Προς το περιεχόμενο

H Samsung παρουσιάζει τα Galaxy A5 και Galaxy A3 με έμφαση στην ποιότητα κατασκευής


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε μου είσαι ο πρώτος ανθρώπους παγκοσμίως που βρήκες μεμπτο στην ποιότητα κατασκευής του Note4.

να γινω ο δευτερος???...οταν ζητας απο 500 και πανω για ενα κινητο,τα ψευτοδερματα κρυμμενα σε μια φλυδα μεταλλου ειναι αν μη τι αλλο αστεια.....και λυπαμαι που δεν ειμαι ο πρωτος!!!...αν μη τι αλλο,οταν day one δινω 700-800-900 ευρω για κινητο,οταν ανοιξω την συσκευασια το μονο πλαστικο που επρεπε να δω ειναι ο φορτιστης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει επιλογή και για σένα που ψάχνεις αυτό. Λέγεται iPhone... Ασε τους χαζους να πληρώνουν για πλαστικά με αποσπομενο κάλυμμα και μπαταρία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν μη τι αλλο,οταν day one δινω 700-800-900 ευρω για κινητο,οταν ανοιξω την συσκευασια το μονο πλαστικο που επρεπε να δω ειναι ο φορτιστης.

Πάντως εγώ, εαν ποτέ έδινα 700-800-900 ευρώ για κινητό, το λιγότερο που θα περίμενα να αντικρύσω όταν άνοιγα τη συσκευασία θα έπρεπε να ήταν το κινητό τίγκα στο τιτάνιο και τίποτα λιγότερο...Και ο φορτιστής εννοείται από τιτάνιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ, εαν ποτέ έδινα 700-800-900 ευρώ για κινητό, το λιγότερο που θα περίμενα να αντικρύσω όταν άνοιγα τη συσκευασία θα έπρεπε να ήταν το κινητό τίγκα στο τιτάνιο και τίποτα λιγότερο...Και ο φορτιστής εννοείται από τιτάνιο...

...και η συσκευασία μη σου πω... :P

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά τα τελευταία οικονομικά αποτελέσματα έβαλαν μυαλό,και ξεκίνησαν αμέσως την τιμολογιακή και σχεδιαστική Πολιτική που θα φέρει την ανάκαμψη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ, εαν ποτέ έδινα 700-800-900 ευρώ για κινητό, το λιγότερο που θα περίμενα να αντικρύσω όταν άνοιγα τη συσκευασία θα έπρεπε να ήταν το κινητό τίγκα στο τιτάνιο και τίποτα λιγότερο...Και ο φορτιστής εννοείται από τιτάνιο...

 

Αν σ ενοχλει η αποψη μου δεν χρειαζετε ειρωνεια.....υπαρχει και ξυδακι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σ ενοχλει η αποψη μου δεν χρειαζετε ειρωνεια.....υπαρχει και ξυδακι

Το ξυδάκι το αφήνω για αυτούς που σκάνε τις 800αρουμπες τους και προσπαθούν να δικιολογήσουν το πόσο πολύ άξιζε η κινητάρα τους...  :-D 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει επιλογή και για σένα που ψάχνεις αυτό. Λέγεται iPhone... Ασε τους χαζους να πληρώνουν για πλαστικά με αποσπομενο κάλυμμα και μπαταρία...

Εγω την αποψη μου λεω, δεν ειμαι hater,ουτε σε ειπα χαζο(αλλο πως αισθανεσε)....

Κατοχος galaxy note 10.1 2014.& galaxy note 8.

Γιατι αρπαζεστε και ειρωνευεστε πολλοι δεν το καταλαβαινω, μαλλον το καταλαβαινω αλλα δεν μπορω να βοηθησω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι αρπαζεστε και ειρωνευεστε πολλοι δεν το καταλαβαινω, μαλλον το καταλαβαινω αλλα δεν μπορω να βοηθησω.

Ίσως καταλαβαίνεις λάθος μιας και εγώ δεν σε ειρωνεύτηκα παραπάνω.Απλά το point μου είναι (και εμμέσως πλην σαφώς ειρωνεύομαι τη samsung στη συγκεκριμένη περίπτωση) οτι κοστολογεί πανάκριβα τις συσκευές της για τα δικά μου πάντα δεδομένα.Όπως όμως έχω ξαναπεί και παλιότερα , εμένα με βολεύει κάποιος να ψωνίζει πανάκριβα μια πρωτοεμφανιζόμενη συσκευή και μετά από κανα 6μηνο να μπορώ να πάρω ακριβώς την ίδια συσκευή κοψοχρονιά (που λέει ο λόγος δηλαδή).

