Προς το περιεχόμενο

Πρώτη επαφή με το iPhone 6 της Apple (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αν το 6 ειχε την αναλυση οθονης του 6+ αν ειχε το οισ του 6+ αν ειχε 2γιγα θα ηταν οτι καλητερο! γτ δεν το κανανε? γτ πολυ απλα δεν θελουν να εχουμε το τελειο μια και εξω...

το σχεδιασμος μαρεσει επιτελους ξεφορτοθικαμε το μεταλικο πισω προς βεζελ που γρατζουνιοταν ευκολα ελπιζω το χρωμα πισω να μην εχει τα καλα του 5σ-5.... θα ηθελα να το δοκιμασω μονο και μονο απο περιεργια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 63
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σαν κιητό τηλέφωνο (όπως όλα της κατηγορίας) είναι για τα πανηγύρια.

 

Κατασκευαστικά δεν μου αρέσει που εξέχει η κάμερα.

Τι εννοείς εδώ? Λόγω μεγέθους, αυτονομίας κλπ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από ότι βλέπω η μπαταρία κρατάει πολύ περισσότερο σε σχέση με το πέντε που είχα.

Γενικά μέχρι στιγμής είμαι αρκετά ευχαριστημένος

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδιαστικά δε μου άρεσε όπως άλλωστε και τα προηγούμενα. Μόνο το 5 κάτι ψιλά. Βέβαια γενικά είμαι δύσκολος στο θέμα σχεδίασης, δε μ αρέσουν οι καμπύλες, θέλω αυστηρές γραμμές και γωνίες, οπότε το 70-80% των smartphones δε μ αρέσει. :P

Από θέμα specs το βλέπω να έχει περιορισμένα πράγματα, 1GB Ram, 750p ανάλυση, 8MP κάμερα. Το ότι ανταποκρίνεται καλά δε σημαίνει πως δε θα μπορούσε να έχει τα specs των android, windows, μιλάμε για μια συσκευή των 700+€. 

Αλλά όπως ειπώθηκε και προηγουμένως αν τα βάλουν όλα αυτά του χρόνου τι θα παρουσιάσουν? Όπως και να χει για άλλη μια φορά υπερεκτιμημένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σχεδιαστικά δε μου άρεσε όπως άλλωστε και τα προηγούμενα. Μόνο το 5 κάτι ψιλά. Βέβαια γενικά είμαι δύσκολος στο θέμα σχεδίασης, δε μ αρέσουν οι καμπύλες, θέλω αυστηρές γραμμές και γωνίες, οπότε το 70-80% των smartphones δε μ αρέσει. :P

 

Λογικά θα γουστάρεις κάτι σε στυλ 930.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκλαφτο θα πάει κι αυτό. Το βλέπω να σκονίζει στα ράφια των καταστημάτων. Η κατηφόρα της Apple ξεκίνησε. Θα τρίζουν τα κόκκαλα του Steve Jobs. Σε 3-4 χρόνια άμα το συνεχίσουν έτσι θα το κλείσουν το μαγαζάκι. Apple is doomed

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι. Kαι τα G2/G3 μ αρέσουν αλλά και το vibe z που χω τώρα. Αυτό όμως που θεωρώ το ομορφότερο είναι το K900, ο λόγος προφανής!

 

Και γω θέλω ακμές που να κόβουν μαχαίρι, προφανώς λόγω σπουδών και της διαμορφωμένης μου από αυτές αισθητικής. Γι' αυτό και η ξινίλα μου για την σχεδίαση του iPhone 6 δε λέει να φύγει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...