Προς το περιεχόμενο

Z Nation (TV series)


Bermudakias33

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιζει να ειναι απο τις καλυτερες σειρες που εχω δει! Παιρνει τα καθημερινα ζητηματα που συμβαινουν σε μια κανονικη κοινωνια και τα πεταει στα σκουπιδια και πολυ καλα κανει.... Εχουν να ασχοληθουν με αλλα ζητηματα ποιο ρεαλιστικα και εκεινης της στιγμης. Μαλιστα καθε επισοδειο εχει και ενδιαφερον πλοκη και επισης το καλο ειναι που οτι γινεται τελιωνει σε ενα επισοδειο και η ζωη συνεχιζεται. Επισης εχει ωραιο χιουμορ και εξυπνο... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα με κερδισε απο το πρωτο επεισοδιο,, εχει ξυλο αιματα με ζομπι και δεν εχει την ανυποφορη κλαψα που στην δινει στα νευρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 επεισόδια θα είναι η πρώτη σεζόν και έχει πάρει ήδη ΟΚ και για 2η οπότε συνεχίζουμε και βλέπουμε άφοβα χωρίς τον φόβο "κρεμάσματος"!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εμενα με κερδισε απο το πρωτο επεισοδιο,, εχει ξυλο αιματα με ζομπι και δεν εχει την ανυποφορη κλαψα που στην δινει στα νευρα

Μα σειρα με ζομπι ειναι! Ετσι πρεπει να ειναι τα πραγματα ξυλο και λοιπα... Ειχα βαρεθει την ζωη μου στην δευτερη σεζον του walking που πηγαινε τοσο αργα στην εξελιξη του....

 

13 επεισόδια θα είναι η πρώτη σεζόν και έχει πάρει ήδη ΟΚ και για 2η οπότε συνεχίζουμε και βλέπουμε άφοβα χωρίς τον φόβο "κρεμάσματος"!

Και δευτερη σεζον να μην εβγαινε θεωρω πως ειναι πολυ αξια σειρα και χρειαζοταν ετσι μια spin-off χωρις hype χωρις τιποτα... Απλα να εχει αυτο που λεει το ονομα του...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα σειρα με ζομπι ειναι! Ετσι πρεπει να ειναι τα πραγματα ξυλο και λοιπα... Ειχα βαρεθει την ζωη μου στην δευτερη σεζον του walking που πηγαινε τοσο αργα στην εξελιξη του....

ακριβως και εγω

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό το 7ο...

 

 

 

πολύ ενδιαφέρον και πάρα πολύ σημαντικό το ότι αυτούς που δαγκώνει ο Mέρφι ουσιαστικά τους θεραπεύει και έτσι ακόμα και όταν πεθαίνουν δεν μετατρέπονται σε ζομπι!

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλό το 7ο...

 

 

 

πολύ ενδιαφέρον και πάρα πολύ σημαντικό το ότι αυτούς που δαγκώνει ο Mέρφι ουσιαστικά τους θεραπεύει και έτσι ακόμα και όταν πεθαίνουν δεν μετατρέπονται σε ζομπι!

 

To περίμενα αυτό και δεν μου έκανε εντύπωση στην συνέχεια.

Μακάρι να συνεχίσει έτσι η σειρά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κι εγω το περιμενα αυτο! 

Παντως οντως το 7ο πολυ καλο, αν και πηγε να με χαλασει οταν

 

 

 

αρχισαν τα δακρυβρεχτα για τον θανατο του τυπα σε φαση "σας παρακαλω μην το κανετε μελο, πεθανε, move on" αλλα μετα οταν ειδα πως ολο αυτο εγινε για να δειξει ποσο hardcore ειναι η μαυρουλα σχεδον χειροκροτησα! 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγω το περιμενα αυτο! 

Παντως οντως το 7ο πολυ καλο, αν και πηγε να με χαλασει οταν

 

 

 

αρχισαν τα δακρυβρεχτα για τον θανατο του τυπα σε φαση "σας παρακαλω μην το κανετε μελο, πεθανε, move on" αλλα μετα οταν ειδα πως ολο αυτο εγινε για να δειξει ποσο hardcore ειναι η μαυρουλα σχεδον χειροκροτησα! 

 

 

 

 

Με Asylum στην παραγωγή μην φοβηθείτε στιγμή ότι θα πάει το πράγμα έστω και ελάχιστα στο μελλοδραματικό. Οι τύποι είναι κάφροι πρώτης κατηγορίας!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μότριδες, για φέτος θα έχουμε άλλα 5 επεισόδια, με το τελευταίο στις 5 Δεκεμβρίου.

Δηλαδή σύνολο 13 για την πρώτη σεζόν και θα ακολουθήσει και δεύτερη.

 

Όποιος δεν το έχει αρχίσει, μπορεί να δει όλη τη σεζόν μαζί τα Χριστούγεννα. :ph34r:

Συμφέρει. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...