Προς το περιεχόμενο

Windows phone, τώρα ή όχι;


ikaruga24

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι εχουν 3 μηνες εγγυηση ολα. Δεν ειναι πολυ αλλα ειναι μαλλον αρκετος καιρος για να φανει καποιο προβλημα αν υπαρχει κατι. 

Σκεψου παντως και την λυση να το παρεις απο αγγελια εδω μεταχειρισμενο..

Θα εχουν 1.5 χρονο περιπου υπολοιπο εγγυησης.

 

3 μηνες εγγυηση ειναι ελαχιστη και ενω πραγματι θα ανακαλυψεις τυχων προβληματα που μπορει να ειχε το τηλεφωνο απο πριν (και εδω αρκει λογικα και το 30 days send back policy) δεν σε καλυπτει μελλοντικα.

 

Eνδεικτικα τηλεφωνα που εχουν υπαρξει στις εδω αγγελιες:

lumia 925 παιζει 130-180€(70-120€ κατω απο την τωρινη τιμη καινουριου, χανει γρηγορα την αξια του λογω windows phone και τσιμπημενης τωρινης τιμης):

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/nokia/317344-lumia-925-white/

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/nokia/316737-lumia-925-sold/

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/nokia/313820-nokia-lumia-925/

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/nokia/310609-lumia-925/

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/nokia/306074-lumia-925/

 

lg g2 παιζει στα 240-270€ (20-50€  κατω απο την τωρινη τιμη καινουριου):

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/lg/316557-lg-g2-16-gb-black/

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/lg/317325-lg-g2-%CE%BC%CE%B1%CF%85%CF%81%CE%BF-15-%CE%B7%CE%BC%CE%B5%CF%81%CF%89%CE%BD/

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/lg/317118-%CF%80%CF%89%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%84%CE%B1%CE%B9-lg-g2-16gb-d802/

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/lg/317358-%CF%80%CF%89%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%84%CE%B1%CE%B9-lg-g2-16-gb-%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%BF/

 

nexus 5 παιζει στα 240-270(25-55€  κατω απο την τωρινη τιμη καινουριου):

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/lg/308811-lg-nexus-5-16gb-%CE%BC%CE%B1%CF%85%CF%81%CE%BF/

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/lg/312315-%CF%80%CF%89%CE%BB%CE%B7%CF%83%CE%B7%CE%B1%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%BB%CE%BB%CE%B1%CE%B3%CE%B7-nexus-5-black-16gb/

http://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/lg/316394-nexus-5-16gb-black/

 

 

Tα περισσοτερα απο αυτα εχουν πανω απο 1.5 χρονο εγγυηση, μερικα εχουν σχεδον 2 χρονια εγγυηση.

Πολλα απο αυτα ειναι σε αριστη/αψεγαδιαστη κατασταση.

 

Σκεψου λοιπον και αυτην την εναλλακτικη(αριστη κατασταση, σχεδον 2 χρονια εγγυηση αντιπροσωπειας, που ισχυει μαλιστα σε ολες τις ευρωπαικες χωρες)

σε σχεση με τους μονο 3 μηνες εγγυηση(μαλιστα οχι αντιπροσωπειας, αλλα απο ενα μαγαζακι) και την απλα "καλη κατασταση" των κινητων που πουλαει το second-hand phones στο amazon.co.uk.

Επεξ/σία από haHa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 396
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

174 ειναι μια χαρα για το 925 αν ειναι σε καλη κατασταση (εχεις την επιλογη ομως να το δεις για τυχον γρατζουνιες κλπ; ) Αν ομως σκεφτεσαι να αγορασεις απο Ελλαδα, το insomnia ειναι καλη επιλογη οπως λεει και ο haHa. Και μεχρι τον αλλο μηνα θα εχουν μπει και αλλα στις αγγελιες 

 

haHa κατα την γνωμη μου και στα 250 που κανει καινουριο μια χαρα value ειναι αφου ουσιαστικα πληρωνεις για την εμπειρια γενικοτερα και οχι για τα τεχνικα χαρακτηριστικα. Οπως πχ αγοραζεις ενα iphone, που στα τεχνικα χαρακτηριστικα δεν εχει καμια σχεση με τα υπολοιπα της ιδιας κατηγοριας, και πληρωνεις για την ολη σταθεροτατη εμπειρια που δεν προκειται να σε προδωσει ποτε. Στην προκειμενη περιπτωση βεβαια η apple το παρακανει.

