Προς το περιεχόμενο

Action Camera SJ4000 a με mounts 59.13 ευρω


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια. Μολις παρελαβα την sj4000 wifi απο το banggood. Η καμερα φορουσε firmware Δεκμβριου 2014.

 

Κατεβασα την εφαρμογη αλλα δεν συνδεονταν και μου ελεγε να κανω firmware update. 

To update που ειναι για το firmware που φορουσα δεν καθονταν. Εκατσε ενα παλιοτερα αλλα παλι δεν δουλευει η εφαργογη καθως και το κουμπι ''οκ'' της καμερας.

 

καμια ιδεα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Καλησπερα παιδια. Μολις παρελαβα την sj4000 wifi απο το banggood. Η καμερα φορουσε firmware Δεκμβριου 2014.</p>

<p> </p>

<p>Κατεβασα την εφαρμογη αλλα δεν συνδεονταν και μου ελεγε να κανω firmware update. </p>

<p>To update που ειναι για το firmware που φορουσα δεν καθονταν. Εκατσε ενα παλιοτερα αλλα παλι δεν δουλευει η εφαργογη καθως και το κουμπι ''οκ'' της καμερας.</p>

<p> </p>

<p>καμια ιδεα?</p>

Τί firmware φορούσε και τί του έβαλες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τί firmware φορούσε και τί του έβαλες?

Τελικα μαλλον ειναι fake...

 

Δεν θυμαμαι τι φορουσε αλλα ηταν προσφατο.

 

Δοκιμασα και τα δυο official firmwares.

Mε το ενα δεν ανοιγει καν και με το αλλο δεν δουλευει το κουμπι ''οκ'' (σημαδι οτι ειναι fake)

 

edit

Customers who have questions about sj4000 cameras ordered beween 12.15 -1.15from CN warehouse and 1.25-1.29from Ukwarehouse can write to [email protected].

We will reply it in 24 hours, thanks~

 

To banggood γνωριζει το θεμα. Οποιος εχει κανει αντιστοιχη παραγγελια τις παραπανω ημερομηνιες πιθανοτατα παρελαβε fake.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογοτυπο εχει. 

 

Τουλαχιστον το παραδεχονται οτι υπαρχει προβλημα... 

Τους εστειλα mail και περιμενω.

 

Καπου διαβασα στα σχολια οτι ξαναστελνουν την original. Δεν ηταν ομως επισιμο και ισως ο συγκεκριμενος χρηστης να εκανε εικασια

 

edit

 

Tωρα που το εψαξα ο υπαλληλος που ασχολειτε με το θεμα προτεινε στον χρηστη που εθεσε το θεμα και ειχε ψωνισει απο την αποθηκη της Αγγλιας να του στειλει σκετη (χωρις mounts κλπ) την original απο το κινεζικο στοκ 

 

Μπερδεψε το signal με το single μαλλον, και του λεει ο Αγγλος ''Ι don't know what is a signal camera. I want a refund!'' χαχαχα

 

''Hello, UK waterproof sj4000 wifi has not met this problem before, and we will check all the stock now, and make sure all be ok.

As for your question, we 'd like to send you a signal camera from CN warehouse, if you accept it, please let me know.

Thanks~''

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια. Μολις παρελαβα την sj4000 wifi απο το banggood. Η καμερα φορουσε firmware Δεκμβριου 2014.

 

Κατεβασα την εφαρμογη αλλα δεν συνδεονταν και μου ελεγε να κανω firmware update. 

To update που ειναι για το firmware που φορουσα δεν καθονταν. Εκατσε ενα παλιοτερα αλλα παλι δεν δουλευει η εφαργογη καθως και το κουμπι ''οκ'' της καμερας.

 

καμια ιδεα?

Δοκίμασε αυτό και θα παίξει κανονικά https://www.dropbox.com/s/3lh9q7p8c5g19vw/FW96655A.bin?dl=0. Είναι sd28 η κάμερά σου, την πάτησα κι εγώ, του έστειλα mail και μου στέλνουν άλλη. Την πάτησα κι εγώ με το update και δεν δούλευε το ok button. Με αυτό το firmware στρώνει και δουλεύει κανονικά, και με την εφαρμογή στο κινητό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε αυτό και θα παίξει κανονικά https://www.dropbox.com/s/3lh9q7p8c5g19vw/FW96655A.bin?dl=0. Είναι sd28 η κάμερά σου, την πάτησα κι εγώ, του έστειλα mail και μου στέλνουν άλλη. Την πάτησα κι εγώ με το update και δεν δούλευε το ok button. Με αυτό το firmware στρώνει και δουλεύει κανονικά, και με την εφαρμογή στο κινητό.

Σου προτειναν απο το banggod κατευθειαν να σου στειλουν αλλη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους έστειλα mail και τους έκραξα ότι μου έστειλαν FAKE μοντέλο, και μετά από μέρες το έκαναν από μόνοι τους. Ζητούσαν να τους στείλω την άλλη πίσω και τους είπα ότι την χρειάζομαι για τη δουλειά μου. Θα δούμε τώρα, θα έρθει δε θα έρθει... Δοκίμασε το fw που έστειλα και πες μου. Το έψαξα πάρα πολύ, και είναι το μόνο που δουλεύει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δουλευει το firmware κομπλε. 

Να εισαι καλα.

Εγω απο το μεσημερι εχω καει στο ψαξιμο...

Ενταξει tracking number δεν σου εδωσαν? 

Εγω εχω ακομα 5 μερες για να κανω dispute. Θα δω τι θα μου απαντησουν και θα αποφασισω.

Καλα για να πληρωσω να την στειλω πισω δεν υπαρχει περιπτωση.

 

Δουλευει με κανενα αλλο apk ή μονο με το wifi action camera? Γιατι μονο αυτο δοκιμασα και δεν το βλεπω να συνεργαζονται χωρις lag, disconnect κλπ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να είσαι καλά κι εσύ. Tracking number δεν έχω επειδή είναι από την αποθήκη τους στην Αγγλία.Δοκίμασε και το sj cam hd από το play store, δουλεύει καλά. Γενικά lag θα έχεις δεν το γλιτώνεις αυτό, απλά τουλάχιστον να μην αποσυνδέεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παλικάρια που θα βρούμε κανένα μαρκούτσι για να την κρατάμε (σαν αυτά που έχουν για να τραβάνε selfies με τα κινητά);

 

φτηνό και με στυλ φυσικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παλικάρια που θα βρούμε κανένα μαρκούτσι για να την κρατάμε (σαν αυτά που έχουν για να τραβάνε selfies με τα κινητά);

 

φτηνό και με στυλ φυσικά!

ebay, aliexpress και το λουρι της μανας.

Απλα πραγματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πηρα και εγω sj4000 wifi απο banggood αλλα ενω ημουν ησυχος με αυτα που διαβαζω θελω να μαθω αν ειναι οντως original που θα το καταλαβω;

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...