι πως τη λένε.

 

Που τέτοια τώρα, να 'ταν τα νιάτα δυο φορές...

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι το 2006, αφού ήταν το τελευταίο FM στο οποίο είχα επιτυχίες και κούπες :P

 

Να ξαναθυμηθούμε και τα νιάτα μας, βλ. επιστροφή από δουλειά μετά τις 12 το βράδυ, λιώσιμο μάνατζερ μέχρι το πρωί (υπό τα τηλεφωνήματα τελειωμένων ακροατών στο sportfm) και ύπνος τα ξημερώματα με το που ξεκινούσε το soundtrack του Conan στην κλασική εκπομπή που τώρα πια δεν θυμάμαι πως τη λένε.

 

Που τέτοια τώρα, να 'ταν τα νιάτα δυο φορές...

FM2006 + fight club στον σπορ fm ήταν τρόπος ζωής! Ωραίες εποχές. Γενικά έπαιζαν όλοι FM τότε. Στο FM 08 βαρέθηκα πια.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιχτίρ, το θυμήθηκα, η εκπομπή του Μαχαίρα ήταν!

 

Απ' ότι βλέπω υπάρχει ακόμα αλλά τότε δεν ξεκινούσε στις 5 (νομίζω ήταν γύρω στις 6, που άρχιζαν και τα πουλάκια να κελαηδούν, σημάδι ότι πλησίαζε η ώρα να το κλείσω και να πάω για ύπνο). Δεν μπορώ να ξεχάσω μια φορά που είχα λιώσει κανα 6ωρο σερί στο μάνατζερ και στα μισά της εκπομπής (βλ. 6.30-7 το πρωί) με είχε κόψει άσχημα. Οπότε γράφω για πλάκα στο internet messaging του sportfm "φαΐιιιιιι".

 

Περνάνε 5 λεπτά, συνεχίζω να παίζω και να ακούω (και να πεινάω), οπότε στα ακουστικά μου ακούγεται η στεντόρεια φωνή του Μαχαίρα να κραυγάζει: "ΦΑΪΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ"! Ο τρελός διάβασε το μήνυμά μου και κόντεψε να σπάσει τα μικρόφωνα (και τα τύμπανα των αφτιών μου).

 

Μάλλον τον είχε κόψει κι αυτόν.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιχτίρ, το θυμήθηκα, η εκπομπή του Μαχαίρα ήταν!

 

Απ' ότι βλέπω υπάρχει ακόμα αλλά τότε δεν ξεκινούσε στις 5 (νομίζω ήταν γύρω στις 6, που άρχιζαν και τα πουλάκια να κελαηδούν, σημάδι ότι πλησίαζε η ώρα να το κλείσω και να πάω για ύπνο). Δεν μπορώ να ξεχάσω μια φορά που είχα λιώσει κανα 6ωρο σερί στο μάνατζερ και στα μισά της εκπομπής (βλ. 6.30-7 το πρωί) με είχε κόψει άσχημα. Οπότε γράφω για πλάκα στο internet messaging του sportfm "φαΐιιιιιι".

 

Περνάνε 5 λεπτά, συνεχίζω να παίζω και να ακούω (και να πεινάω), οπότε στα ακουστικά μου ακούγεται η στεντόρεια φωνή του Μαχαίρα να κραυγάζει: "ΦΑΪΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ"! Ο τρελός διάβασε το μήνυμά μου και κόντεψε να σπάσει τα μικρόφωνα (και τα τύμπανα των αφτιών μου).

 

Μάλλον τον είχε κόψει κι αυτόν.

 

αφου ο μαχαίρας είναι 150 κιλά...λογικό να ήταν κομμένος πρωί πρωί μετά τη δουλειά του...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δλδ εγώ που καιγόμουν με το cm01-02 με τον συγκάτοικο, πέρναμε ότι νάναι ομάδες σε ότι νάναι πρωταθλήματα, σκοτωνόμασταν ποιος θα πάρει πρώτος Tsigalko, taribo West, Mark Kerr, Alonso Solis, Nikiforenko, Χιώτη τερματά και πόσους ξεχνάω ακόμα, και μας χάναν όλοι για κανά 3ήμερο σερί,  τι να πώ :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...