Προς το περιεχόμενο

Driveclub [PS4]


mtzs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν μπεις σε μερικά σκρουτζομάγαζα (τουλάχιστων σε όσα έψαξα εγώ μιας και με ενδιαφέρει)θα δεις ότι δεν είναι διαθέσιμο κι ασ γράφει στη λίστα με μαγαζια και τιμές ότι είναι(από 6-8 /10 λέει διάθεση μέσα στα site των μαγαζιών) οπότε μην εκπλήσεσαι.

Είναι διαθέσιμο σε αρκετά μαγαζιά εδω και 5 μέρες.Σε μαγαζί φίλου μου υπάρχει κανονικότατα και μάλιστα ηταν να πάρει ή αυτό ή το shadow mordor και πήρε το δεύτερο.Τσαμπα προσπαθούσα να του αλλάξω γνώμη:P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 884
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Είναι διαθέσιμο σε αρκετά μαγαζιά εδω και 5 μέρες.Σε μαγαζί φίλου μου υπάρχει κανονικότατα και μάλιστα ηταν να πάρει ή αυτό ή το shadow mordor και πήρε το δεύτερο.Τσαμπα προσπαθούσα να του αλλάξω γνώμη:P

Καλά ίσως και όχι τόσο τζάμπα. Είναι παιχνιδαρα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις δε το έπαιξε; Έχει βγει σε σκρουτζομαγαζα εδώ και μερικές μέρες. Εντύπωση μου κάνει που κανείς δε το έχει πάρει ακόμα.

Λοιπον το αγορασε φιλαρακι μου την πεμπτη!!!και μου ειπε οτι το παιχνιδι εχει απιστευτα γραφικα με αψογη αισθησης ταχυτητας και χειρισμου.Επιπλεον το παιχνιδι ειναι μια μιξη simulation και arcade!!!και ο ηχος των αυτοκινητων απογειωνεται απιστευτα με το που ξεκλειδωσεις το πρωτο δυνατο αγωνιστικο.Με λιγα λογια μιλαμε για ενα project gotham racing επομενης γενιας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα reviews περιμένεις;Να το πιάσουμε στα χέρια μας είναι το θέμα.

 

 

αν πιάσω πρώτα το τζόκερ να μου περισέυουν τέζα τα 50ευρα. θα αγοράζω παιχνίδια χωρίς να διαβάσω reviews.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ντε.Ρε συ Σωκρατη το Forza Horizon 2 που το αποθεωνουνε τα reviews, το έβγαλες μουφα χωρίς να το έχεις παίξει κι ολας.Εδω δηλαδή αν τα reviews το αποθεωσουν τι ακριβώς θα πεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to horizon το βγάζω μούφα γιατί το θεωρώ σατηρική έκδοση του racing. lamborgini να τρέχει μέσα σε χωράφια? πιο σουρεάλ δε γίνεται ρε φίλε! μονο με αυτή την εικόνα ξενερώνω και ας παίρνει 10/10.

 

το driveclub δείχνει να εχει ότι μου αρέσει. (είμαι μεγάλος οπαδός του forza 4)

οπότε περιμένω τα reviews, αν δεν είναι φούσκα και αρπαχτή θα το παρω. αυτό περιμένω.

 

Αφού σε λίγες ημέρες θα το δοκιμάσουμε free τι να τα κάνουμε τα review!

 

για όσους έχουν plus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Horizon είναι ο ορισμός του γαματου arcade racing και καλώς περνάνε οι Lambo και οι Ferrari απο τα χωράφια. Δε πουλησε σοβαροφανεια το παιχνίδι για να καταδικαζεται επειδή κάνει οτι κάνει. Οποιος θέλει arcade racing στα καλύτερά του τσιμπάει το Horizon και ξεσαλωνει.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν ,το έπαιξα καμία ωρίτσα (τόσο πρόλαβα).Έχουμε ,γραφικά τρομερα.Λεπτομερια απίστευτη λέμε από το κάθε κομμάτι μέσα & έξω του αυτοκίνητου το ταμπλό κλπ μέχρι τον δρόμο αλλά και πάρα πολύ καλή δουλειά στο background.Τα εφέ ειδικά ανάλογα με την ώρα είναι ειλικρινά απιστευτα,εγω το παίζω πάντα από την κάμερα μέσα με το τιμόνι και όταν γινόταν οι αντανακλάσεις στο τζάμι από την ήλιο κλπ ειλικρινά νόμιζα ότι λες & οδηγώ μέσα από το αυτοκίνητο στην πραγματικοτητα. – εψαχνα τα γυαλιά ηλιου.χαχα. Δεν έχω ξαναδεί κάτι τετοιο.Ο ήχος πολύ καλός (αν & όταν παίζεις από την από μέσα κάμερα δυστυχώς χάνει) αλλά έτσι είναι πάντα. Τώρα για μένα μέχρι στιγμής αρνητικό είναι ότι δεν υπάρχει μοντέλο καταστροφής των αμαξιών & ότι και να γίνει δεν "χαλαει" τίποτα όπως στο GT. Όσον αφορά την αίσθηση οδήγησης στην αρχή πήγα να απογοητευτώ λίγο (όχι ότι δεν ήταν ωραίο αλλά δεν είχε αυτό το κάτι) αλλά αμέσως μόλις ξεκλείδωσα κανένα αμάξι της "προκοπής" τα πράγματα άλλαξαν ραγδαία! Άρχισε να ανεβαίνει η αδρεναλίνη & το παιχνίδι έγινε πιο συναρπαστικο.οπως έχει γραφτεί φέρνει λίγο σε Project Gotham ,κάπως έτσι θα χαρακτήριζα την αίσθηση της οδήγησης - είναι λίγο forgiving όταν κάνεις λάθος και στουκαρεις χοντρά με την έννοια ότι συνεχίζεις σχετικά άμεσα ,αλλά γενικά «εύκολο» δεν το λες διότι εάν θέλεις να πιάσεις τους στόχους που έχεις σε κάθε stage θα πρέπει να οδηγήσεις χωρίς λάθη ,ειδικά όταν θες να πάρεις 1η θέση όταν έχει time trial ,για να κάνεις τον 1ο χρόνο πρέπει να το πας & πολύ γρήγορα & πολύ άψογα & δεν είναι τόσο εύκολο όσο φαίνεται στην αρχή.

Οι εναλλαγές των καιρικών συνθηκών πχ την ώρα που τρέχεις πχ αλλαγή ώρας κλπ είναι απίστευτες εκεί που δύει πχ ο ήλιος και σουρουπώνει, οι άνθρωποι έχουν κάνει τρομερή δουλειά αλλά και το μηχάνημα πολύ power.

Δεν έχω προλαβω να το παίξω πολύ,ειμαι σίγουρος ότι όσο παίζεις καλύτερο θα γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...