Ελπίζω να κατάλαβες το point μου και να μην συνεχίζεις να έχεις λάθος εντύπωση για το σχόλιό μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως καταλαβαίνεις λάθος μιας και εγώ δεν σε ειρωνεύτηκα παραπάνω.Απλά το point μου είναι (και εμμέσως πλην σαφώς ειρωνεύομαι τη samsung στη συγκεκριμένη περίπτωση) οτι κοστολογεί πανάκριβα τις συσκευές της για τα δικά μου πάντα δεδομένα.Όπως όμως έχω ξαναπεί και παλιότερα , εμένα με βολεύει κάποιος να ψωνίζει πανάκριβα μια πρωτοεμφανιζόμενη συσκευή και μετά από κανα 6μηνο να μπορώ να πάρω ακριβώς την ίδια συσκευή κοψοχρονιά (που λέει ο λόγος δηλαδή).

Ελπίζω να κατάλαβες το point μου και να μην συνεχίζεις να έχεις λάθος εντύπωση για το σχόλιό μου.

 

Οκ φιλε μου, σορρυ....γραψε λαθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς ακομα και στα κινητα ειμαστε διχασμενοι οπαδοι πιστοι στην ιστορια χιλιαδων ετων.. 

 

Εκεινο που με λυπει ειναι οτι συμβαινει ακομα και σε ενα σάιτ χεχνολογιας οπως το ινσομνια .. fanboys.. 

Κυριοι δε νομιζω οτι καταλαβαινεται τι λετε οι περισσοτεροι 

Το design της σαμσουνγκ ειδικα στο νοτε 3 και φυσικα σε αυτα εδω τα καινουργια ειναι παρα πολυ καλο και ωραιο .. Τα μονα αλλα κινητα με ανταγωνιστικο design einai τα hwavei kai καποια αλλα κινεζικα εκτος του iphone foxcorn το οποιο πραγματικα δε παταει στο σημερα και κανει ακομα και τα iphone 4 na φαινονται καινουργια .. 

Oσον αφορα τη ποιοτητα .. παλι δε ξερετε τι λετε .. τιτανιο>? χααχαχ .. αχχ ημιμαθεια .. αλουμινιο? δηλαδη το αλουμινακι ειναι πιο ακριβο απο το πλαστικο? δηλαδη η coca cola  σε αλουμινιο ειναι πιο..ποιοτικη?!! ναι,, οκ δεν ειναι ετσι απλα τα πραγματα και φυσικα οθτε το τιτανιο ειναι ανθεκτικο σε σχεση με την αναλογη μαζα αλλων υλικων οπως το ατσαλι η και το πλαστικο (πολυμερες) ας πουμε .. ειναι ισχυροτερο σε αναλογια ΒΑΡΟΥΣ ! οχι ογκου ..ξερω εχετε δει ταινιες και το blade και ετσι ξερετε αλλα δεν ειναι ετσι.. 

 

Η σαμσουνγκ αυτη τη στιγμη εχει την υψηλοτερη ποιοτητα στα κινητα πραγμα που φαινεται και στη μετρημενη αντοχη που ειναι υπερδιπλασια απο τα υπολοιπα αλλα και στον πολυ σημαντικο δεικτη sar οπου μονο η Lg ακολουθει , και φυσικα στα κορυφαια ηλεκτρονικα τμηματα και τις επιδοσεις ..μολις αλλαξει αυτο απλα αντι για νοτε θα παρω αυτο που ειναι καλυτερο ..οπως καποιο καινουργιο iphone 

 

Τωρα αυτο που εσεις ονομαζεται ποιοτητα ..ειναι απλα, ΑΙΣΘΗΣΗ ποιοτητας η καλυτερα.. ψευδαισθηση ..εκει ναι ισως υστερει αλλα απο οτι βλεπω μαθαινει και βελτιωνεται .. Παντως μια και εχω δοκιιμασει ολες σχεδον τις μαρκες ανυπομονω να χαμηλωσει το δεικτη SAR kamia hwavei na δοκιμασω ειναι οντως πολυ ομορφα και ικανα ..αυτα

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...