Προς το περιεχόμενο

Overwatch Topic v1


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ζήτησα κλειδί για Hearthstone, δεν πήρα.. Ζήτησα για Hots, δεν πήρα.. Ζήτησα για overwatch, ΧΑΧΑ :@ :@ :@.. δεν θέλω να το σκέφτομαι απλά, φίλος μου πήρε κλειδί για το heartsthone χωρίς να έχει καν περάσει τα 20 lvl στο wow και να μην έχει αγοράσει καν gamecard η κάποιο από τα παιχνίδια ποτε του, και μου έρχεται kai o pobelter και μοιράζει keys από εδώ και από εκεί για το overwatch(στον qt), νομίζω κάτι παίζει με την αδερφή του.. Μάλλον ξέρει κόσμο.. Τα βισματικα μέσα στα ματια μας ξέρω γω..

 

είμαι tilted

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά οτι είναι πρώτο στο twitch δεν λέει και κατι, τώρα άνοιξε η beta, λογικό είναι. εγω για χλιαρό το βλέπω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως τόσο hype και τόσους viewers δεν είχε ούτε το hs στα hype/ f&f alpha/ closed beta όπως ούτε και το hots... είτε κάτι έχει αυτό το παιχνίδι και θα γίνει επιτυχία είτε έγινε τρελό hype και θα ξεφουσκώσει. με 130κ viewers βέβαια 2 το βράδυ δεν το πιστεύω αλλά w/e 


 

αφου ειπαν δεν εχει beta keys... i smell... rats

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιχνιδι σαν και αυτο υπηρχε εδω και χρονια, το team fortress. Οπως και με το hearthstone που βγηκε gaming card υπαρχει το magic the gathering που οποιος εχει παιξει (με physical cards) καταλαβαινει ποσο μαπα ειναι το hearthstone και κατωτερο (δεν υπαρχει ουδεμια συγκριση), απλα πετυχε επειδη ειχε καλο μαρκετινγκ και σου εδινε καποιες starter cards και μπορουσες να ξεκινησεις χωρις λεφτα..Ακομα και το yu gi oh ειναι καλυτερο card game και δεν το λεω κοροιδευτικα, οποιος αγορασε boosterακια αυθεντικα και οχι απο το περιπτερο και επαιζε καταλαβαινει τι εννοω... Αλλα ομως το hearthstone παρολλα αυτα ειναι το 4ο μεγαλυτερο Online game αυτη την στιγμη.

 

Ετσι θα γινει και με το OW, ενω δεν εχει κατι πρωτοτυπο και υπαρχει ηδη, λογω του καλου μαρκετινγκ θα εχει ανοδο, και για να πω την αληθεια φαινεται ωραιο παιχνιδακι απλα δεν ειναι skill based, ουτε και team based οσο και να το διαφημιζουν σαν team based...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...