 

Και με βαση τα παραπανω μην το συγκρινεις με κανενα android... Το ιδιο σκεφτομουν και εγω και ελεγα οτι με 50 ευρω παραπανω περνω lg g2 (που το λατρευω) αλλα τελικα με νικησε το 925 διοτι σου δινει την σταθεροτητα που τα android χρειαζονται τοσα παραπανω για να προσφερουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

174 ειναι μια χαρα για το 925 αν ειναι σε καλη κατασταση (εχεις την επιλογη ομως να το δεις για τυχον γρατζουνιες κλπ; ) Αν ομως σκεφτεσαι να αγορασεις απο Ελλαδα, το insomnia ειναι καλη επιλογη οπως λεει και ο haHa

 

haHa κατα την γνωμη μου και στα 250 που κανει καινουριο μια χαρα value ειναι αφου ουσιαστικα πληρωνεις για την εμπειρια γενικοτερα και οχι για τα τεχνικα χαρακτηριστικα. Οπως πχ αγοραζεις ενα iphone, που στα τεχνικα χαρακτηριστικα δεν εχει καμια σχεση με τα υπολοιπα της ιδιας κατηγοριας, και πληρωνεις για την ολη σταθεροτατη εμπειρια που δεν προκειται να σε προδωσει ποτε. Στην προκειμενη περιπτωση βεβαια η apple το παρακανει.

 

Και με βαση τα παραπανω μην το συγκρινεις με κανενα android... Το ιδιο σκεφτομουν και εγω και ελεγα οτι με 50 ευρω παραπανω περνω lg g2 (που το λατρευω) αλλα τελικα με νικησε το 925 διοτι σου δινει την σταθεροτητα που τα android χρειαζονται τοσα παραπανω για να προσφερουν.

Δεν συγκρινω τεχνικα χαρακτηριστικα, συγκρινω ταχυτητα και οθονη. Το lg g2/nexus 5 των 290€ ειναι στο ιδιο επιπεδο σε αυτα τα θεματα με το lumia 930 των 450€.

 

Και οχι το lumia 925 δεν ειναι πολυ καλο value for money στα ~250€. Καλυτερο value for money ειναι το moto g ή το lg g2 , παρολο την λιγο ακριβοτερη τιμη.

Το μετριο value for money του lumia 925 φαινεται αλλωστε και ποσο χαμηλοτερα πωλειται ως μεταχειρισμενο. (ποσοστιαια χανει 30-40%, οταν ακριβοτερα κινητα με καλυτερο vfm χανουν 10-20%)

 

Συνοψιζοντας, το 925 δεν ειναι καλο vfm σαν καινουριο στα 250€, ενω αντιθετα ειναι αρκετα καλο vfm στα 150-180€ ως μεταχειρισμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι λες τωρα; το ποσο χαμηλα πωλειται εχει σχεση με το ποσοι ενδιαφερονται για αυτο. Τα wp δεν πουλανε τοσο οσο τα android και οχι επειδη δεν ειναι καλα (αντιθετως ειναι πολυ καλυτερα) αλλα επειδη δεν εχει γινει η σωστη προωθηση.

 

Και τελος παντων οταν παρεις το moto g, δεν νιωθεις το ιδιο με το 925.(εννοω αισθηση premium) εχεις δει κινητο με μεταλλο να πωλειται κατω των 200; (μην βαλεις κινεζιες κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα τι λες τωρα; το ποσο χαμηλα πωλειται εχει σχεση με το ποσοι ενδιαφερονται για αυτο. Τα wp δεν πουλανε τοσο οσο τα android και οχι επειδη δεν ειναι καλα (αντιθετως ειναι πολυ καλυτερα) αλλα επειδη δεν εχει γινει η σωστη προωθηση.

 

Και τελος παντων οταν παρεις το moto g, δεν νιωθεις το ιδιο με το 925.(εννοω αισθηση premium) εχεις δει κινητο με μεταλλο να πωλειται κατω των 200; (μην βαλεις κινεζιες κλπ)

Το ποσο χαμηλα πωλειται εχει φυσικα σχεση με το ποσοι ενδιαφερονται για αυτο. Αυτο ισχυει και για την τιμη πωλησης του καινουριου.

