Προς το περιεχόμενο

Action Camera SJ4000 a με mounts 59.13 ευρω


dim_k

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ebay, aliexpress και το λουρι της μανας.

Απλα πραγματα

Και εγώ μαζί σου είμαι, απλά έλεγα μήπως έχει κάποιος να προτείνει κατι δοκιμασμένο.

Κατι σε αδιάβροχο θα προτιμούσα γιατί το καλοκαίρι θα την λιώσουν τα παιδιά στη θάλασσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει αυτα τα φθηνα των 5 ευρω  δεν ειναι για πολλα

αλλα ουτως ή αλλος στην θαλασσα με το αλατι δεν το βλεπω να αντεχουν πανω απο σεζον. Οποτε παρε ενα φθηνο και ριχνε του αφθονο καθαρο νερο μετα την χρηση για να ξεπλενεται. Ετσι ισως να αντεξει αρκετα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα το banggood μου προτεινε να μου στειλει μια σκετη καμερα (original υποθετω) χωρις mounts κλπ

 

Ολα καλα μεχρι στιγμης λοιπον και περιμενω το tracking number (αν υπαρχει)

 

Οποιος εχει αντιστοιχο προβλημα με fake του banggood να επικοινωνησει με τον [email protected] 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

παιδια πριν κανενα μηνα παραγγειλα αυτη τη καμερα http://www.banggood.com/SJcam-SJ4000-HD-1_5-Inch-Car-DVR-Camera-Sport-DV-p-942459.html?utm_design=19&utm_source=emarsys&utm_medium=extra1014_page&utm_campaign=activity&utm_content=xuxu

αλλα ρε παιδια η αναλυση φωτογραφιας και βιντεο για 12 mp  ειναι χαλια 

τι μπορω να κανω? ποιο ειναι το τελευταιο firware ?με ποιο βιντεο να το κανω Mp4 παρακαλω παρα πολυ βοηθηστε με γιατι την πηρα σημερα και εχω τρελαθει

επισης εαν υπαρχει κατι αλλο που πρεπει να ξερω παρακαλω πειτε μου 

Επεξ/σία από smoke0man2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορειτε να πειτε μερικα αξιοπιστα site οπου εχετε παρει ειτε sj4000 ειτε απλη ειτε wifi ειτε sj5000 που να ειναι γνησιες!!!?Η και απο ebay

παιδες καλησπερα επειδη βλεπω προβληματα και απο banggood λεω να εμπιστευτω τον vickmall (για sj4000 wifi)που εχω παρει και κινητα και θα εχω κ εγγυηση!Εχει παρει κανεις απο εκει??λογικα ειναι original αποτι μιλησα κιολας!!

 

η sj5000 wifi ειναι πολυ καλυτερη???εχουμε κανενα αξιοπιστο δοκιμασμενο site??Γιατι ο vickmall δεν την εχει κ καλυτερα να εχει κ εγγυηση

 

(ισως απο reportspam κανεις η απο geekbuying)???

 

Δωστε τα φωτα σασ γιατι πρεπει να παραγεγειλουμε,ερχοντε δικοπες γιαυτους κ θα περιμενουμε πολυ μετα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τις είδα αλλά δεν κατάλαβα εάν θα μπορούσε να με βοηθήσεις θα σου ήμουν ευγνώμων

 

http://www.sjcam.com/download/SJCAM_SJ4000_FW_20141218.zip

το αποσυμπιέζεις το βάζεις στην κάρτα και ανοίγεις την κάμερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ηρθαν σημερα οι sj4000 που ειχα παραγγειλει απο eachbuyer!! πολυ γρηγορα σε 18 μερες! απο βιντεακια που ειδα ειναι η αυθεντικη!!! ειλικρινα στην τιμη που τις πηρα περιμενα να εναι fake! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηρθαν σημερα οι sj4000 που ειχα παραγγειλει απο eachbuyer!! πολυ γρηγορα σε 18 μερες! απο βιντεακια που ειδα ειναι η αυθεντικη!!! ειλικρινα στην τιμη που τις πηρα περιμενα να εναι fake! 

Μακάρι αλλα είναι καραμούφα φίλε μου.Οχι οτι θα παιζει χειρ;oτερα απο την αυθεντική......αν σου αρεσει εσενα ολα καλα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με το τελευταιο update της SJ4000 που περασα απο το επισημο site δεν εχω δει διαφορά στην SJ4000 Tronsport.

Στα+
πολυ καλη ληψη για τα δεδομενα της κατηγοριας/τιμης.
Συνοδευτικα αξεσουαρ με οτι μπορειτε να φανταστειτε
Η μπαταρια κρατα γυρω στη +1 1/2 ωρα σε εγγραφη 1920Χ1080 με αυτη την καρτα (δεν γνωριζω κατα ποσο παιζει ρολο απλα το αναφερω)
Φορτιζει σε 1 ωρα και κατι ψιλα με 2A φορτιστη


Στα -
Η καρτα που εχει μαζι δεν επαιξε ποτε (8Gb αγνωστου κλάσεως)
Tα πορτακια θελουν προσοχη γιατι ειναι πλαστικα και κανουν γρατσουνιες

Τα αρχεια ειναι σε .mov οποτε θα χρειαστειτε extra χρονο για μετατροπη στο youtube σε mp4

Η ελλειψη υποδοχης για εξωτερικο μικροφωνο ....
Αν σκεφτεστε να τη χρησιμοποιησετε σε κρανος οπως εγω με ενεργοποιημενο τον ηχο μεταφερεται το βουητο μετα τα 70χλμ (οπως θα δειτε στο βιντεο).
Υπαρχει η δυνατοτητα να τοποθετηθει εξωτερικο μικροφωνο για τους τολμηρους :-) που λυνει το προβλημα


Για 46 ευρω δεν το συζητω καν μαζι με το Dock λογω της προσφορας
 

Δυστυχως η ελλειψη εξωτερικου μικροφωνου (πολυ βασικο για μενα) με αναγκαζει να την πουλησω,αν ενδιαφερεται καποιος ας στειλει pm στην ιδια τιμη που την πηρα φυσικα.

 

update : πουληθηκε μην στελνετε αλλα πμ

 

 

Το YouTube σφαζει το biterate,εδω το αυθεντικο video 343Mb

http://www.filedropper.com/12010004



Επεξ/σία από kukukali
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι αλλα είναι καραμούφα φίλε μου.Οχι οτι θα παιζει χειρ;oτερα απο την αυθεντική......αν σου αρεσει εσενα ολα καλα :)

που το στηριζεις οι ειναι μουφα???

ειδα τοσα site και ελεγξα και τι 3 που πηρα και μου βγηκαν αυθεντικες... και τελο για να σιγουρευτω τους περασα το τελευταιο firmware απο την sjcam και το περασα κανονικοτατα και στις 3

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

που το στηριζεις οι ειναι μουφα???

ειδα τοσα site και ελεγξα και τι 3 που πηρα και μου βγηκαν αυθεντικες... και τελο για να σιγουρευτω τους περασα το τελευταιο firmware απο την sjcam και το περασα κανονικοτατα και στις 3

Βασικά μπήκα και είδα αυτες που εχει στο site.Και την photo απο το μενου που εχει.Εγω την πηρα απευθειας απο sjcam και βλεπω οτι εχει διαφορες.Πριν απο την δικη μου εχω φερει πανω 20 καμερες για φιλους και μουφα και μη.Η δοαφορες είναι ελάχιστες στην ποιοητητα εως μηδαμινες με την original.Απλά δεν αξίζουν όλες οι μουφα.Αν μπορείς δώσε ενα λινκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...