Προς το περιεχόμενο

Turbo2 DG900 της Doogee με 8core επεξεργαστή, 13MP κάμερα, 5 ιντσών οθόνη και τιμή €185


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποτε θα σταματησει να βγαζει "αβερτα" κινητα αυτη η εταιρια... 

Όταν σταματήσει και η Samsung.... μερικοί έχετε πολύ πλάκα, δεν βρήκατε κάτι αρνητικό και σας πείραξε που βγάζει πολλά μοντέλα....

προτείνω να μην ασχολείστε με κινέζικα που έχουν κινέζικο όνομα αλλά μόνο με κινέζικα που έχουν αμερικάνικο όνομα, άλλωστε λεφτά υπάρχουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

- Γεια σου , Παναγιώτη. Τι κινητο ειναι αυτό ? 

 

+ χε χε.. Γεια σου Κορίνα.. Ειναι το καινούριο μου Turbo2....dg900... Απο την Doogee..... 

 

Εξαιρετικά χαρακτηριστικά βεβαια, σε 1-2 χρόνια θα παίρνουμε απο κίνα υπολογιστές πραγματικούς παλάμης με 250 ευρώ. Αλλα κατι πρεπει να κάνουν ρε γαμώτο με το θέμα του μαρκετινγκ. Χανούν τρομερό ποσοστό αγοράς. 

 

Κανείς δεν θελει μια συσκευη ονόματι TURBO 2 DG 900. 

Θελεις ενα Galaxy. Θελεις ενα Apple. 

 

Το αγοράζεις γιατι θελεις ενα δυνατο κινητό ή γιατι θελεις να ριξεις την κορίνα?

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα εχω ξεπερασει προ πολλου την γνωμη των αλλων.
Αν μου αρεσαν τα ναρκωτικα, θα εκανα ναρκωτικα. Ας μην αρεσουν στους αλλους. (ευτυχως δε τη βρισκω ομως)
Αν μου αρεσε να κυκλοφορω με μουλαρι στην Αθηνα, θα το εκανα, ας μην αρεσε στις καθως πρεπει της υψηλης κοινωνιας. (δε βρισκεις σανο στις μερες μας ομως!)

Επισης με σαγιοναρα καφε λαστιχενια στρατιωτικη!!! (οτι πρεπει για οσους ζοριζονται με τα Timberland!)

Το αυτο και με το κινητο και με το συμπαθειο κιολας αλλα....
"Ενεργηθηκα" τι θα λεει η Κορινα για το κινητο μου.

Ας αρεσει σε μενα και αν δεν αρεσει σε εκεινη, το κουβαδακι της και σ'αλλη παραλια!!! Ειχε και στο χωριο της αιφον!!!!
Γεμισε ο τοπος πορτοκαλιες στις μερες μας!!!!  Μονα τους πεφτουν πλεον!!!!!!
Δε χρειαζεται να κουραστεις καν!!!  

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγοράζεις γιατι θελεις ενα δυνατο κινητό ή γιατι θελεις να ριξεις την κορίνα?

 

Οταν αγοράζεις ενα καταναλωτικό αγαθό, αγοράζεις ενα lifestyle. Μια εμπειρία. 

Μην με παρεξηγεις, δεν λεω οτι δεν θα το αγόραζα, η οτι ειναι κακό, η οτι θελω να πληρωνω 849, αλλά οπως δεν είναι το όνειρο κανενός να αγοράσει ρούχα απο το ΜΑΚRO ετσι και τα τεχνολογικά αγαθά, αν δεν θα συνοδεύει ενα ωραιο περιτυλιγμα, ενα hype 5 μηνών δεν θα τα ευχαριστηθεις στο επακρο. 

 

Οπως λεει και ο Jeremy Clarkson, the BMW M6 is perfectly fine. But it's not the car i will keep my self up all night, just by looking at it. And so, i would get the Alfa (συγκριτικό αλφα ρομεο 8C με BMW M6) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν αγοράζεις ενα καταναλωτικό αγαθό, αγοράζεις ενα lifestyle. Μια εμπειρία. 

Μην με παρεξηγεις, δεν λεω οτι δεν θα το αγόραζα, η οτι ειναι κακό, η οτι θελω να πληρωνω 849, αλλά οπως δεν είναι το όνειρο κανενός να αγοράσει ρούχα απο το ΜΑΚRO ετσι και τα τεχνολογικά αγαθά, αν δεν θα συνοδεύει ενα ωραιο περιτυλιγμα, ενα hype 5 μηνών δεν θα τα ευχαριστηθεις στο επακρο. 

lifestyle....ναι θα το δεχτώ για ένα ακριβό ρολόι και εγώ τα γουστάρω,θα το δεχτώ για μια amg η μια ferrari , θα το δεχτώ για ένα ακριβό ρούχο που θα δείχνει ωραίο πάνω σου αλλά για την κινέζική πλαστικούρα δεν με νοιάζει αν θα λέει sammy η oppo η chinatowndevelopmentdesign.