Απλα στα 250€ σαν καινουριο δεν ειναι ιδιαιτερο value for money και για αυτο πωλειται 30-40% χαμηλοτερο ως μεταχειρισμενο.

 

Το ποιο λειτουργικο ειναι καλυτερο, δεν αφορα την παρουσα συζητηση, δεν εχει νοημα να αρχισει flame λογω προσωπικων κολληματων.

 

Και το moto g των 150€ ειναι λογικο να μην νιωθεις το ιδιο με το 925 των 250€ (70% παραπανω!), αυτο ελειπε.

Απλα το moto g ειναι πολυ καλυτερο(ειδικα για καποιον που δεν αλλαζει συχνα κινητο) απο το 625/630 που προτεινες αρχικα και εχουν πολυ μικρη διαφορα στην τιμη.

 

Οποτε για το badget ψηφίζω και εγώ 630 και 625 ανάλογα με τη χρήση της κάμερας.

 

Μην προτεινεις λοιπον κατι χειροτερο λογω προσωπικων προτιμησεων και κολληματων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η άποψη μου είναι είτε να πας στα 290 και να πάρεις ένα Nexus 5 η g2, ή πέφτεις λίγο και πας στο moto g. Υπάρχει και η έκδοση με lte + sd card σε περίπτωση που τα 8gb σου φαίνονται λίγα.

 

Τώρα για τους ισχυρισμούς κάποιων ότι τα WP είναι ανώτερο λειτουργικό είναι τουλάχιστον αστείος. Η ελλείψεις του λειτουργικού είναι αισθητές όπως και η κατώτερη ποιότητα των εφαρμογών με τρανταχτό παράδειγμα το σχεδόν μη λειτουργικό viber.

 

Το Android εν έτη 2014 δεν κουβαλάει καμιά από τις αμαρτίες του παρελθόντος. Δουλεύει υποδείγματικα ακόμα και σε συσκευές με χαμηλότερα specs. Όσο για συσκευές που το φοράνε μαμησιο όπως τα νέξους και σε μεγάλο βαθμό τα Motorola απλά δεν παίζεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ποσο χαμηλα πωλειται εχει φυσικα σχεση με το ποσοι ενδιαφερονται για αυτο. Αυτο ισχυει και για την τιμη πωλησης του καινουριου.

Απλα στα 250€ σαν καινουριο δεν ειναι ιδιαιτερο value for money και για αυτο πωλειται 30-40% χαμηλοτερο ως μεταχειρισμενο.

 

Το ποιο λειτουργικο ειναι καλυτερο, δεν αφορα την παρουσα συζητηση, δεν εχει νοημα να αρχισει flame λογω προσωπικων κολληματων.

 

Και το moto g των 150€ ειναι λογικο να μην νιωθεις το ιδιο με το 925 των 250€ (70% παραπανω!), αυτο ελειπε.

Απλα το moto g ειναι πολυ καλυτερο(ειδικα για καποιον που δεν αλλαζει συχνα κινητο) απο το 625/630 που προτεινες αρχικα και εχουν πολυ μικρη διαφορα στην τιμη.

 

 

Μην προτεινεις λοιπον κατι χειροτερο λογω προσωπικων προτιμησεων και κολληματων.

1ον κολλημα ΔΕΝ εχω. Απλα βλεπω τα πραγματα οπως ειναι. Αν εξαιρεσεις το moto g σχεδον ολα τα andoids κατω των 200 ειναι αστα να πανε!

2ον ξεκολλα με το τι προτεινα στην αρχη που δεν γνωριζα λεπτομερειες! Τα προτεινα με βαση οτι ειναι πολυ φθηνα και σε συγκριση με το 16gb μοντελο του moto g οχι το 8! Τα εχω βγαλει απ'τη συζητηση εδω και τοσα ποστ. Το ποιος εχει κολληματα φαινεται.

