Προς το περιεχόμενο

Z Nation (TV series)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απλά ενημερωτικά, έχει αρχίσει να προβάλλεται και αυτή η νέα σειρά με ζόμπι.

Δεν φτάνει σε ποιότητα το walking dead αλλά οι φανατικοί του είδους ( ζόμπι ναναι κι ότι ναναι :P ) μπορούν να του δώσουν μια ευκαιρία. :ph34r:

Έχει 2 γνωστούς ηθοποιούς.

Έναν από το Lost και ο άλλος είναι ο "πετσί και κόκαλο" που τον γνωρίζουμε από τις ταινίες που παίζει συνήθως τον γκικ.

 

http://www.youtube.com/watch?v=aBMAHsunAUs

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα σήμερα και το δεύτερο και έχω μία απορία

 

 

Στο πρώτο τα ζόμπι έτρεχαν και σε αυτό ήταν του στυλ walking dead βήμα χελώνας...

wtf???

 

 

θα το δω μέχρι το 5ο επεισόδιο και μετά θα αποφασίσω αν θα το συνεχίσω η όχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα σήμερα και το δεύτερο και έχω μία απορία

 

 

Στο πρώτο τα ζόμπι έτρεχαν και σε αυτό ήταν του στυλ walking dead βήμα χελώνας...

wtf???

 

 

θα το δω μέχρι το 5ο επεισόδιο και μετά θα αποφασίσω αν θα το συνεχίσω η όχι.

 

εχει να κανει με το ποσο 'φρεσκα' ειναι...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα το πρωτο.Δεν ξερω αν το πανε προς το σοβαρο,παντως ηταν λες και εβλεπα μαυρη κωμωδια

Δες και το δευτερο

 

 

Που έχει και σκύλο ζομπι

 

 

και γράψε εδώ το σχόλιό σου :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας δει τα 2 πρώτα επεισόδια, έχω να πω ότι η σειρά βλέπεται άνετα αν γενικά σου αρέσουν τα ζόμπι.

Μπορεί να μην είναι the next big think, αλλά θεωρώ ότι είναι αξιοπρεπής για σειρά ειδικού κοινού.

Θα δούμε και πως θα πάει στην πορεία. :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά είδα και τα 4 επεισόδια και έχω να πω ότι για μας τους φαν των ζόμπι theme movies σε post apocalyptic περιβάλλον είναι μια τίμια επιλογή...σατιρίζει το σπλάτερ της..είναι καρακάλτ και το ξέρει...δεν προσπαθεί να το παίξει πιο σοβαρή από ότι πρέπει με και καλά δακρύβρεχτες ιστορίες από το ιστορικό backround των πρωταγωνιστών της...και κυρίως αυτό που μ αρέσει περισσότερο είναι ότι είμαστε σε συνεχή κίνηση και δεν έχουμε αυτή την αστειότητα του TWD με σεζόν ολόκληρες σε μικρά σπίτια στα λιβάδια και σε φυλακές και επεισόδια ολόκληρα αφιερωμένα σε ερωτικές σχέσεις και "τίνος είναι γυναίκα το παιδί" σκηνικά... ούτε εσωτερικές ίντριγκες και εχθρούς εκ των έσω.

Έχουμε ένα γκρουπ που αλληλουποστηρίζονται και έχουν να πολεμάν τα ζόμπι και όποιον άλλον τους την πέσει και δεν έχουν να φοβούνται για πισώπλατα μαχαιρώματα και εσωτερικές ίντριγκες λες και είμαστε GoT και άτομα που προσπαθούν να κάνουν κλίκες όλη την ώρα λες και είμαστε στο Big Brother.

 

Έχει δράση και σπλάτερ και έναν γενικό σκοπό...να φτάσουμε κάπου ρε παιδί μου για αυτό τον λόγο...όχι αυτό το ανούσιο "περιφερόμαστε" χωρίς νόημα στο πουθενά και δεν εξηγούμε τίποτα.

 

Το επόμενο επεισόδιο (5ο) θα είναι με Z-nado...asylum rules!!!

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Είναι απλή τίμια διασκέδαση...δεν προσπαθεί να το παίξει τίποτα άλλο. Για μένα μια σειρά που βλέπω τα 45 λεπτά επεισόδιο με θέμα το οποίο μου αρέσει και δεν κουνάω ούτε στιγμή το ποντίκι να δω πόσο μένει για να τελειώσει το επεισόδιο είναι κάτι πολυ ευχάριστο. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...