αφού όλα πλαστικούρα είναι με εξαίρεση κάτι iphone και κάτι κινητά με πολλά λεφτά και όχι τα κινητά της κατηγορίας του (200 ευρώ) δεν είναι τίποτα παραπάνω απο πλαστικούρα σε ποιότητα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν αγοράζεις ενα καταναλωτικό αγαθό, αγοράζεις ενα lifestyle. Μια εμπειρία. 

Μην με παρεξηγεις, δεν λεω οτι δεν θα το αγόραζα, η οτι ειναι κακό, η οτι θελω να πληρωνω 849, αλλά οπως δεν είναι το όνειρο κανενός να αγοράσει ρούχα απο το ΜΑΚRO ετσι και τα τεχνολογικά αγαθά, αν δεν θα συνοδεύει ενα ωραιο περιτυλιγμα, ενα hype 5 μηνών δεν θα τα ευχαριστηθεις στο επακρο. 

 

Οπως λεει και ο Jeremy Clarkson, the BMW M6 is perfectly fine. But it's not the car i will keep my self up all night, just by looking at it. And so, i would get the Alfa (συγκριτικό αλφα ρομεο 8C με BMW M6) 

 

Ειναι Τεχνολογικο αγαθο.. αρα κοιταω δυνατοτητες/τιμη.

Πανέμορφο ειναι το τηλέφωνο. Τωρα αν δεν γράφει samsung ή Apple λιγο με ενδιαφέρει. Δεν μπορεις να μου το αντιπαραθετεις με αμαξι γιατι δεν ειναι το ιδιο.

Επισεις ΡΟΥΧΑ αγοραζεις πολλα.. μερικα θα ειναι και του ΜΑΚΡΟ.. αλλα εχεις πολλα μπορεις να εναλασεις. Αρα ναι τα ΤΟΠ εκει θα ειναι ομορφα ρουχα (τα ωραιοτερα που εχω ειναι απο EBAY απο κινα στο 1/10 απο την τιμη της ελλαδας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι Τεχνολογικο αγαθο.. αρα κοιταω δυνατοτητες/τιμη.

Πανέμορφο ειναι το τηλέφωνο. Τωρα αν δεν γράφει samsung ή Apple λιγο με ενδιαφέρει. Δεν μπορεις να μου το αντιπαραθετεις με αμαξι γιατι δεν ειναι το ιδιο.

Επισεις ΡΟΥΧΑ αγοραζεις πολλα.. μερικα θα ειναι και του ΜΑΚΡΟ.. αλλα εχεις πολλα μπορεις να εναλασεις. Αρα ναι τα ΤΟΠ εκει θα ειναι ομορφα ρουχα (τα ωραιοτερα που εχω ειναι απο EBAY απο κινα στο 1/10 απο την τιμη της ελλαδας).

 

Τα κινητά πλέον είναι και αυτά κομμάτι του lifestyle όπως παρατηρούμε. Το σκέφτηκα και εγώ αυτό που λέει ο bambam, όταν είδα την είδηση, γελώντας. Εγώ προσωπικά θα το αγόραζα χωρίς δεύτερη σκέψη, αν ήμουν για κινητό, γιατί ειλικρινά στις παπαρούνες μου, αλλά he has a point. An obvious one imo.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτοι που αγοραζουν κινητα για το lifestyle, το κανουν και σε αλλα τεχνολογικα προιοντα που εχουν μονο ως σκοπο να διευκολυνουν τη ζωη τους?

 

-Μωρακλα πως σου φαινεται  το νεο μου πλυντηριο Delonghi,με διπλο καδο και γρηγορο στυψιμο?

-Μη μου λες τετοια και υγραινομαι..

  • Like 9
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτοι που αγοραζουν κινητα για το lifestyle, το κανουν και σε αλλα τεχνολογικα προιοντα που εχουν μονο ως σκοπο να διευκολυνουν τη ζωη τους?

 

-Μωρακλα πως σου φαινεται  το νεο μου πλυντηριο Delonghi,με διπλο καδο και γρηγορο στυψιμο?

-Μη μου λες τετοια και υγραινομαι..

lol

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν σταματήσει και η Samsung.... μερικοί έχετε πολύ πλάκα, δεν βρήκατε κάτι αρνητικό και σας πείραξε που βγάζει πολλά μοντέλα....

