Προς το περιεχόμενο

Football Manager 2015


nzeppos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ντρέπομαι που το λέω αλλά έχω μείνει στην πειρατική 1.3.Εδώ και αρκετά χρόνια το αγόραζα μόλις έβγαινε αλλά πόσο πια...
Γενικά από ότι διαβάζω δεν αξίζει. Να πάω  σε fm13 στο last patch ή fm12 last patch καλύτερα?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 381
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ντρέπομαι που το λέω αλλά έχω μείνει στην πειρατική 1.3.Εδώ και αρκετά χρόνια το αγόραζα μόλις έβγαινε αλλά πόσο πια...

Γενικά από ότι διαβάζω δεν αξίζει. Να πάω  σε fm13 στο last patch ή fm12 last patch καλύτερα?

Εαν έχεις το 14 πάνε στο 14 είναι μια χαρά για να το λιώσεις.. Το 13 το έχω ξεχάσει γρήγορα και το 12 το είχα λιώσει, δεν θα ξεκινούσα κανένα από τα 2 πάντως.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 13 μου φαίνεται κι εμένα ότι είναι χαμένη υπόθεση, ακόμα και μετά το τελευταίο patch.

Το 14 που έπαιξα πριν κανένα μήνα πάλι, τοπικό Αγγλίας :P , νομίζω ότι είναι η πιο καλή επιλογή για να ξεκινήσει κάποιος  save (δεν μιλάω για το 15 δεν το έχω παίξει ακόμη αλλά από αυτά που διαβάζω εδώ δεν έχω σχηματίσει και την καλύτερη γνώμη).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nevermore στο κανει και εσενα στο 14? αυτο που ειχα αναφερει οτι...

 

οταν ξεκινας αλλα και στην πορεια οταν παιζεις με καλη ομαδα φιλικο (η κανονικο) παιχνιδι με ενα καφενειο να εμφανιζει

σαν φαβορι το καφενειο με 1.10 ας πουμε αποδοση η χειροτερη ενω ειναι φανερο οτι θα ριξεις 10 γκολ!

Τι Bugs εχετε βρει εσεις μετα το τελευταιο patch?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nevermore στο κανει και εσενα στο 14? αυτο που ειχα αναφερει οτι...

 

οταν ξεκινας αλλα και στην πορεια οταν παιζεις με καλη ομαδα φιλικο (η κανονικο) παιχνιδι με ενα καφενειο να εμφανιζει

σαν φαβορι το καφενειο με 1.10 ας πουμε αποδοση η χειροτερη ενω ειναι φανερο οτι θα ριξεις 10 γκολ!

Τι Bugs εχετε βρει εσεις μετα το τελευταιο patch?

Μπα τις αποδόσεις δεν τις προσέχω, και όπως είπα έπαιζα τοπικό Αγγλίας οπότε είχα άλλα πράγματα να κάνω :P

Απλά τώρα που το ξανάπιασα νομίζω είναι το πιο Playable fm να πιάσεις αυτήν την στιγμή (να με συγχωρήσουν οι παίκτες του 15 που μιλάω χωρίς να το έχω δοκιμάσει )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άρθρο είναι όντως από τα καλύτερα (και πληρέστερα) που έχω διαβάσει σχετικά με οτιδήποτε στο μάνατζερ, αλλά κάτι μου λέει πως όταν το ΑΙ έχει αποφασίσει να νικήσει τον αγώνα, ό,τι και να κάνεις, όσες τακτικές και να δοκιμάσεις, όσες σελίδες και να διαβάσεις είσαι τελειωμένος από χέρι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το άρθρο είναι όντως από τα καλύτερα (και πληρέστερα) που έχω διαβάσει σχετικά με οτιδήποτε στο μάνατζερ, αλλά κάτι μου λέει πως όταν το ΑΙ έχει αποφασίσει να νικήσει τον αγώνα, ό,τι και να κάνεις, όσες τακτικές και να δοκιμάσεις, όσες σελίδες και να διαβάσεις είσαι τελειωμένος από χέρι.

 

επειδή όλα τα νέα μάνατζερ ('12+) τα έχω παίξει πριν + μετά το τελευταίο πατς + έχοντας διαβάσει αρκετά σχετικά με team talking (απο '13 που κέρδιζες ή έχανες μόνο εξαιτίας αυτού αν ήξερες τον τρόπο κ τόνο) συνεχίζω το διάβασμα κ θα αγοράσω το '15 στο δικό μου υπολογιστή κ θα αποφασίσω αν είναι εντελώς μαλακία ή όχι....(εννοείται όταν θα κοστίζει <15€)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα αυτο που με χαλαει μετα το FM2008 ειναι οτι εκει πεζαμε και κυλουσε γρηγορα το παιχνιδι σχετικα

ενω σε αυτο μεχρι να απαντησεις ερωτησεις να δεις ενα σωρο πραγματα ασχετα κτλ παιζεις 2 αγωνες και πρεπει να το κλεισεις αφου εχει περασει η ωρα... ισως το κουρασανε γενικα, καλυτερα λιγο ποιο απλο στα ασχετα αλλα ΓΑΜΑΤΗ MATCH ENGINE

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα ηταν το παιχνιδι μεχρι το τελευταιο Patch!!!παιζω απο το 2001 μανατζερ....πρωτη φορα βλεπω τους παιχτες μου να μην μπορουν να βαλουν τη μπαλα στα διχτυα!!!μακαρι να μπορουσα να σας δειξω φασεις απο το τελευταιο μου παιχνιδι! απλα δειτε την αναφορα... http://i.imgur.com/XSUNk6G.png

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου εχει τυχει και εμενα και ο αντιπαλος με 3 σουτ ειχε 2 γκολ!

γενικα δεν δουλευει σωστα ο κωδικας αυτο ειναι προφανες!

Οταν γυρναω την ομαδα να παιξει αμυνα με προτοκλασατες παικτες και ο αντιπαλος σε 20 λεπτα μεσα

κανει τοσες τελικες οσες δεν εκαναν οι 3 τελευταιες ομαδες που αντιμετωπισα μαζι καταλαβαινεις τι συμβαινει

και με κορυφαιους αμυντικους. Μαλιστα καταφερα να φαω 2 γκολ και να ερθει 2-2 !!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα το 2-2 είναι το πλέον κλασικό σκορ του FM2015. Μετά από ένα σημείο σταμάτησα να μετράω πόσες φορές είχα φέρει 1-1 ή 2-2 (εννοείται έχοντας προηγηθεί 1 και 2 φορές αντίστοιχα). Αν το ΑΙ θέλει να σου βάλει γκολ, δεν τη γλυτώνεις δεν πα' να έχεις και την άμυνα του Εθνικής '04.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω ελεγα για το 14! το 15 δεν το εχω παρει και ουτε προκειται να πεσω στην παγιδα! αλλωστε ακομα δεν ελιωσα το 14.

Απο αυτα που διαβαζω απο εσας ΔΕΝ αξιζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...