Προς το περιεχόμενο

Στην κυκλοφορία το iOS 8.1 με διορθώσεις σε bugs, camera roll, SMS στα iPad και Apple Pay


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στις φωτο εχω  αλμπουμ καμερας(πριν την 8 νομιζω ειχε κ camera roll κ αλμπουμ καμερας), προσφατες διαγραφες και instagram(που αποθηκευονται οι φωτο που εχω ανεβασει στο insta)το icloud δεν το εχω καν ενεργοποιηση δηλαδη δεν εχω βαλει καν email -pass και επιπλεον συνεχιζει να μην δινει επιλογη για αλλαγη δικτυων και ας ειναι αμερικανικο μοντελο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδιο λειτουργικο, ιδιο hardware εχουν ολα τα 4s κλπ.....

 

Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται σε μερικους να εχει θεματα και σε αλλους οχι.

 

Καποια λογικη εξηγηση υπαρχει ρε παιδες ?

 

βασικά νομίζω έχει να κάνει με την ελεύθερη μνήμη, άλλο ενα 4S με 10 GB ελεύθερα, και άλλο με 2 GB

 

επίσης πόσες εφαρμογές τρέχει ο καθένας

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως σε ipad2 και με τρομερα κολληματα, μετα απο μια επαναφορα επανηλθε η ταχυτητα σε φυσιολογικα επιπεδα.

 

Και δεν μου διαγραφηκαν εφαρμογες-δεδομενα, παρα μονο ρυθμισεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος κάνεις. Η έκδοση 8.0.2 είναι μια χαρά. Ούτε κολλήματα ούτε τίποτα.

Ακόμη και σε iPhone 4S τρέχει άψογα. 

Aυτό ισχύει και βάζω το χέρι μου στη φωτιά για ios 8.0.2 σε 4S.Θα έβαζα και 8.1 beta αλλά βαριέμαι να κατεβάζω τα ipsw ! Σε κάθε έκδοση μόνο τα dev betas είναι 6-7 !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για οσους ενδιαφερονται, απ οτι φαινεται εχουμε jailbreak (8-->8.1) people :-D

Αλλα προς το παρον δεν υπαρχει compatible Cydia version και απευθυνεται καθαρα στους developers (μονο ssh προσβαση).

Απο την Pangu team και αυτη τη φορα.

Link για το exe: http://dl.pangu.25pp.com/jb/Pangu8_v1.0.0.exe SHA1(Pangu8_v1.0.0.exe)= 83e1452fc354eeb2356f0da1a88efd760d94abcb

Google Translate: http://translate.google.com/translate?hl=en&ie=UTF8&langpair=auto%7Cen&tbb=1&u=http://pangu.io/&sandbox=0&usg=ALkJrhg4t-nSSQsLbvVorKxNa0uKqBcMZg

TΟΝΙΖΩ για μια ακομα φορα πως αναφερεται σε developers. Οπως επισης εχετε παντα κατα νου οτι το jailbreak γενικα, εχει αρνητικες επιπτωσεις στην ασφαλεια που προσφερει το λειτουργικο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Apple Pay Fail: Some Bank Of America Customers Getting Double-Charged

 

 

An Apple spokesperson responded to HuffPost with an emailed statement: "We're aware of a Bank of America issue impacting a very small number of Apple Pay users. They're working on a fix that will be available shortly and reversing any duplicate transactions."

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...