Προς το περιεχόμενο

Action Camera SJ4000 a με mounts 59.13 ευρω


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 777
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παρέλαβα σήμερα! Παιδιά η καμερούλα δεν παίζεται! Είναι τέλεια! Δεν μπορώ να καταλάβω τι καλύτερο μπορεί να έχει η αυθεντική SJ4000 σε σχέση με την tronsport...

 

Την πήρα και εγώ.

Το εργαλείο δε παίζεται απλά!

Ίσα που ψήνομαι να γίνω χειμερινός κολυμβητής για πάρτι της :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει δοκιμάσει κάποιος εγγραφή πάνω σε μηχανή. Είμαι κάτοχος μια AEE Magicam και ο σταθεροποιητής είναι ότι χειρότερο έχω δει.

 

https://www.youtube.com/watch?v=vv3jP3wU_mM

 

 

Μπορεί κάποιος να προτείνει κάποια κάμερα για συγκεκριμένη χρήση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως με την καρτούλα την128 gb Δεν Έχουμε συμβατότητα. Ενώ σΤην αρχή δίνει δεδομένα για υπόλοιπο κλπ μετά από λίγο βγάζει σφάλμα. Παρόλα αυτά μένει η κάρτα ως αποθήκευτικος χώρος

Την sj4000 Την δόκιμασα πάνω στο τιμόνι της μηχανής και είναι αρκετά σταθερή. Στο youtube κάτι θα υπάρχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως με την καρτούλα την128 gb Δεν Έχουμε συμβατότητα. Ενώ σΤην αρχή δίνει δεδομένα για υπόλοιπο κλπ μετά από λίγο βγάζει σφάλμα. Παρόλα αυτά μένει η κάρτα ως αποθήκευτικος χώρος

Την sj4000 Την δόκιμασα πάνω στο τιμόνι της μηχανής και είναι αρκετά σταθερή. Στο youtube κάτι θα υπάρχει

Νομίζω η κάρτα δεν είναι 128gb..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks φίλε πήρα μια  :-D ... Στην ουσία δηλαδή η tronsport πρόκειται για rebrand της sjcam sj4000 ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanks φίλε πήρα μια  :-D ... Στην ουσία δηλαδή η tronsport πρόκειται για rebrand της sjcam sj4000 ???

 

Συμφωνα με αυτα που αναφερουν οι φιλοι πιο πανω για την ποιοτητα της , μαλλον ναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για την tronsport στα 70€ λέτε ή κάτι χάνω?

Edit:Τώρα κατάλαβα τι παίχτηκε :-(

Θα ξαναβγάλει?

αν κρίνω από το πόσες φόρες έχει παίξει σε αυτή την τιμή μάλλον ναι άλλα πάλι θα είναι με λίγα κομμάτια η προσφορά... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...