Προς το περιεχόμενο

Καθηγητες και μαθητες <<φίλοι>>στο Facebook.


braxamiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"σβηστε το facebook και την tv. γραφτειτε insomnia και 9gag" :P (ε να περναει και  καπως η ωρα  μη τα ισοπεδωσουμε ολα :lol: )

 

 

ενα τετοιο θελουμε μονο 

 

pp-wilson1.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

δε μπορω βλεπω τον wanna be ανθρωπο-επιζωντα και σκιαζομαι!

 

*σε spoiler απο δω και περα γιατι ξεφυγαμε ολιγον!

 

να μην σκιάζεσαι!

 

 

on topic ναι ειναι ανηθικο οι μαθητες και οι καθηγητες να ειναι φιλαρακια στο φατσοτεφτερο  -_-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγαινει ο αλλος και  επιχειρηματολογεί λεγοντας οτι και πριν το φεις υπηρχαν μικρες που πηδιοντουσαν με τους δασκαλους τους , πως και πριν το ιντερνετ γινόντουσαν αυτα κτλ κτλ !
να κατσεις τωρα να εξηγησεις σε αυτον οτι το φεις και το ιντερνετ εχει αλαξει την ζωη ολου του πλανητη ?  οτι δεν εχει καμμια σχεση η ευκολια που μπορουσε το παιδακι να παρασυρθει εκεινη την εποχη με τωρα ? πως πλεον ο καθενας μπορει να παριστανει τον καθηγητη στο νετ χωρις καν να ειναι ? οτι πρεπει να προσεχεις σαν τα ματια σου που εχει προσβαση το παιδακι τον 12 χρονων και οχι να τον αφηνεις να τα λεει  με το ''φιλαρακι'' του τον καθηγητη του ?  υπαρχει το σχολειο και η εργασια στο σπιτι και εκει τελειωνει η επικοινωνια του καθηγητη με το παιδακι των 12 χρονων  και αρχιζει με του γονεα !
στο λυκειο (τεραστια η διαφορα 12 με 15) οκ να μπορει σε καποιες περιπτωσεις να επικοινωνει με τον καθηγητη του το παιδι αν θελει οχι στο γυμνασιο ουτε στο δημοτικο  ουτε στο νηπιαγωγιο ομως !  
 και ναι ρε μιστερ 1-2-3-4-5 ακαουντ αγορακι ειναι ενα 12χρονο,  τι ειναι ?
πας να 'την πεις' στον αλλον για ενα ορθογραφικο και μεσα σε μια προταση εχεις κανει εσυ δυο ,
γελανε και οι πετρες , τον γελωτα προσφερεις και μονο  ,  δε το βλεπεις ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Πώς διαφέρει αυτός που προσπαθεί να κάνει σεξ όπως στις τσόντες από αυτόν που βουτάει ένα revolver και αρχίζει να θερίζει κόσμο όπως στο Doom*;

 

 

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα μεν, αλλά από περιέργεια, εσύ πώς χώνεις ρε μαν; Ιεραποστολικό και φιλάκια στο μάγουλο με  αναστεναγμούς αγάπημουαγάπημου φάση; :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και ναι ρε μιστερ 1-2-3-4-5 ακαουντ αγορακι ειναι ενα 12χρονο,  τι ειναι ?

 

 

Το κακό δεν είναι τι κάνεις στο ιντερνετ, είτε είσαι 12 είτε 52 κατ' εμέ αλλά ΠΟΣΗ ωρα το κάνεις. Αν είσαι 24/7 online προφανώς κάνεις κατάχρηση.Ποιος μιλάει και πού το λέει! :-D

Αν πάλι είσαι ανένδοτος, υπερβολικά καχύποπτος, ελεγκτικός και αυστηρός, τότε για ποιον λόγο να αγοράσεις υπολογιστή στο 12 χρονο παιδί σου anyway? Τι περιμένεις δηλαδή να κάνει στο pc?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα μεν, αλλά από περιέργεια, εσύ πώς χώνεις ρε μαν; Ιεραποστολικό και φιλάκια στο μάγουλο με  αναστεναγμούς αγάπημουαγάπημου φάση; :-D

 

Πάντως μέχρι τώρα δεν μου έχει τύχει να «παίζουν» τρεις γκόμενες μπροστά μου και να χώνομαι ανάμεσά τους με κατάληξη να αδειάζω το νέκταρ μου στα πρόσωπά τους. :P

 

Ωστόσο, το επιχείρημα παραμένει: Ακόμα και οι πιο ρομαντικές σειρές τύπου X-art, Babes κλπ (ποιός βλέπει ρομαντικές τσόντες θα μου πεις, αλλά ενιγουέι) αφορούν ηθοποιούς που υποδύονται ρόλους, όπως σε κάθε άλλη μυθοπλασία. Αυτό που βλέπει ο θεατής δεν είναι πραγματικό, μπορεί να μοιάζει πραγματικό, αλλά δεν είναι, όπως επίσης σε κάθε άλλη μυθοπλασία. Και ο θεατής που δεν μπορεί να ξεχωρίσει το πραγματικό από το φανταστικό (που συν τοις άλλοις, δεν είναι και δύσκολο να το ξεχωρίσει κανείς: κοιλιακοί υπερφέτες, πέη-προβοσκίδες, double DD's κλπ) έχει πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως μέχρι τώρα δεν μου έχει τύχει να «παίζουν» τρεις γκόμενες μπροστά μου και να χώνομαι ανάμεσά τους με κατάληξη να αδειάζω το νέκταρ μου στα πρόσωπά τους. :P

 

Ωστόσο, το επιχείρημα παραμένει: Ακόμα και οι πιο ρομαντικές σειρές τύπου X-art, Babes κλπ (ποιός βλέπει ρομαντικές τσόντες θα μου πεις, αλλά ενιγουέι) αφορούν ηθοποιούς που υποδύονται ρόλους, όπως σε κάθε άλλη μυθοπλασία. Αυτό που βλέπει ο θεατής δεν είναι πραγματικό, μπορεί να μοιάζει πραγματικό, αλλά δεν είναι, όπως επίσης σε κάθε άλλη μυθοπλασία. Και ο θεατής που δεν μπορεί να ξεχωρίσει το πραγματικό από το φανταστικό (που συν τοις άλλοις, δεν είναι και δύσκολο να το ξεχωρίσει κανείς: κοιλιακοί υπερφέτες, πέη-προβοσκίδες, double DD's κλπ) έχει πρόβλημα.

 

Αυτό επιβεβαιώνω οτι είναι αληθινό, τουλάχιστον για μένα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αν πάλι είσαι ανένδοτος, υπερβολικά καχύποπτος, ελεγκτικός και αυστηρός, τότε για ποιον λόγο να αγοράσεις υπολογιστή στο 12 χρονο παιδί σου anyway? Τι περιμένεις δηλαδή να κάνει στο pc?

 

Και αντε του το αγορασε για  να παιζει ραλακι ξερω εγω.Συνδεση γιατι εχει ? Τραβατε με και ας κλαιω μερικοι γονεις.

Δεν ισχυριζονται οτι ο καθενας μπορει να το παιξει καθηγητης (πχ) και να παρασυρει ενα παιδι ? Συνδεση γιατι του βαζουν του 12 χρονου ? Για να ενημερωθει για τις τελευταιες εξελιξεις των δημοσιονομικων ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτος που ισχυριζεται οτι ο καθενας μπορει να το παιξει καθηγητης ειναι εναντια στην χρηση νετ απο μικρα παιδια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...