Προς το περιεχόμενο

Μόνο 9.000 δολάρια απαιτούνται για την εγγραφή σας στο νέο κοινωνικό δίκτυο Netropolitan


mary

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ με ένα 'κοσάρικο κάνω format και σας βάζω και add blocker όπου θέλετε για να μην έχετε διαφημίσεις....

Σας κάνω και fake profile Σελιν Ντιον και το παίζω και σελέμπριτι άμα λάχει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://netropolitan.info/join/

 

2.We do not refund Initiation Fees nor any part of them under ANY circumstances. We are under no obligation to refund any monies paid to us, or any part of them, at any time.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά απογοήτευση. Πάτησα log in και μετά back και κόλλησε. Τόσα λεφτά πεταμένα....

Πήρε χαμπάρι ότι πας να μπεις από Ελλάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω μάγκες, τρέξτε να κάνετε εγγραφή, είμαι σούπερ...Έχω γνωρίσει ήδη μια από την Ιμπιζα και μου είπε ότι τα Χριστούγεννα θα με πάρει σπίτι της για διακοπές :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω μάγκες, τρέξτε να κάνετε εγγραφή, είμαι σούπερ...Έχω γνωρίσει ήδη μια από την Ιμπιζα και μου είπε ότι τα Χριστούγεννα θα με πάρει σπίτι της για διακοπές :)

top gun ή FR?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να απευθύνεται σε άτομα που στη ματαιοδοξία τους ψάχνουν απεγνωσμένα ένα λόγο για να έχουν να χρυσοπληρώνουν κάτι. Αντίθετα με τους υπόλοιπους που ψάχνουμε απεγνωσμένα ένα λόγο για να μη πληρώνουμε για οτιδήποτε  τίποτα. 

Μια ιδέα για το Insomnia : Όταν  με το καλό φτάσουμε και μεις σε τέτοια επίπεδα ματαιοδοξίας , ας κρατήσει δωρεάν την εγγραφή αλλά για κάθε post να πληρώνουμε 20 euro. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί να είναι scam βρε παιδια; εσείς άμα είχατε ένα τέτοιο site και έστω 10 μέλη...  θα είχατε πρόβλημα να το συντηρήσετε για όσο πάει;;;
Web farm με 10 dedicated servers θα έστηνα για να δουλεύει απρόσκοπτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ιδέα είχε ο τύπος. Μια καλή διαφημισούλα σε άτομα που το φυσάνε.

Μόνο και μόνο για το ψώνιο τους θα το κάνουνε το registration. Έτσι λοιπόν και 100 άτομα να μαζέψει από όλο τον κόσμο...το έβγαλε σχεδόν το εκατομμυριάκι του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...