Προς το περιεχόμενο

Area-51. H Alienware ανακοίνωσε τον... Mac Pro των gaming PCs


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ολα καλά και ωραία τους green της western digital γιατι τους έβαλε χάθηκε ο κόσμος να βάλει τους blue εστω :P

Ηθελαν να το κανουν λιγοτερο ενεργοβορο και φιλικοτερο στο περιβαλλον  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Alienware...

 

γιατί για να πάρεις με τόσα τέτοιο σαπίδι πρέπει να είσαι μεγάλο UFO

ακουγεσαι σαν αυτους που βλεπουν βιντεο με ferrari και σχολιαζουν "σιγα, εγω με ενα μεγαλυτερο τουρμπο και με ιντερκουλερ και με μεγαλυτερα μπεκ και με σλικ λαστιχα την παταω την ferrari με το punto μου"

  • Like 29
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσο θα κανει αυτο το μαραφετι παιρνεις αυτοκινητο

  Αυτος που θα το παρει,δεν θα εχει αυτοκινητο 3000, 4000 χιλιαδων ευρω...

  Κανενα 300 premium στην αξια των υλικων να δινεις, λογικοτατο για το desing που σου προσφερει και δεν μπορεις να εχεις κατι αντιστοιχο παρα μονο με το mac pro.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακουγεσαι σαν αυτους που βλεπουν βιντεο με ferrari και σχολιαζουν "σιγα, εγω με ενα μεγαλυτερο τουρμπο και με ιντερκουλερ και με μεγαλυτερα μπεκ και με σλικ λαστιχα την παταω την ferrari με το punto μου"

 

Πολύ άστοχο το παράδειγμα σου με τη Ferrari.

Μια Ferrari αποκτά αξία όσο περνούν τα χρόνια και είναι lifetime επένδυση.

Αυτό το πράμα θα χάσει 50% της αξίας του σε 2 μόλις χρόνια. Σε 5 χρόνια θα είναι πλέον καβουρδιστήρι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ άστοχο το παράδειγμα σου με τη Ferrari.

Μια Ferrari αποκτά αξία όσο περνούν τα χρόνια και είναι lifetime επένδυση.

Αυτό το πράμα θα χάσει 50% της αξίας του σε 2 μόλις χρόνια. Σε 5 χρόνια θα είναι πλέον καβουρδιστήρι.

  Βασικα η ferrari μια χαρα χανει αξια οσο περνανε τα χρονια, και επειδη κοστιζει κανα 200.000 χιλιαρικα αν σε 2 χρονια εχει χασει το 50% μεταφραζεται σε 100.000 χασουρα σε 2 χρονια. Αυτο και σε 2 χρονια θα ειναι τουμπανο και αν τωρα κανει 3000, το δινεις 1500++ τουλαχιστον γιατι οι επιδοσεις του ακομη και τοτε τοσο θα αξιζουνε.

 

  Και σιγα να μην σκεφτεσαι μετα 5 χρονια οταν θα παρεις πσ. Σκεφτεσαι οτι μονο με αυτο μπορεις να παιζεις 4κ games, αν αυτο θελεις. Αν δεν σε νοιαζει δεν παιρνεις κατι τετοιο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ άστοχο το παράδειγμα σου με τη Ferrari.

Μια Ferrari αποκτά αξία όσο περνούν τα χρόνια και είναι lifetime επένδυση.

Αυτό το πράμα θα χάσει 50% της αξίας του σε 2 μόλις χρόνια. Σε 5 χρόνια θα είναι πλέον καβουρδιστήρι.

εεεεενταξει οχι και καβουρδιστηρι... μην τα παραλεμε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακουγεσαι σαν αυτους που βλεπουν βιντεο με ferrari και σχολιαζουν "σιγα, εγω με ενα μεγαλυτερο τουρμπο και με ιντερκουλερ και με μεγαλυτερα μπεκ και με σλικ λαστιχα την παταω την ferrari με το punto μου"

 

Βρε τιτανομέγιστο genius όοολο αυτό το πόρισμα το έβγαλες από ένα λογοπαίγνιο? Αδικείσαι να σε πάμε στην alienware να τους τρελλάνεις  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ άστοχο το παράδειγμα σου με τη Ferrari.

Μια Ferrari αποκτά αξία όσο περνούν τα χρόνια και είναι lifetime επένδυση.

Αυτό το πράμα θα χάσει 50% της αξίας του σε 2 μόλις χρόνια. Σε 5 χρόνια θα είναι πλέον καβουρδιστήρι.

 

και είχα αρχίσει να ανυσηχώ ...δε θα υπάρξει παραλλήλισμος με αυτοκίνητα στο thread?!? 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...