Τώρα για τους ισχυρισμούς κάποιων ότι τα WP είναι ανώτερο λειτουργικό είναι τουλάχιστον αστείος

Ειναι προσωπικη μου αποψη. Με android ημουν απ'το '10 μεχρι πριν 2 μηνες δεν ειμαι microsoft fanboy. Και με βαση τα επιχειρηματα που φερνω, ναι ειναι καλυτερο για εμενα. Το store οντως δεν ειναι σαν το playstore αλλα μεχρι τωρα δεν μου εχει λειψει ουτε ενα app και πιστεψε με εχω κατεβασει πολλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεψου παντως και την λυση να το παρεις απο αγγελια εδω μεταχειρισμενο..

Θα εχουν 1.5 χρονο περιπου υπολοιπο εγγυησης.

 

Υπαρχει περιπτωση να το κανω και αυτο. Ετσι και αλλιως η αγορα θα γινει με το που ερθω για λιγες μερες Ελλαδα για να παρω και μια συσκευη πακετο για την αδερφη μου οποτε ναι σαφεστατα και το σκεφτομαι και αυτο μεσα απο αγγελιες απο αξιοπιστα ατομα. Αλλωστε και εγω πουλουσα και αγοραζα οταν ημουν Ελλαδα μεσα απο τις αγγελιες.

 

Τωρα το θεμα της εγγυησης ειναι και λιγο μπαλαντερ γιατι στην Ελλαδα εχουμε και πολλα branded τηλεφωνα (μην ανοιξω καμια συσκευη ας πουμε και δω τιποτε Vodafone logo) αλλα και το τι θα συμβει αν σε περιπτωση χρειαστει να στειλω τη συσκευη μου πισω για RMA καθως δεν θα μπορω να παρουσιαστω φυσικα. Το κοστος απο και προς Ελλαδα δεν ειναι καθολου μικρο εδω που βρισκομαι. 

 

Και παιδια ναι αναγνωριζω τις αδυναμιες του hardware του 925 αλλα ειμαι προθυμος να τις ξεπερασω απο τη στιγμη που το συνολο ειναι μια εξαιρετικη εμπειρια. Το μονο πραγμα που με χαλαει ειναι η μικρη διαρκεια της μπαταριας αλλα και αυτο μπορω να το ξεπερασω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1ον κολλημα ΔΕΝ εχω. Απλα βλεπω τα πραγματα οπως ειναι. Αν εξαιρεσεις το moto g σχεδον ολα τα andoids κατω των 200 ειναι αστα να πανε!

2ον ξεκολλα με το τι προτεινα στην αρχη που δεν γνωριζα λεπτομερειες! Τα προτεινα με βαση οτι ειναι πολυ φθηνα και σε συγκριση με το 16gb μοντελο του moto g οχι το 8! Τα εχω βγαλει απ'τη συζητηση εδω και τοσα ποστ. Το ποιος εχει κολληματα φαινεται.

Δεν χρειαζεται να φωναζεις επιβεβαιωνοντας οτι εχεις αδικο και οτι προτεινες κατι ακαταλληλο και χειροτερο για την περισταση.

 

Τουλαχιστον ειναι θετικο οτι συμφωνεις οτι το moto g ειναι καλυτερη επιλογη στα ~150€ για καποιον που δεν ειναι power χρηστης ωστε να χρειαζεται εξτρα χωρο απο τα αισθητα χειροτερα lumia 625/630, με την κακιστη οθονη, χειροτερες επιδοσεις, μεγαλα bezel, μεγαλο βαρος, προβληματικο viber, υποδεεστερο browsing κλπ.

 

Η χρηση του θα ειναι απλη, λιγο internet, λιγο skype-viber, λιγο μουσικη, λιγο βιντεο και γενικα ελαφρια χρηση με καθολου παιχνιδια. 

-----------------------------

 

Τωρα το θεμα της εγγυησης ειναι και λιγο μπαλαντερ γιατι στην Ελλαδα εχουμε και πολλα branded τηλεφωνα (μην ανοιξω καμια συσκευη ας πουμε και δω τιποτε Vodafone logo) αλλα και το τι θα συμβει αν σε περιπτωση χρειαστει να στειλω τη συσκευη μου πισω για RMA καθως δεν θα μπορω να παρουσιαστω φυσικα. Το κοστος απο και προς Ελλαδα δεν ειναι καθολου μικρο εδω που βρισκομαι. 

Οπως σου ειπα πριν, τα κινητα που θα παρεις απο εδω εχουν στις περισσοτερες περιπτωσεις πανευρωπαικη εγγυηση.

