Προς το περιεχόμενο

Ενα Blog με "μαθήματα" φωτογραφίας


NINJA_MOUSE

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίο το blog. Ενδιαφέρον

 

<OFFTOPIC>

 

Συγνώμη που θα χαλάσω την συζήτηση αλλά όποτε σε βλέπω στα πέριξ θυμάμαι το βίντεο στην Ικαρία. Μπορείς να το ξανανεβάσεις κάπως ?

 

</OFFTOPIC>

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το blog. Ενδιαφέρον

 

<OFFTOPIC>

 

Συγνώμη που θα χαλάσω την συζήτηση αλλά όποτε σε βλέπω στα πέριξ θυμάμαι το βίντεο στην Ικαρία. Μπορείς να το ξανανεβάσεις κάπως ?

 

</OFFTOPIC>

Φίλε μου εννοείς αυτό? [new_link=https://www.youtube.com/watch?v=s_FR8yOxoX4]βιντεο[/new_link]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καινούργιο μου άρθρο αφορά τον τρόπο που κάνουμε κριτική σε μία φωτογραφία. Μπορείτε να το διαβάσετε Link.png Site: εδώ . Επίσης όσοι θέλετε να ενημερώνεστε άμεσα για τοιχόν καινούργιες δημοσιεύσεις μπορείτε να με ακολουθήσετε στην προσωπική μου σελίδα στο facebook Link.png Site: εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρα πολυ καλο το μπλογκ σου.Τα συγχαρητηρια μου.

Προσωπικα δεν εχω τοσο κολημα με την φωτογραφια.

Η πιο πολυ μελετη απο μερους μου επεσε οταν θελησα να σταματησω τις φωτοτυπιες και να βγαζω τα εγγραφα φωτογραφιες.Στην δουλεια μου.Σωθηκαμε.Απο τα τοσα λεφτα το χρονο για χαρτι τωρα τα κραταω σε φωτογραφιες σαν αρχειο.Αν χρειαστει κατι απο αυτες τοτε το τυπωνω αφου το επεξεργαστω.

Για την δουλεια αυτη αγορασα μια canon sd 790.Και με το που την πηρα της φόρτωσα και το CHDK και καταλαβα οτι δεν καταλαβενα τιποτε εκτος απο τα βασικα.Στο μπλογκ σου πιστευω οτι θα μου λυθούν πολλες αποριες.

Να σε καλα και να μην χασεις την ορεξη σου να ανεβαζεις αρθρα.

Ευχαριστω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω μια ψηφιακή φωτογραφική μηχανή Kodak easyshare Z1285, με 12ΜΡ. Είναι καλή ή θα είναι σαν το iphone 4 που έχω; Γιατί την έχω 7-8 χρόνια περίπου οπότε δε ξέρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...