προτείνω να μην ασχολείστε με κινέζικα που έχουν κινέζικο όνομα αλλά μόνο με κινέζικα που έχουν αμερικάνικο όνομα, άλλωστε λεφτά υπάρχουν...

 

ειμαι κατοχος DOOGEE και τα γραφω αυτα. Το dg 350 που ειχα τα εφτυσε η οθονη του το γυρισα πισω και η γαματη αυτη εταιρια ειπε οτι ηταν ανθρωπινο λαθος και οχι του εργοστασιου , με σκοπο να πληρωσω 45(!) ευρω για να μου περασουν καινουργια οθονη. Σε ενα κινητο που εχει εργοστασιακο προβλημα με το touch και η doogee δεν δοκιμαζει να το διορθωσει τουλαχιστον μεσω μιας καινουργιας rom. Ποια ηταν η κινηση της? να βγαλει το καινουργιο Doogee DG 310 . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lifestyle....ναι θα το δεχτώ για ένα ακριβό ρολόι και εγώ τα γουστάρω,θα το δεχτώ για μια amg η μια ferrari , θα το δεχτώ για ένα ακριβό ρούχο που θα δείχνει ωραίο πάνω σου αλλά για την κινέζική πλαστικούρα δεν με νοιάζει αν θα λέει sammy η oppo η chinatowndevelopmentdesign.

αφού όλα πλαστικούρα είναι με εξαίρεση κάτι iphone και κάτι κινητά με πολλά λεφτά και όχι τα κινητά της κατηγορίας του (200 ευρώ) δεν είναι τίποτα παραπάνω απο πλαστικούρα σε ποιότητα.

 

 

Ειναι Τεχνολογικο αγαθο.. αρα κοιταω δυνατοτητες/τιμη.

Πανέμορφο ειναι το τηλέφωνο. Τωρα αν δεν γράφει samsung ή Apple λιγο με ενδιαφέρει. Δεν μπορεις να μου το αντιπαραθετεις με αμαξι γιατι δεν ειναι το ιδιο.

Επισεις ΡΟΥΧΑ αγοραζεις πολλα.. μερικα θα ειναι και του ΜΑΚΡΟ.. αλλα εχεις πολλα μπορεις να εναλασεις. Αρα ναι τα ΤΟΠ εκει θα ειναι ομορφα ρουχα (τα ωραιοτερα που εχω ειναι απο EBAY απο κινα στο 1/10 απο την τιμη της ελλαδας).

Να σας θυμισω  κυριοι,οτι τα κινητα τηλεφωνα, τα τελευταια 20+ χρονια,ανοικουν ΚΑΙ στην κατηγορια των αξεσουαρ,ειτε το γουσταρουμε,ειτε οχι(=>εγω ειμαι σ'αυτους)!

Οτι κυκλοφορει μαζι μας και βγαινει σε κοινη θεα,ειναι αναποφευκτο ,να μπει σ'αυτη την κατηγορια ,των αξεσουαρ και για τους περισσοτερους(δυστυχως ή ευτυχως) εχει μεγαλη σημασια  και η εμφανιση  και κυριος το brand name!!!

αυτοι που αγοραζουν κινητα για το lifestyle, το κανουν και σε αλλα τεχνολογικα προιοντα που εχουν μονο ως σκοπο να διευκολυνουν τη ζωη τους?

 

-Μωρακλα πως σου φαινεται  το νεο μου πλυντηριο Delonghi,με διπλο καδο και γρηγορο στυψιμο?

-Μη μου λες τετοια και υγραινομαι..

Και αγοραζεις καλυμμα για το πλυντηριο σου,που να ταιριαζει με το βραδινο ντυσιμο και μετα το φορτωνεις στο αγροτικο και βγαινεις για dolce  vita !!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτοι που αγοραζουν κινητα για το lifestyle, το κανουν και σε αλλα τεχνολογικα προιοντα που εχουν μονο ως σκοπο να διευκολυνουν τη ζωη τους?

 

-Μωρακλα πως σου φαινεται  το νεο μου πλυντηριο Delonghi,με διπλο καδο και γρηγορο στυψιμο?

-Μη μου λες τετοια και υγραινομαι..

 

Το πλυντήριο δεν το κουβαλάς μαζί σου lol. Τώρα βέβαια μπορεί να έχει τίποτα πρωχό νοικοκυρές να κάνουν show off στην πολυκατοικία αλλά ναι.

 

Το ξέρεις ότι το κινητό είναι lifestyle από μόνος σου. Θυμήσου τον gay ασιάτη με το κοκάλινο γυαλί, στην βιβλιοθήκη του MIT να βγάζει το άσπρο iphone δίπλα στο άσπρο macbook και να φοράει άσπρα ακουστικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...