Οποτε το θεμα του RMA σε Ελλαδα δεν σε πολυαπασχολει, αν εμφανισει προβλημα θα το στειλεις στον κατασκευαστη στην χωρα που εισαι.

 

Branded κινητα με logo κλπ κυκλοφορουν ελαχιστα στην Ελλαδα, μην σε απασχολει αυτο.

 

Οπως και να εχει , ενα κινητο σε αριστη κατασταση απο ιδιωτη με 1.5-2 χρονια πανευρωπαικη εγγυηση κατασκευαστη ειναι πολυ καλυτερη περιπτωση επο ενα κινητο "σε καλη κατασταση" με μονο 3μηνες εγγυηση απο ενα μαγαζακι.

 

 

Και παιδια ναι αναγνωριζω τις αδυναμιες του hardware του 925 αλλα ειμαι προθυμος να τις ξεπερασω απο τη στιγμη που το συνολο ειναι μια εξαιρετικη εμπειρια. Το μονο πραγμα που με χαλαει ειναι η μικρη διαρκεια της μπαταριας αλλα και αυτο μπορω να το ξεπερασω. 

Πραγματικα η αυτονομια του 925 υστερει αισθητα και ειναι ενας ακομη λογος που δεν ειναι τοσο καλη επιλογη στα ~250€ και δεν προσφερει τοσο καλη εμπειρια για αυτα τα χρηματα.

Αλλα ειναι εντυπωσιακο πως ολα τα μειονεκτηματα(οπως τωρα η αυτονομια, το προβληματικο viber και γενικοτερα τα notifications) δεν πολυαναφερονται, παρολο που υποβαθμιζουν αισθητα την εμπειρια χρησης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε haHa μην κολλάς ρε γ@μω το... Αν δεν είσαι σε θέση να καταλαβαίνεις κάποια πράγματα και χρειάζεσαι επεξήγηση για το κάθε κομμα τι να σου πω. Ειμαι λάθος επειδή ΠΡΟΤΕΙΝΑ (και δεν φωνάζω, τονίζω γιατί δεν βλέπω να καταλαβαίνεις αυτά που λέω) κάτι αρκετά φθηνό και καλό; (για τα λεφτά του) μετά που είπε ότι, μπορεί να δώσει κάτι παραπάνω έφυγα από αυτό. Και τεσπα όπως είπα ΠΡΟΤΕΙΝΑ. Δεν μπορείς να μου πεις ότι ειμαι λάθος Εφόσον επιχειρηματολογώ την άποψη μου.( στην προκειμένη περίπτωση παρα πολύ φθηνά κινητά (λιγότερο φθηνά από το Moto g μην το ξανά αναφέρεις νισάφι) με πολύ καλές επιδόσεις για τα χρήματα τους.το ότι περνεις καλύτερα, ΝΑΙ! Περνεις καλύτερα.με παραπάνω λεφτά όμως.) έχουμε φυγει από αυτές τις συσκευές και εσύ ακόμα μου λες ότι τις πρότεινα 3 σελίδες πριν. Αρκετά μην το συνεχίσουμε.

 

 

 

 

 

 

 

Η αλήθεια είναι ότι η μπαταρία του είναι λίγο χαμηλή. Και εγώ το φορτίζω κάθε μέρα αλλά με αρκετή χρήση.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε haHa μην κολλάς ρε γ@μω το... Αν δεν είσαι σε θέση να καταλαβαίνεις κάποια πράγματα και χρειάζεσαι επεξήγηση για το κάθε κομμα τι να σου πω. Ειμαι λάθος επειδή ΠΡΟΤΕΙΝΑ (και δεν φωνάζω, τονίζω γιατί δεν βλέπω να καταλαβαίνεις αυτά που λέω) κάτι αρκετά φθηνό και καλό; (για τα λεφτά του) μετά που είπε ότι, μπορεί να δώσει κάτι παραπάνω έφυγα από αυτό. Και τεσπα όπως είπα ΠΡΟΤΕΙΝΑ. Δεν μπορείς να μου πεις ότι ειμαι λάθος Εφόσον επιχειρηματολογώ την άποψη μου.( στην προκειμένη περίπτωση παρα πολύ φθηνά κινητά (λιγότερο φθηνά από το Moto g μην το ξανά αναφέρεις νισάφι) με πολύ καλές επιδόσεις για τα χρήματα τους.το ότι περνεις καλύτερα, ΝΑΙ! Περνεις καλύτερα.με παραπάνω λεφτά όμως.) έχουμε φυγει από αυτές τις συσκευές και εσύ ακόμα μου λες ότι τις πρότεινα 3 σελίδες πριν. Αρκετά μην το συνεχίσουμε.

