Προς το περιεχόμενο

Action Camera SJ4000 a με mounts 59.13 ευρω


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εσύ μην παριστανεις τον άσχετο όμως.. Γραψε sj4000 vs sj5000 wifi και θα μάθεις αυτό που ήθελες από προχτές

 

Φιλε μην γραφεις απαξιωτικα με τετοιο τροπο , για να μπηκα εδω να γραψω σημαινει δεν ξερω και πολλα. Κανεις αλλωστε δεν γεννηθηκε μαθημενος!

 

 

 

Αυτη εδω http://m.geekbuying.com/item/Amkov-SJ5000-2-3-CMOS-1080P-Full-HD-WiFi-14-0-MP-Outdoor-Sports-Digital-Video-Camera-w--Waterproof-Housing----Golden-332932.html

 

τι διαφορα εχει με τις 179$ ;

 

Η gopro hero black 3 ειναι καλυτερη σε χαρακτηριστικα απο αυτες;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολυ καλη τιμη αλλα αν βαλεις και το τελωνειο για τετοια ποσοτητα να δεις πως βγαινει το 150αρι που την εχει ο Ελληνας ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μην γραφεις απαξιωτικα με τετοιο τροπο , για να μπηκα εδω να γραψω σημαινει δεν ξερω και πολλα. Κανεις αλλωστε δεν γεννηθηκε μαθημενος!

Εγώ ευγενικά σου μίλησα να το κοιτάξεις στο google και εσύ άρχισες να μου λες να μην κάνω το χαζό.

 

Ωραία αφού είσαι αμαθητος το καλύτερο μέρος για να γίνεις μαθημενος είναι το google

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Presale είναι. Ίσως από εδώ να είναι καλύτερα (κι εδώ βέβαια "Expected restock on 14th January 2015"), στα 170 δολλάρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Presale είναι. Ίσως από εδώ να είναι καλύτερα (κι εδώ βέβαια "Expected restock on 14th January 2015"), στα 170 δολλάρια

 

Presale τι σημαινει ακριβως; Οτι δινεις τα λεφτα και οταν την φερουν την στελνουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κλείνω μήνα σήμερα και ακόμη περιμένω

Δεν είχα κάνει και λογαριασμό στο geekbuying και το μόνο που έχω είναι το mail πληρωμής από την paypal, ούτε tracking(αν δίνει) ούτε τίποτα

Για ψάξε στο paypal την συγκεκριμένη συναλλαγή λογικά θα γράφει tracking.Αν όχι εμαιλ στο geekbuying με τον αριθμό παραγγελίας συναλλαγής του paypal.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ψάξε στο paypal την συγκεκριμένη συναλλαγή λογικά θα γράφει tracking.Αν όχι εμαιλ στο geekbuying με τον αριθμό παραγγελίας συναλλαγής του paypal.

 

Μου είχαν στείλει τελικά email με tracking, είναι στην Ελλάδα από τις 4/1, λογικά οι δικοί μας τον παίζουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Ξερει κανεις κάτι για αυτο?

ProCAD defish + plugin for sj4000

 

ΠΡΙΝ

ΜΕΤΑ

 

Ειναι καποιο Plug in για καποιο προγραμμα ωστε να εξαλειψη το fish eye?

 

το  Plug in εδώ  http://www.easybytez.com/hc8x8z5mbk97  για το πρόγραμμα ψάξε google

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...