Προς το περιεχόμενο

Στην κυκλοφορία το iOS 8.1 με διορθώσεις σε bugs, camera roll, SMS στα iPad και Apple Pay


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ουτε camera roll δεν υπαρχει, ειμαι σε Iphone 5s (αμερικανικο μοντελο)κ επισης λειπει κ η δυνατοτητα επιλογης 2g/3g/4g

Το camera roll υπάρχει και επίσης έχω και την δυνατότητα επιλογής ταχύτητας δικτύου σε 5s, είσαι σίγουρος ότι το έκανες το update ? :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το camera roll υπάρχει και επίσης έχω και την δυνατότητα επιλογής ταχύτητας δικτύου σε 5s, είσαι σίγουρος ότι το έκανες το update ? :/

ναι αφου παω κ μου λεει οτι ειναι ενημερωμενο με 8,1 !! και ομως δεν εχει camera roll ουτε δυνατοτητα επιλογης δικτυων, δεν ξερω τι μπορει να παιζει, θα το συνδεσω μια με itunes να δω τι γινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αφου παω κ μου λεει οτι ειναι ενημερωμενο με 8,1 !! και ομως δεν εχει camera roll ουτε δυνατοτητα επιλογης δικτυων, δεν ξερω τι μπορει να παιζει, θα το συνδεσω μια με itunes να δω τι γινεται

μηπως εχεις ενεργοποιησει το icloud photo library?Αν είναι ενεργοποιημενο τοτε καταργείται το camera roll...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Το camera roll υπάρχει και επίσης έχω και την δυνατότητα επιλογής ταχύτητας δικτύου σε 5s, είσαι σίγουρος ότι το έκανες το update ? :/

ναι αφου παω κ μου λεει οτι ειναι ενημερωμενο με 8,1 !! και ομως δεν εχει camera roll ουτε δυνατοτητα επιλογης δικτυων, δεν ξερω τι μπορει να παιζει, θα το συνδεσω μια με itunes να δω τι γινεται

Κι εμενα ενω λεει 8.1 εχει τις ιδιες επιλογες με πριν.Δεδομενα και Ενεργοποίηση 4gUIImageView
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι και στηρίζουν!

κολάει συνεχώς σε απλό σερφάρισμα και έχει γίνει αισθητά ποιο αργό!

Δεν μιλάω για ποιο αργό response αλλά οχι αυτο το χάλι με κολήματα σε μια απλή σελίδα!!!

 

 

Δέν ξέρω αν εκανες αναβάθμιση η clean install. Πάντως αν κάνεις το δεύτερο, δέν τρώωει περισσότερα κολλήματα απότι το ios7. Δέν "πετάει", άλλα σίγουρα δέν το καθιστά αχρηστο. Οσο αφορά τα κολλήματα στις σελίδες εχω την εντύπωση οτι εχει να κάνει περισότερο με την RAM παρά με το ios8

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουτε camera roll δεν υπαρχει, ειμαι σε Iphone 5s (αμερικανικο μοντελο)κ επισης λειπει κ η δυνατοτητα επιλογης 2g/3g/4g

Μήπως έχεις ενεργοπιοήσει το iCloud Photo Library beta στο κινητο; Εχω την εντύπωση πώς το camera roll επανέρχεται μονο αν ΔΕΝ εχεις ενεργοποιήσει αυτή την υπηρεσία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Για άλλη μία χρονιά η Apple απέδειξε ότι οι εκδόσεις πριν την x.1 είναι public beta.

 

Λάθος κάνεις. Η έκδοση 8.0.2 είναι μια χαρά. Ούτε κολλήματα ούτε τίποτα.

Ακόμη και σε iPhone 4S τρέχει άψογα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος κάνεις. Η έκδοση 8.0.2 είναι μια χαρά. Ούτε κολλήματα ούτε τίποτα.

Ακόμη και σε iPhone 4S τρέχει άψογα. 

 

Αν έτρεχε σε εσένα τέλεια δεν σημαίνει ότι συνέβαινε σε όλους το ίδιο.

Δες την εικόνα του άρθρου και πρόσεξε τις επιδιορθώσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αν έτρεχε σε εσένα τέλεια δεν σημαίνει ότι συνέβαινε σε όλους το ίδιο.

Δες την εικόνα του άρθρου και πρόσεξε τις επιδιορθώσεις.

 

Μην μπερδεύεις την 8.0.1 με την 8.0.2 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιδιο λειτουργικο, ιδιο hardware εχουν ολα τα 4s κλπ.....

 

Αυτο που δεν μπορω να καταλαβω πως γινεται σε μερικους να εχει θεματα και σε αλλους οχι.

 

Καποια λογικη εξηγηση υπαρχει ρε παιδες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...