Προς το περιεχόμενο

iphone 5 16GB: 299 euro @ Γερμανός [ΤΕΛΟΣ-ΑΚΥΡΑ]


kwma

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ειναι πολλοι οι παραγοντες για να θεωρηθει προσφορα,επισης

 

Manufacturer refurbished : s.gif Seller Notes: “An item that has been professionally restored to working order by a Carrier-approved vendor. This means the product has been inspected, cleaned, and repaired to meet manufacturer specifications and is in excellent condition. This item will not be in the original packaging.

The device is 100% functional and in overall good condition. Device might show signs of wear like scratches and scuffs. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 538
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Περιμενει να παραλαβει κανενας αλλος παιδια?Μου κανανε την αντιπροταση την περασμενη πεμπτη και ακομα να ερθει στο καταστημα της περιοχης μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τα ίδια και γω... Τους έστειλα μια επιστολή σήμερα για να με ενημερώσουν... Ααα εκτός από τη Γενική Γραμματεία Καταναλωτή, μπορείτε να στείλετε καταγγελία και στον ΟΤΕ, θυγατρική του οποίου είναι η Γερμανός... Εχουν και τα εσωκομματικά τους...

Αυτό ίσως να τους προβληματίσει περισσότερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενει να παραλαβει κανενας αλλος παιδια?Μου κανανε την αντιπροταση την περασμενη πεμπτη και ακομα να ερθει στο καταστημα της περιοχης μου.

 

Περιμένω κι εγώ. Με πήραν και μένα την Πέμπτη 13/11 και μου είπαν για παραλαβή από το κατάστημα σε 10 ημέρες περίπου.

Κοντεύουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους εχω παρει τηλ στο καταστημα και στα κεντρικα και μου λενε το γνωστο θα ειδοποιηθεις οταν φτασει στο καταστημα .Αυτα απο την πολυ καλη τους ενημερωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εγώ δεν έχω παραλάβει το 5s που μου υποσχέθηκαν την προηγούμενη Τετάρτη. κάτι πήρε το αυτί μου για νέο στοκ στις 26 Νοεμβρίου, αλλά αν δεν το δω μπροστά μου, δεν το πιστεύω.

Έστειλα ένα email και ζήτησα, αν δεν υπάρχει στοκ 5s, να μου στείλουν iphone 6 σε προνομιακή τιμή, αλλά έφαγα πόρτα  :-)

Μου επιβεβαίωσαν όμως και εγγράφως ότι το 5s θα παραδοθεί εγκαίρως στα 489 Ευρώ. Αν τώρα θεωρείται "εγκαίρως" ένας μήνας από 

την παραγγελία είναι άλλο θέμα. Μάλλον εννοούσαν "εν καιρώ"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εδώ μία από τα ίδια! Τους έστειλα 2η φορά e-mail και μου απάντησαν (πάλι καλά απαντούν τουλάχιστον) μετά από 1 ημέρα ότι θα το έχω αρχές της επόμενης εβδομάδας. Τους απάντησα ότι αν το είχα παραγγείλει από Κίνα θα ερχόταν μάλλον γρηγορότερα...

Δεν ξέρω αλλά μου θυμίζει η κατάσταση κάτι προσφορές για iphone6 τύπου superdeals.gr με τη διαφορά όμως ότι εκεί σε ενημερώνει εξαρχής ότι θα παραλάβεις σε 20 εργάσιμες ημέρες (σε 1 μήνα δηλαδή), ενώ βεβαίως το προπληρώνεις κιόλας!!!.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενει να παραλαβει κανενας αλλος παιδια?Μου κανανε την αντιπροταση την περασμενη πεμπτη και ακομα να ερθει στο καταστημα της περιοχης μου.

Εμένα δε με έχουν πάρει καν!! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα δε με έχουν πάρει καν!! :P

 

στείλε email

τουλάχιστον ελπίζω να είναι ελληνικής αντιπροσωπείας και όχι τίποτα refurbished που πουλάνε από δω κι από κεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τουλάχιστον ελπίζω να είναι ελληνικής αντιπροσωπείας και όχι τίποτα refurbished που πουλάνε από δω κι από κεί

 

Apple iPhone 5c 16GB (Refurbished)  €319

https://www.groupon.gr/deals/special-deal/gg-tab2-fone-8/49986988

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

τουλάχιστον ελπίζω να είναι ελληνικής αντιπροσωπείας και όχι τίποτα refurbished που πουλάνε από δω κι από κεί

 

Apple iPhone 5c 16GB (Refurbished)  €319

https://www.groupon.gr/deals/special-deal/gg-tab2-fone-8/49986988

 

 

άμα στο λένε ότι είναι refurbished ΟΚ κανένα πρόβλημα, το αγοράζεις εν γνώσει σου. Εγώ έχω δει περιπτώσεις από φίλους που τους τα πούλησαν (όχι από το Γερμανό) για καινούρια-σφραγισμένα και ήταν refurbished

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άμα στο λένε ότι είναι refurbished ΟΚ κανένα πρόβλημα, το αγοράζεις εν γνώσει σου. Εγώ έχω δει περιπτώσεις από φίλους που τους τα πούλησαν (όχι από το Γερμανό) για καινούρια-σφραγισμένα και ήταν refurbished

 

και πως το καταλαβαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...