Προς το περιεχόμενο

Action Camera SJ4000 a με mounts 59.13 ευρω


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 777
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Full HD Waterproof Sport Helmet Car Dash Camera Action Cam SJ4000 7 color option - US $61.99 (~49.93 €) @ ebay

 

Την είδα στο newsletter προσφορών του ebay κι είπα να ενημερώσω. Δεν έχω ιδέα αν είναι αυθεντική ή όχι, αλλά ο πωλητής φαίνεται έμπειρος κι αξιόπιστος (estore009 - 54143 κριτικές - 99,6% Positive feedback).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα από τα πρώτα βιντεάκια που τράβηξα με την Tronsport SJ4000 στηριγμένη στον προφυλακτήρα του αυτοκινήτου. Τώρα αξιώθηκα να το ανεβάσω!

 

Η ποιότητα του original video είναι αισθητά καλύτερη, το youtube έχει μειώσει αρκετά το bitrate ακόμα και στην μέγιστη ανάλυσή του (1080P)

 

:-)

 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Full HD Waterproof Sport Helmet Car Dash Camera Action Cam SJ4000 7 color option - US $61.99 (~49.93 €) @ ebay

 

Την είδα στο newsletter προσφορών του ebay κι είπα να ενημερώσω. Δεν έχω ιδέα αν είναι αυθεντική ή όχι, αλλά ο πωλητής φαίνεται έμπειρος κι αξιόπιστος (estore009 - 54143 κριτικές - 99,6% Positive feedback).

 

το θεμα ειναι που τις εχει παρει γιατι εχει και αλλη μια http://www.ebay.co.uk/itm/Original-SJCAM-SJ4000-Bicycle-Helmet-Sports-DV-Action-Waterproof-Car-Camera-Cam-/131274786408?pt=UK_CamerasPhoto_DigitalCameras_DigitalCameras_JN&hash=item1e90964668 την οποια χρεωνει 65 ευρω και γραφει οτι ειναι αυθεντικη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το θεμα ειναι που τις εχει παρει γιατι εχει και αλλη μια http://www.ebay.co.uk/itm/Original-SJCAM-SJ4000-Bicycle-Helmet-Sports-DV-Action-Waterproof-Car-Camera-Cam-/131274786408?pt=UK_CamerasPhoto_DigitalCameras_DigitalCameras_JN&hash=item1e90964668 την οποια χρεωνει 65 ευρω και γραφει οτι ειναι αυθεντικη.

για την τελευταια λεει κατω κατω στη σελιδα οτι ειναι original/αυθεντικη και παραθετει και διαφορες οποτε πιθανον να ειναι.

Για την φτηνη του εχω στειλει απο το πρωι μειλ αλλα ακομα να απαντησει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δηλαδή που πήρα 2 τεμάχια SJ4000 Original, στις 11/11 που είχαν οι Κινέζοι ξεπούλημα, με 40$ και τις δύο, να μην το πω ούτε του παπά ε?

 

Aliexpress FTW :P

Αν ειναι οντως original και τις εχεις παραλαβει (λογο ali) ουτε του αρχιμανδριτη....

Και τι να του πώ? Αν το προϊόν του είναι μούφα η όχι.?

Ακριβως αυτο. Αν ειναι original ή genuine, οπως προτιμας. Δεν μπορει να σου πει μουφες γιατι μετα τον κινηγας απο ebay-paypal μερια χρησιμοποιωντας την απαντηση του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι οντως original και τις εχεις παραλαβει (λογο ali) ουτε του αρχιμανδριτη....

Ακριβως αυτο. Αν ειναι original ή genuine, οπως προτιμας. Δεν μπορει να σου πει μουφες γιατι μετα τον κινηγας απο ebay-paypal μερια χρησιμοποιωντας την απαντηση του

Όντως τον ρώτησα και μου απάντησε: "So sorry ,it is fake ." Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ebay.com/itm/281447140078

 

Εοικοινωνησα με τον πωλητή, λεει οτι ειναι original, έχει τα παρακατω αξεσουαρ:

 

1 x Camera
1 x Waterproof case
1 x Cleaning cloth
1 x USB cable
1 Set x Ribbons
1 Set x Bandage
1 x Base
1 x J type base
1 x Back splint
2 x Helmet base
2 x Adapter
1 x Bicycle clamp 
3 x Transfer arms
2 x 3M adhesive tape
1 x English user manual
In original package

 

Να προχωρήσω στην αγορά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα εχτες για rafting και η καμερα με εβγαλε ασπροπροσωπο με το παραπανω!!

Εχετε κανα καλο video editor??

Εχω βαλει της go pro αλλα δεν αναγνωριζει το format απο τα video.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.ebay.com/itm/281447140078

 

Εοικοινωνησα με τον πωλητή, λεει οτι ειναι original, έχει τα παρακατω αξεσουαρ:

 

1 x Camera

1 x Waterproof case

1 x Cleaning cloth

1 x USB cable

1 Set x Ribbons

1 Set x Bandage

1 x Base

1 x J type base

1 x Back splint

2 x Helmet base

2 x Adapter

1 x Bicycle clamp 

3 x Transfer arms

2 x 3M adhesive tape

1 x English user manual

In original package

 

Να προχωρήσω στην αγορά?

Η καμερα δεν ειναι η original.

Εαν προχωρησεις στην αγορα, αφορα εσενα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η καμερα δεν ειναι η original.

Εαν προχωρησεις στην αγορα, αφορα εσενα..

Να σαι καλά, αμέσως μετά ειδα οτι δεν εχει λογοτυπο sjcam.. Καμιά original σε χαμηλή τιμή? Έστω και tronsport..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ειναι οντως original και τις εχεις παραλαβει (λογο ali) ουτε του αρχιμανδριτη....

 

Περίμενα να φτάσουν, έκανα και βίντεο unboxing για να μην μου πει καμιά λαλακία μετά, και πράγματι είναι δύο original sjcam sj4000.

 

Αν έχουν καταφέρει εκτός από το να τυπώσουν το λογότυπο, να βάλουν και το λογισμικό μέσα... τι να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...