Προς το περιεχόμενο

Πράσινο φως για κινητά και tablets καθ' όλη τη διάρκεια της πτήσης στην Ευρώπη


voltmod

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Πάντως αν δεν υπάρχει μέτρο, η ενόχληση θα είναι εξοντωτική. Θυμάμαι πέρισυ που επέστρεφα από δουλειά στο εξωτερικό είχα πέσει σε ένα ΚΑΠΗ από Λαμία... ΚΟΛΑΣΗ!!!

 

E031.jpg?__SQUARESPACE_CACHEVERSION=1285

 

03-EKOCYCLE-Beats-headphones.jpg

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 37
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Καλά άαασε, σε κάθε κούνημα οι θείτσες έλεγαν ότι πέφτουμε και ότι αν μας σώσει κάτι θα είναι ο Άγιος Πέτρος... Επίσης μία μου ζήτησε να αλλάξω θέση διαδρόμου με μεσαία για να κάτσει με την κολλητή της... ΚΟΛΑΣΗ σου λέω... Έκανα τον Γερμανό για να μην χρειάζεται να απαντάω και να μιλάω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εταιρεία ωστόσο απαγορεύει τις τηλεφωνικές κλήσεις, επειδή στους πελάτες της, σε όλες τις έρευνες που έχει πραγματοποιήσει, δεν αρέσει η ιδέα να μιλούν οι γύρω τους στο τηλέφωνο κατά τη διάρκεια της πτήσης.

Ναι καλά, κάτσε να το πάρουν χαμπάρι οι Ελληνάρες και να δεις τι τηλεφώνημα έχει να πέσει μετά μέσα στις πτήσεις από/προς Ελλάδα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

νομίζω ότι η απαγόρευση χρήσης κινητών, tablet και laptop κατά τις απογείωση και προσγείωση υπάρχει έτσι ώστε σε περίπτωση αναταραχής να μην εκτοξευθεί η εκάστοτε συσκευή σε κανένα κεφάλι (δεδομένης της κλίσης του αεροπλάνου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ μια φορά που το είχα ξεχάσει ανοιχτό (Αθήνα-Θεσσαλονίκη) είχα full σήμα.

 

Συνήθως μέχρι τα 12000 ft έχεις σήμα (ειδικά εάν υπάρχουν εδαφικές εξάρσεις με κεραίες), αλλά ενώ το κινητό λαμβάνει το σήμα της κεραίας δεν έχει την απαραίτητη ισχύ για να το στείλει πίσω, με αποτέλεσμα η αμφίπλευρη επικοινωνία να είναι σχεδόν αδύνατη (τα sms συνήθως πηγαινοέρχονται, ίσως λίγο ετεροχρονισμένα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...