Δεν με καταλαβες φαινεται.

Εστω οτι ο topic starter(ή καποιος αλλος πιθανος αγοραστης) δεν ανεβαζε το budget του (λογω οτι τα 625/630 δεν τον ικανοποιουσαν) και παρεμενε σε budget κατω των 200€.

 

Σε αυτο το budget και με δεδομενο δεν ειναι power χρηστης για να χρειαζεται πανω απο 8gb και με αυτες τις αναγκες :

Η χρηση του θα ειναι απλη, λιγο internet, λιγο skype-viber, λιγο μουσικη, λιγο βιντεο και γενικα ελαφρια χρηση με καθολου παιχνιδια. 

 

... το moto g ειναι αισθητα καλυτερο απο τα χειροτερα lumia 625/630, με την κακιστη οθονη, χειροτερες επιδοσεις, μεγαλα bezel, μεγαλο βαρος, προβληματικο viber, υποδεεστερο browsing,μικροτερη αυτονομια κλπ.

 

Ναι, εχει και το moto g τους περιορισμους του σε σχεση με τα 625/630(μπορει πχ το 625 να υπερτερει λιγο σε καμερα), αλλα συνολικα με το moto g θα ειχε αισθητα καλυτερη εμπειρια χρησης και θα ηταν εντος του budget του.

 

Για αυτο για εναν τετοιο αγοραστη με τετοιες αναγκες ηταν ακαταλληλοτερα και χειροτερα τα 625/630 σε σχεση με το moto g.

Μην προτεινoυμε λοιπον κατι χειροτερο λογω προσωπικων προτιμησεων και κολληματων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λες ότι δεν ξαναπάς σε android και φθηνό smartphone και όπως λέει και ο Haha το Moto g είναι εξαιρετική επιλογή, δεν κολλάει και αν το πιάσεις στα χέρια σου θα καταλάβεις... Δεν κάθομαι να διαβάσω όλες τις απαντήσεις γιατί δεν προλαβαίνω αλλά ως κάτοχος του Moto g σου λέω αγόρασε το και δεν θα χάσεις... Ειδικά η έκδοση με το 4g και την θύρα για κάρτα sd είναι ταμαμ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι δηλαδή στο πρώτο ποστ ανέφερε ότι έχει "καταλήξει" σε WP, για εσένα δεν παίζει καμια σημασία;

Επισης δεν υπάρχει κάτι άλλο καλύτερο μέχρι το 925 τι να πρότεινα δηλαδή; συμφωνώ ότι το Moto g είναι αστέρι για τα λεφτά του αλλά από τη στιγμή που λέει WINDOWS PHONE γιατί να του το προτείνω; μετά που είπε ότι μπορεί να σκεφτεί και κάτι άλλο του πρότεινα και android! Και μην ξανά πεις ότι έχω κολλήματα γιατί όπως είπα ξανά φαίνεται ποιος είναι ο κολλημένος.

Sent from my RM-892_eu_euro1_249

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι δηλαδή στο πρώτο ποστ ανέφερε ότι έχει "καταλήξει" σε WP, για εσένα δεν παίζει καμια σημασία;

Επισης δεν υπάρχει κάτι άλλο καλύτερο μέχρι το 925 τι να πρότεινα δηλαδή; συμφωνώ ότι το Moto g είναι αστέρι για τα λεφτά του αλλά από τη στιγμή που λέει WINDOWS PHONE γιατί να του το προτείνω; μετά που είπε ότι μπορεί να σκεφτεί και κάτι άλλο του πρότεινα και android! Και μην ξανά πεις ότι έχω κολλήματα γιατί όπως είπα ξανά φαίνεται ποιος είναι ο κολλημένος.

Sent from my RM-892_eu_euro1_249

Ελπιζω ότι δεν αναφέρεσαι σε εμένα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...