Προς το περιεχόμενο

Action Camera SJ4000 a με mounts 59.13 ευρω


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν έχω ιδέα κι ούτε ενδιαφέρομαι για την SJ, απλά την είχα δει κι είπα ν' απαντήσω/ενημερώσω.

Οι 99,3% θετικές κριτικές από 3248 πελάτες όμως, είναι θετικό στοιχείο υπέρ του πωλητή.

Ειναι ο ιδιος πωλητης που την ειχε βγαλει στα 40 ευρω στα black friday που δεν εγραφε μεταφορικα,μεχρι να συνενοηθουμε το χασαμε το κορμι.

http://www.insomnia.gr/topic/538180-action-camera-sj4000-a-%CE%BC%CE%B5-mounts-5913-%CE%B5%CF%85%CF%81%CF%89/page-32?do=findComment&comment=53638799

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ααααα... γι' αυτό πούλησε κοντά 900 κομμάτια μέχρι τώρα. B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://promotion.geekbuying.com/promotion/christmas_flash_deals?utm_source=promotion&utm_medium=HPF1411&utm_campaign=PM_HPF1411_Christmas_Flash_Deals

 

αύριο στις 10 το πρωί αν δεν κάνω λάθος. 5 κομμάτια, όποιος προλάβει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://promotion.geekbuying.com/promotion/christmas_flash_deals?utm_source=promotion&utm_medium=HPF1411&utm_campaign=PM_HPF1411_Christmas_Flash_Deals

 

αύριο στις 10 το πρωί αν δεν κάνω λάθος. 5 κομμάτια, όποιος προλάβει. 

με τί τιμή βγαίνει σε προσφορά? α, και την ώρα που στο καλό τη γράφει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πλαίσιο flash deals λέει τι θα ακολουθήσει.

 

1. Deal for (Watches & Jewelry) 187pcs $0.99 Retro Owl Style Watch will be available at 17PM GMT+8 9th Dec. 
2. Deal for (Computer & Networking) 29pcs $9.99 Tronsmart TSM02 Air Mouse will be available at 17PM GMT+8 9th Dec. 
3. Deal for (Sports & Outdoors) 5pcs $49.99 Tronsport SJ4000 Camera will be available at 17PM GMT+8 9th Dec. 
4. Catch the Time-limited or Quantity-limited deal, you have to pay the order in 5 minutes, or the stock reserved for you will be released for others. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος πρόλαβε τον Κύριο είδε μάγκες, εξαφανίστηκαν

Ευτυχώς τσiμπησα μια αφού το πέθανα στο refresh το κινητό από τις 11 παρά 5

42,38€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω τσιμπησα μια για εναν φιλο (αλλα μαλλον δεν τη θελει τελικα, εαν δεν την παρει θα την βαλω στις αγγελιες οταν θα μου ερθει)

Αν δεν την θέλει ο φίλος σου στείλε μου ΠΜ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 κομματια τι να κλ@σει....πολυ <μπρούκληδες> εκει στο geek! :P

Αν φανταστεις οτι μαζι με την εβδομαδα του black friday που εδιναν 50 την μερα δλδ 350 + τα ψιλα που δινουν τωρα δεν τους λες και τσιφουτιδες.

Έγω λέω να περιμένω να ξαναβγεί η SJ5000 plus που έχει και το ίδιο chip με την GoPro3 Black Edition, λίγο πιο ακριβή αλλά θα τραβάει καλύτερα!!!

Νομιζω οτι η γνησια sj5000 δεν εχει βγει ακομα σε καλη προσφορα.. επειδη λες να ξαναβγει

Δεν έχω ιδέα κι ούτε ενδιαφέρομαι για την SJ, απλά την είχα δει κι είπα ν' απαντήσω/ενημερώσω.

Οι 99,3% θετικές κριτικές από 3248 πελάτες όμως, είναι θετικό στοιχείο υπέρ του πωλητή.

Δν εχει να λεει ο καλος πωλητης με το αν ειναι γνησια η οχι.

Παντα να ρωτατε. Εχω ρωτησει αριστο πωλητη και μου ειχε απαντησει οτι δεν ειναι γνησια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...