Προς το περιεχόμενο

Overwatch Topic v1


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ειναι closed.Εχει υποθει απο την blizzard οτι θα ειναι random τα ατομα αλλα απο streamers  αλλων game (px Reynad) οτι η συγκεκριμενη beta  αφορα family k friends  των producer  καθως επισης κ απο streamers που ειχαν ζητησει απο την  blizzard access  για να το streamaroun

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το λιγο που ειδα απο gameplay trailers και streams δεν φαινεται κατι ιδιαιτερο.

Απλα εχει μεγαλη προβολη λογω blizzard.

 

Ειναι φαση team fortress αμα δεν σου αρεσε εκεινο τοτε μαλλον δεν θα σου αρεσει και αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο το λιγο που ειδα απο gameplay trailers και streams δεν φαινεται κατι ιδιαιτερο.

Απλα εχει μεγαλη προβολη λογω blizzard.

Δηλαδη εσυ σε Fps τι ακριβως το ιδιαιτερο περιμενεις να δεις???

 

Εμενα παλι μου φενεται παρα πολυ ωραιο κυριως επειδη ειναι παρα πολυ γρηγορο και γενικα γινεται χαμος. Επισης εχεις και μεγαλη γκαμα ηρωων διαθεσιμη απο τους πρωτους που ηταν πρωτο παρουσιασει. Θελω να πιστευω οτι αν το στηριξουν σωστα θα ειναι η επομενη επιτυχια μετα το Hearthstone.

 

Ηδη το γεγονος οτι ειναι πρωτο σε κοσμο στο Twitch με τρελη διαφορα και εχει αφησει τοσο πισω το δημοφιλες Halo 5 λεει πολλα για μενα σε σχεση πχ με το Heroes Of The Storm.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιος πηρε access να του ριξω ενα keylogger?

η πρώην μου, πες μου και τον κωδικό της στο fb με την ευκαιρία.. jk, hue hue!
 
Λοιπόν μάγκες είμαι hyped για το overwatch, τα class ωραία,αν και ψυλλιάζομαι full καμπερομα με την widowmaker, θα τους φτιάξουμε και αυτούς..
 
ήδη αρκετή streamer και από το lol είδα ότι ψάχνονται για να βρούν keys όπως και όπως οποτε θα ύπαρξη πολυκοσμία.. 
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι το παιχνιδι εχει υπερβολικα πολυ ενδιαφερον και εχει κυριολεκτικα αφησει στο περιθωριο οχι μονο τα γνωστα mainstream παιχνιδια αλλα και το Halo 5 που κυκλοφορησε αυτες τις μερες(ειδικα στην Αμερικη ειναι απο τις αγαπημενες σειρες το παιχνιδι).

 

Το οτι βεβαια βλεπουμε ακομα και τον πιο ακυρο streamer χωρις πολλους viewers να εχει παρει κλειδι για το παιχνιδι ειναι λιγο τραγικο. Αν κρινω προσωπικα απο τις προηγουμενες Beta με Heroes of the storm και Hearthstone που κλειδι μου στειλανε μονο λιγο πριν βγει το παιχνιδι εκτως beta(και αναγκαστικα εψαχαν απο αλλου)τοτε δεν με βλεπω φετος να παιζω το παιχνιδι,αλλα μακαρι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα παντως μου αρεσει παρα πολυ με μια πρωτη ματια.Τελειως φρεσκια ιδεα απο τα κλασσικα Call/BF/CS παρα πολυ γρηγορο και μου αρεσει και πολυ το σχεδιο που εχει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...