Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2015


nzeppos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ναι το ξερω αυτο αλλα το να παταω καθε φορα το κουμπι... παλιοτερα θυμαμαι οτι σε σταματαγε κλασικα καθε μερα και το καλοκαιρι που δεν ειχε τπτ "σημαντικα" μνματα δν σε εκοβε και προχωρουσε αρκετες μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 381
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 μήνες μετά...

FM 2015 Αποριες για Δηλωση Ροστερ

 

Λοιπον δεν παιζω πολυ καιρο FM 2015 και εχω μερικες αποριες...

 

 Στην αρχη του euro cup δηλωσα καποιους παικτες, μερικοι στην διαρκεια τραυματιστηκαν. Τωρα δεν εχω παικτες για να συμπληρωσω 18αρα,πως μπορω να παρω παικτες απο την ομαδα ; Δηλαδη να τους δηλωσω ;;; Δεν βρηκα λυση...!

 

Το ιδιο και στην Α' εθνικη θελω να δηλωσω μετα απο λιγο καιρο καποιους παικτες και δεν ξερω τον τροπο.

Αν μπορει καποιος να βοηθησει..

 

 

*** Τωρα παταω σε εναν παικτη και μου γραφει " δεν εχει δηλωθει για την προσεχη διοργανωση θα μπορει να δηλωθει ομως"   με ποιον τροπο ;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

 Το έβαλα να το δοκιμάσω και αυτό που μου τη δίνει σαν πρώτη εικόνα είναι ότι το αριστερό αφτάκι του mouse δεν πιάνει...Κάθε φορά πρέπει να πατάω το βελάκι αριστερά πάνω για να γυρίζω πίσω...Υπάρχει κάμια λυση μήπως?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...

Υπάρχει τρόπος να μπουν σήματα ομάδων και φωτογραφίες παικτών?

Επίσης, Γ-Δ εθνική υπάρχει με κάποιον τρόπο?

Είχα μείνει στο 2012, το έχω βάλει εδώ και λίγες ημέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει τρόπος να μπουν σήματα ομάδων και φωτογραφίες παικτών?

Επίσης, Γ-Δ εθνική υπάρχει με κάποιον τρόπο?

Είχα μείνει στο 2012, το έχω βάλει εδώ και λίγες ημέρες.

Πας στο Documents\Sports Interactive\Football Manager 2018\pictures (ή σε όποιο άλλο fm έχεις, δεν έχει σημασία ποιο fm έχεις) Αν δεν υπάρχει ο φάκελος pictures το δημιουργείς εσύ. Μέσα στο φάκελο pictures δημιουργείς του εξής φακέλους : logos για σήματα ομάδων και faces για πρόσωπα παικτών. 

 

Δηλαδή θα είναι κάπως έτσι : Documents\Sports Interactive\Football Manager 2018\pictures\logos

και Documents\Sports Interactive\Football Manager 2017\pictures\faces

 

Μη ξεχάσεις να τικάρεις και να ξετικάρεις τις αντίστοιχες επιλογές μέσα στις ρυθμίσεις του game (εδώ και χρόνια οι ίδιες επιλογές είναι, δεν έχει αλλάξει αλλά μου διαφεύγει τώρα πως λέγονται) για να φαίνονται τα logos και το facepack που έχεις βάλει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...