Προς το περιεχόμενο

Driveclub [PS4]


mtzs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ δεν έχω πλας, βεβαια η κονσόλα νομιζω που πήρα με το destiny ελεγε ότι είχε 1 μήνα δωρεάν νομίζω. αλλά παίζει ο κωδικός να ήτανε μέσα στο destiny που το πούλησα σφραγισμένο.

 

οπότε αν το παιχνίδι έιναι forza killer όπως λένε, απτο να δώσω 15 για πλας, δίνω άλλα 35 και παίρνω κανονικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 884
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το συγκεκριμένο παιχνίδι μου εχει αφήσει αναμικτα συναισθήματα. Στα videos του gamersyde σε καποιες πίστες τα γραφικά είναι τρομέρα σε καποιες αλλες φαίνονται μέτρια. Και απο gameplay δεν γνωρίζουμε τίποτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δε δω reviews δεν κατεβάζω τίποτα.

 

μας πρίζανε τοσο καιρο watchdogs, destiny και σία, και τελικά παιχνιδάρα βγήκε το shadow of mordor που κραταγε χαμηλό προφίλ και δε μίλαγε το κακόμοιρο.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αλλο φορουμ χρηστες που παιξανε δε γραφουνε και τα καλυτερα.

Εγω το πηρα εν γνωση μου γιατι ηθελα ενα ραλλυ στο PS4 ουτως η αλλως και με το NFS δεν τη παλευω. Στα 37 το θεωρω τιμια τιμη για day one.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω http://www.expertreviews.co.uk/games/1400179/driveclub-hands-on-review-trailers-season-pass-and-release-date-news

εχει ενα σχετικα προσφατο preview.Λένε οτι παιζει σαν το Project Gotham το οποιο εγω προσωπικα το θεωρουσα πολυ ωραιο στο gameplay του οσον αφορα τον ρεαλισμο - χεισρισμο του των αυτοκηνητων.Να  ειναι  δηλαδη μια μιξη arcade με "sim".Αν και sim δεν μπορεις να το πεις βεβεα. Τωρα για γραφικα ,μονο και απο τα βιντεο το πραγμα μιλαει απο μονο του. Το σκεφτομαι να το χτυπησω σημερα -αυριο...Δεν ξέρω,Παντως εαν το παιξει κανεις ας πει τι λεει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού αν έχεις Plus βγαίνει φτηνότερα να κάνεις το upgrade απλώς, και δε ρισκάρεις να πάρεις κι ένα παιχνίδι χωρίς να είσαι σίγουρος ότι θα σου αρέσει, γιατί να βιαστούμε; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε δεν αντιλέγω αλλά ούτε ένας; Σε ολα τα φόρουμς δεν υπάρχει ένας που να το αγόρασε.Εγω αν ειχα ps4 δε ξέρω αν θα κρατιομουν.

Αν μπεις σε μερικά σκρουτζομάγαζα (τουλάχιστων σε όσα έψαξα εγώ μιας και με ενδιαφέρει)θα δεις ότι δεν είναι διαθέσιμο κι ασ γράφει στη λίστα με μαγαζια και τιμές ότι είναι(από 6-8 /10 λέει διάθεση μέσα στα site των μαγαζιών)  και όσα γράφουν οτί είναι αμφιβάλω αν πραγματικά το έχουν και απλώς προσπαθούν να μαζέψουν παραγγελίες μέχρι την δευτέρα - τριτη που θα βγει, οπότε μην εκπλήσεσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το ιστορικό των έως τώρα next-gen...ish παιχνιδιών, δε μου φαίνεται περίεργο που όλοι κρατιούνται :P

 

Εν τω μεταξύ, αυτό το demo που στριμάρουν κάποιοι στο PS Live τι/από πού ακριβώς είναι, ξέρει κανείς; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...