Προς το περιεχόμενο

iphone 5 16GB: 299 euro @ Γερμανός [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


kwma

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τυχαια το καναν..οχι οτι ειχαν τα 5c για ξεστοκαρισμα και τα πλασαραν πλαγιως..

 

 

Γι αυτό έγινε η όλη ιστορία από την αρχή. Κρίμα για όσους την πάτησαν και νόμισαν ότι αγοράζουν κάτι ως προσφορά.

 

Συμφωνώ για το ξεστοκάρισμα.
Μην απαξιώνουμε όμως την αντιπροσφορά. Σε όλο τον κόσμο η τιμή του  5c 32GB είναι πάνω από 450€.
Και μην απαξιώνουμε ένα κινητό iphone, επειδή είναι πράσινο και δεν είναι κατασκευασμένο από αλουμίνιο! Αυτά είναι θέμα γούστου και αισθητικής.
Οι επιδόσεις του όμως είναι κορυφαίες, παρόλο που είναι μοντέλο 9/2013 και έχει πολύ καλά reviews!
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έχω κι εγώ μια παραγγελία για ενα 5c 32gb λευκό στο κατάστημα ν.κόσμου. Αν θέλει να πάει σημερα κάποιος συμφορουμιτης ας επικοινωνήσει με π.μ.

Edit: Δόθηκε. Καλοριζικο.

Επεξ/σία από panostx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κι εγώ μια παραγγελία για ενα 5c 32gb λευκό στο κατάστημα ν.κόσμου. Αν θέλει να πάει σημερα κάποιος συμφορουμιτης ας επικοινωνήσει με π.μ.

Edit: Δόθηκε. Καλοριζικο.

 

Ευχαριστώ πολύ δημόσια τον Παναγιώτη για την παραχώρηση της συσκευής του !! Να είσαι καλά !!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι το 5c ειδικά αν σκεφτείς ότι οι περισσότεροι βάζουν όπως και εγώ θήκη εξαρχής, το αλουμίνιο κτλ δεν έχει και πολύ νόημα. Με το 8.1 πάει σφαίρα και με μέτρια χρήση λόγω σκ κτλ η μπαταρια κράτησε σχεδόν 3 μέρες με λίγο ιντερνετ, αρκετες κλήσεις κτλ. Με 300 ευρώ παίρνεις κινητό άψογο αν δες θες μεγάλη οθόνη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως σε φιλιο forum σκασαν δειλα δειλα οι αγγελιουλες για το 5c σφραγισμενο στα 400+

 

Καλά κάνουν από την στιγμή που υπάρχουν αγοραστές του 5c.

 

ΥΓ. Είμαι κατά αυτής της πρακτικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

παντως σε φιλιο forum σκασαν δειλα δειλα οι αγγελιουλες για το 5c σφραγισμενο στα 400+

κλασικοί κουτοπόνηροι Ελληνες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πήρανε τηλέφωνο από Γερμανό σήμερα κατά της 16:30 και μου έκανε αντιπροσφορά το 5S 64GB 489 ευρώ, Λοιπόν μου είπε ένας χρήστης σε φόρουμ σχετικά με iDivices τι έκανε και του παρέδωσαν iPhone 5S 64GB, και έτσι έκανα και εγώ το ίδιο.  Στέλνω μήνα μέσο της ηλεκτρονική φόρμα τους για το τι θα γίνει με την παραγγελία που του είχα κάνει σχετικά με το iPhone 5 64GB εάν έγινε κάτι με την προσφορά κτλπ και ΠΕΤΥΧΕ! Συγκεκριμένα μου κάνανε πρόταση για το iPhone 5S 64GB Silver White στα 489 Ευρώ! Και φυσικά την αποδέχτηκα! Τι θα άφηνα την ευκαιρία? Παιδιά κακά τα ψέματα αλλά 5S 64GB με 489 ευρώ στα σκρουτζομάγαζα δεν βρίσκεις που να χτυπιέσαι!  Από τα 484 ξεκινάει το 16αρι 5S και 647 ευρώ το 64αρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πήρανε τηλέφωνο από Γερμανό σήμερα κατά της 16:30 και μου έκανε αντιπροσφορά το 5S 64GB 489 ευρώ, Λοιπόν μου είπε ένας χρήστης σε φόρουμ σχετικά με iDivices τι έκανε και του παρέδωσαν iPhone 5S 64GB, και έτσι έκανα και εγώ το ίδιο.  Στέλνω μήνα μέσο της ηλεκτρονική φόρμα τους για το τι θα γίνει με την παραγγελία που του είχα κάνει σχετικά με το iPhone 5 64GB εάν έγινε κάτι με την προσφορά κτλπ και ΠΕΤΥΧΕ! Συγκεκριμένα μου κάνανε πρόταση για το iPhone 5S 64GB Silver White στα 489 Ευρώ! Και φυσικά την αποδέχτηκα! Τι θα άφηνα την ευκαιρία? Παιδιά κακά τα ψέματα αλλά 5S 64GB με 489 ευρώ στα σκρουτζομάγαζα δεν βρίσκεις που να χτυπιέσαι!  Από τα 484 ξεκινάει το 16αρι 5S και 647 ευρώ το 64αρι.

Αναλογα πως το παρει κανεις,αλλωστε πλεον μιλαμε για παλιοτερο μοντελο,λογω Iphone 6 και επισης για ενα κινητο που εχει απο τις χειροτερες αυτονομιες/μπαταριες της αγορας. Και προφανως και δεν προκειται να αγορασει κανεις το Iphone 5s 64gb στα 650ευρω οταν μπορει να παρει στα χρηματα αυτα το Iphone 6.

Αυτο φενεται και απο το γεγονος οτι η τιμη του Iphone 5 αυτη την στιγμη ειναι σχεδον ιδια με αυτη του 5s...

 

Φυσικα αν το θεωρεις εσυ προσφορα και σε καλυπτει,τοτε κανενα προβλημα και καλοριζικο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μου λέει κάτι τόσα review έχω δει σε καθημερινές εφαρμογές ακόμα και με το 8 IOS πάνε μαζί με το 6. Επιπλέον εγώ τα 32GB τα γεμίζω από την μουσική και τα βίντεο που τραβάω, οπότε μονόδρομος τα 64GB, Επίσης το 6αρι στα 64 gb εχει 829 ευρώ. Εάν ήτανε το 6S ναι θα πήγαινα άλλα δεν θα πάρω το τωρινό 6 την στιγμή που σε τόσα review δεν το δείχνει να υστερεί!

 

Δεν υπάρχει δυστυχώς iPhone 6 32GB μόνο 16/64/128GB

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://m.ebay.com/itm/221603978495?nav=DEALS&varId=520461556752για αυτους που χάσανε την προσφορά του Γερμανού. Φυσικά θα ηταν καλό να μην αρχίσουμε τα περί τελωνείου καθώς όλοι ξερουμε οτι η αγορά απο ΗΠΑ ενέχει αυτον τον κίνδυνο και αμα πιαστεί το κινητο θα μας βγει περισσότερο απο οτι να το αγοράσουμε εδώ. Επίσης υπάρχει επιλογή για όσους έχουν συγγενή στις ΗΠΑ να σταλεί σε αυτους πρωτα και έπειτα να σταλεί Ελλάδα σαν open box με ένδειξη gift και φυσικα με USPS και χαμηλή αξία για να είναι 99.9% σίγουροι οτι θα αποφύγουν το κοστος του τελωνείου.

 

P.S. Αν οι moderators πιστεύουν οτι είναι σωστότερο να μετακινηθεί σε καινούργιο thread μπορούν να το κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...