Προς το περιεχόμενο

Τζοκερ 6.5 εκατομυρια ! Κι Αν σου κατσει ?


Mau-Maus

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα τα έδινα στην αποπληρωμή του δημοσίου χρέους!!!

.

.

.

.

Lol όχι, ούτε cent!!!

 

Τίποτα συγκεκριμένο. Κ μονο που θα μου έφευγε το βιοποριστικό άγχος θα μου ηταν αρκετό... Υπέρ αρκετό. Θα μουν ok απλά κ μονο να τα χω στην άκρη. Κ μονο που θα σηκωνομουν κ θα κοιμομουν κάθε μέρα χωρίς ίχνος αγωνίας... Θα μουν περφέτο!!!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 499
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για αρχή,θα δήλωνα έπικ παραίτηση.

Θα προσλάμβανα όλόκληρη την φιλαρμονική του Δήμου Αθηναίων,θα καλούσα και τον δήμαρχο να βγάλει λόγο.Πόσα θέλετε κύριοι;Δύο,τρία,τέσσερα μύρια;Χαλάλι.

 

Μετά, όπως ειπώθηκε, κόκα και μαϊντανούς μέχρι να ψοφήσω.Προσδόκιμο ζωής μια βδομάδα άλλα τόταλλι-φάκιν-γουόρθ  ιτ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα εκει που προχαραω με φωναζει ενας απο απο μια.μερσεντες, μου λεει ευγενικα θα.μου κανεις μια εξυπηρετηση γιατι ειμαι αναπηρος λεω φυσικα.

 

Μου δινει ενα δεκαευρω και μου λεει αγορασε μου ενα σκρατσ του ενος ευρου.

 

Ποτε μου δεν εχω παει να παρω ουτε για μενα να παιξω κινο κλπ μονο φανταρος κανενα στοιχημα ετσι για πλακα.

 

Λετε να πεταξα την τυχη μου και να την εδωσα σε αυτον τον ανθρωπο... αλλα απο την αλλη χαλαλι του αν πανε για καλο σκοπο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερετε κατι τυπους που πληρωνονται για να ανατιναζουν, σφυροκοπανε, περνανε με τανκς πανω απο διαφορα αντικειμενα οπως θωρακισμενα αμαξια, χρηματοκιβωτια και αλεξισφαιρα τζαμια? Μια τετοια εταιρια θα εφτιαχνα και θα επαιρνα το καταλληλο προσωπικο να παιζουμε ολη μερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον , με αφορμη το οτι αυριο θα ειμαι κατα 6.5 εκατομυριακια πλουσιοτερος

(γυρω στα 5 για την ακριβεια μιας και το 20% θα μου το αρπαξουν οι κλεφτες )

ψαχνω να βρω τι θα τα κανω τοσα λεφτα ! εσεις τι θα τα κανατε ? πως θα τα  επενδύατε ?  

παιξατε ? τι θα τα κανατε αν κερδιζατε ?

ιδεες , προτασεις , τρολλαρισμα ολα ειναι ευπροδεκτα , μονο δανεικα μη ζητησετε παιδες  :-)

ευχαριστω πολυ ..!

 

Φίλε μου μυριούχε Μάου  δε θέλω δανεικά, μόνο μία δωρεά.  :-)   Στη φιλία που μας δένει.  :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου μυριούχε Μάου  δε θέλω δανεικά, μόνο μία δωρεά.  :-)   Στη φιλία που μας δένει.  :)

εγινε ,  εξαλου φιλους θα βοηθησω ετσι και αλλιως !

το λοιπον , παρτα απ τον Αntwni  μολις επιστρεψει απο το banακι διαρκειας που τον εχουν στειλει , θα τα δωσω σε αυτον να σου τα δωσει οκ ?  :-) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγινε ,  εξαλου φιλους θα βοηθησω ετσι και αλλιως !

το λοιπον , παρτα απ τον Αntwni  μολις επιστρεψει απο το banακι διαρκειας που τον εχουν στειλει , θα τα δωσω σε αυτον να σου τα δωσει οκ ?  :-)

 

Μα ένα μέρος της δωρεάς (μην πω ολόκληρη) θα πήγαινε στην εκστρατεία Βring Antwni Back! Tώρα έτσι όπως μου τα λες γίνεται μπερδεγουέη η κατάσταση.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα PC: Core i7 4990X, 64 gb RAM, 4 way sli gtx.780ti....Ένα Sony Xperia Z2, Xperia Tablet Z2.....Ένα μικρό σπιτάκι κάπου λίγο απομερα, C63 Amg black series 507 edition, και θα καλούσα για δείπνο την Βασουλα(και καλά για δείπνο xD)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) Παραίτηση από τη δουλειά.

2) Αγορά σπιτιού (όχι πανάκριβη βίλα απλά ένα ωραίο νεόκτιστο σπίτι και φυσικά επίπλωση και ηλεκτρικές συσκευές).

3) Τα υπόλοιπα χρήματα σε προθεσμιακή κατάθεση ώστε να ζω μόνο από τους τόκους!

4) Αναζήτηση διαφόρων χομπι και άλλων ενασχολήσεων ώστε να περνάει πιο γρήγορα η μέρα.

5) Ταξίδια σε όλο τον κόσμο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1. Δεν θα έφευγα απ τη δουλειά. Απλά θα εργαζόμουν σε άλλους ρυθμούς πλέον. Ισως θα γινόμουν και πιο αποδοτικός.

2. Αγορα σπιτιού όπως ο The Judas.

3. Άνοιγμα μη κερδοσκοπικής με σκοπό τη φροντίδα παιδιών (κάτι σα το χαμόγελο του παιδιού)

4. Εξασφάλιση όλων των μελών της οικογένειάς μου και εξόφληση χρεωστούμενων πολύ καλών φίλων.

5. Διακοπές...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...