Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Lumia 530 white, 58€ [ΤΕΛΟΣ]


mdimitr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παραγγειλα κ εγω (ενα τελευταιο ειχαν) συνολικα 66 ευρω με τα μεταφορικα δεν εχει αλλο τροπο αποστολης τωρα τωρα αυτο το οτι ειναι διαθεσιμο και θελει 7-15 μερες ισχυει η δε ξερουν τι γραφουν?

απο το site ή μεσω τηλεφωνου?ειχε το κουμπακι agoraseto στο site?

τους πηρα τηλεφωνο αλλα δεν εβγαλα ακρη.

 

απο οτι φαινεται ειναι μεταπωλητες του agoraseto . gr το οποιο ειναι μονο για εμπορους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα ότι είναι πάλι διαθέσιμο.

Μάλλον προσθέτουν χειροκίνητα στην πλατφόρμα τους 1 κομμάτι, κάθε φορά που διεκπεραιώνουν μία παραγγελία.

Εγώ τους έστειλα και mail για αν μπορώ να το παραλάβω από το κατάστημα, αν και στην παραγγελία είχα courier αφού δεν είχε άλλη επιλογή και μου είπαν ότι μπορώ (λογικά χωρίς τα έξοδα αποστολής).

Άντε να δούμε αν θα έρθει ποτέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά εάν ξαναυπάρξει απόθεμα στείλτε μου ένα PM ή πατήστε "Μου αρέσει" στο ποστ για να ρίξω μια παραγγελία για τον παππού μου :)

Ευχαριστώ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφόσον δεν έχουν ρίξει άκυρο ακόμα σε κανέναν, κάντε και σε αυτό το σχόλιο ένα like αν το δείτε διαθέσιμο να κάνω και εγώ μια παραγγελία.
Και μια ερώτηση, έχει βρει κανένας πόσο sar έχει το συγκεκριμένο;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γαμω την τρελα μου οποτε μπαινω δεν ειναι διαθεσιμο, αλλα παντα καποιος με προλαβαινει και κανει παραγγελια.

Καντε με λαικ, ποουκ, αναπαντητη, κάτι τελοσπαντων για να το παρω για τον πατερα μου.

Θενξ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...