Προς το περιεχόμενο

Τζοκερ 6.5 εκατομυρια ! Κι Αν σου κατσει ?


Mau-Maus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα νοίκιαζα ένα σπίτι στην Φιλοθέη.

 

 

Θα νοικιαζες? Με τοσα χρηματα θα νοικιαζες? Θα μου πεις ΕΝΦΙΑ, σε καταλαβαινω :lol: Κατατα Παλαιο Ψυχικο ειναι σαφως πιο γκλαμουρια :lol:

 

Και τα προβλήματά σου να είναι αυτά

 

31556_152436201612812_1421173016_n_zps2c

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σπίτι σε κανα νησάκι. Επένδυση σε bonds για να ζω από τα επιτόκια. Στην χειρότερη μιλάμε για 2-3% επιτόκιο, στα 5.000.000 είναι 150 χιλιάδες τον χρόνο. ζεις δεν ζεις στη μιζέρια.  

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Borat?! Is that you?

 

Sent from a galaxy far faaar away.

nenya ξεχασα το καλυτερο, θα παμε μαζει διακοπες αν το θες και εσυ βεβαια θα σε παω οπου θες εσυ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οι φυσητήρες φάλαινες δεν είναι;

μπορεί να εννοεί αυτους : [επισυναψη]

 

on topic : θα εδινα ενα καλο μερτικό στον πρακτορα να μη με καρφώσει οτι κερδισα  :ph34r: Στην οικογενεια ενα σεβαστο ποσό , θα έκανα το κεφι μου με καμποσα .Τα υπολοιπα στη τραπεζα κλειστά [αν και με το περιουσιολογιο θα τα βλεπε το 'κρατος" ,οποτε θα πληρωνα :P  :lol:  ) για να με παρουν σε δουλειά (συν οτι θα βαριεμαι μετα απο λιγο καιρο αμα δεν κανω τιποτα και τα λεφτα μειωνονται κιολας :rolleyes:  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

on topic : θα εδινα ενα καλο μερτικό στον πρακτορα να μη με καρφώσει οτι κερδισα  :ph34r:

Aυτο.Οτι πιο σημαντικο,για να μην σε θυμηθει ο καθε μακρινος ξαδερφος και τυχαρπαστος "φιλος"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ο θείος θα κάνει κι άλλο ΤΖΑΚ ΠOT πρέπει να πάει στα 10 εκατομμύρια μπας και πάρουν καμια στήλη παραπάνω τόσα έξοδα έχουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος έχει facebook θα γνωρίζει μάλλον (αν δεν γνωρίζει ας το ψάξει), θα προσπαθούσα να κάνω για όσο θα φτάνουν τα λεφτά την ζωή του Dan Bilzerian χωρίς την καύλα που έχει στα όπλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εννω ημουν οκ παει και πεφτει το ματι μου εδω και μου γ@@ει την ψυχολογια ..

http://www.fpress.gr/diafora/item/19821-diamerisma-ton-300-ekat-eyro

ψιχουλα θα παρω αυριο - ουτε το 1/60 απο ενα διαμερισματακι δε θα παρω ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εννω ημουν οκ παει και πεφτει το ματι μου εδω και μου γ@@ει την ψυχολογια ..

http://www.fpress.gr/diafora/item/19821-diamerisma-ton-300-ekat-eyro

ψιχουλα θα παρω αυριο - ουτε το 1/60 απο ενα διαμερισματακι δε θα παρω ...

Όπως τονίζεται, το ονειρεμένο ρετιρέ δεν απευθύνεται σε όλους παρά μόνο σε πολυεκατομμυριούχους που θα ήθελαν να έχουν στην ιδιοκτησία τους κάτι μοναδικό.

 

Πάλι καλά που το τονίζουν γιατί αλλιώς θα κάνανε ουρά οι αγοραστές.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έχτιζα ένα καινούργιο σπίτι σε ενα μεγάλο απομονωμένο οικόπεδο και ειδικά διαμορφωμένο εσωτερικά με κλουβιά κτλ για να γίνει ζωολογικός κήπος. Θα έφερνα από την αφρική ελέφαντες τίγρεις χιμπατζίδες και όσο περισσότερα διαφορετικά είδη αγρίων ζώων υπήρχαν και θα τα είχα στα κλουβιά, επίσης κατάλληλο προσωπικό που θα το πλήρωνα για την φροντίδα των ζώων. Επένδυση του σπιτιού με άριστη ηχομόνωση για να μην ακούγεται κιχ στην περιοχή, τοποθέτηση εξαεριστήρων για τον απαραίτητο αέρα και όλα τα τζάμια κλειστά με 4πλο κρύσταλο για να μην ακούγεται τίποτα. Γύρω από τα κλουβιά θα κάνω τις κλασσικές δραστηριότητες, τηλεόραση, υπολογιστής, φαϊ χέσιμο και ύπνος και θα μου κάνουν παρέα όλα τα ζώα. Α και ξέχασα, θα αγοράσω και την ακριβότερη ράτσα σκύλου εκείνο το θιβετιανό κόκκικο σκυλί που κοστίζει 2.000.000 ευρώ και θα το έχω ελεύθερο μέσα στο σπίτι (αν μου περισέψουν τα φράγκα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εννω ημουν οκ παει και πεφτει το ματι μου εδω και μου γ@@ει την ψυχολογια ..

http://www.fpress.gr/diafora/item/19821-diamerisma-ton-300-ekat-eyro

ψιχουλα θα παρω αυριο - ουτε το 1/60 απο ενα διαμερισματακι δε θα παρω ...

www.youtube.com/watch?v=Jg6JLFTcXUk Αυτά είναι
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...