Προς το περιεχόμενο

Overwatch Topic v1


klainmaingr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ωραιο φαινεται αλλα δεν βρηκα ενα twitch stream της προκοπης να το παρακολουθησω με την ησυχια μου. στο ενα βριζανε συνεχεια, στο αλλο ειχανε δυνατα τη μουσικη, στο αλλο φωναζανε σαν να ταν στο γηπεδο. ελεος.


Παιχνιδι σαν και αυτο υπηρχε εδω και χρονια, το team fortress. Οπως και με το hearthstone που βγηκε gaming card υπαρχει το magic the gathering που οποιος εχει παιξει (με physical cards) καταλαβαινει ποσο μαπα ειναι το hearthstone και κατωτερο (δεν υπαρχει ουδεμια συγκριση), απλα πετυχε επειδη ειχε καλο μαρκετινγκ και σου εδινε καποιες starter cards και μπορουσες να ξεκινησεις χωρις λεφτα..Ακομα και το yu gi oh ειναι καλυτερο card game και δεν το λεω κοροιδευτικα, οποιος αγορασε boosterακια αυθεντικα και οχι απο το περιπτερο και επαιζε καταλαβαινει τι εννοω... Αλλα ομως το hearthstone παρολλα αυτα ειναι το 4ο μεγαλυτερο Online game αυτη την στιγμη.

 

Ετσι θα γινει και με το OW, ενω δεν εχει κατι πρωτοτυπο και υπαρχει ηδη, λογω του καλου μαρκετινγκ θα εχει ανοδο, και για να πω την αληθεια φαινεται ωραιο παιχνιδακι απλα δεν ειναι skill based, ουτε και team based οσο και να το διαφημιζουν σαν team based...

 

οτι ναναι..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γεγονός είναι ότι η Blizzard δεν βγάζει κάτι τόσο "νέο" όσο "προσιτό" και αρεστό στο μάτι.

Επίσης "σπρώχνει" προς mainstream / casual.

 

Γενικά δεν ξέρω τι έχουν, αλλά είναι αυτά τα κουμπάκια που πατάει και οι λεπτομέρειες που πολλές φορές μαζεύουν κόσμο στα παιχνίδια της, πιστεύω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι απλο,προσιτο και ομορφο. πιστευω θα πιασει, ισως και καλυτερα απο το HOTS. εξαλλου το TF2 υπαρχει τοσα χρονια, ωρα για κατι καινουργιο. το μονο προβλημα ειναι οτι σε λιγο καιρο ειναι να βγουν και αλλοι 2-3 f2p fps τιτλοι τετοιου τυπου, οποτε το συγκεκριμενο genre θα γινει συνωστισμενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο παραπανω streamer παιζει να εβγαλε την χτεσινη μερα πανω απο 1200-1500ευρω παντως :P παιζοντας το συγκεκριμενο παιχνιδι.

 

ο summit γενικα βγαζει λεφτα, τον παρακολουθω εγω καθε μερα επειδη παιζει csgo...αφου εχει nissan gtr lol

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο παραπανω streamer παιζει να εβγαλε την χτεσινη μερα πανω απο 1200-1500ευρω παντως :P παιζοντας το συγκεκριμενο παιχνιδι.

 

Ότι και να παίζει ο summit τα βγάζει τα λεφτά του...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναφερομαι συγκεκριμενα για χτες που βγηκε το game και ειχε παρα πολυ κοσμο.


Οπως και να εχει τεραστια υπομονη ας κανουμε για το ποτε θα δουμε και απο δω μερια κανενα Invite.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιχνίδι της blizzard, noob friendly, easy to play, hard to master. έτσι τραβάει τον κόσμο. σου έβγαλε τώρα 1st person shoter με pew pew κουμπί, το lshift, e και ulti το q. μέσα με tank/healer/ dps/support και γραφικά που αρέσουν στα περισσότερα μάτια. βέβαια δεν καταλαβαίνω ως προς τι το τόσο hype και να μπάζωσε τόσο το hots από την άλλη. γιατί μετά από αυτό το early beta launch βλέπω να μεταφέρουν και τους τελευταίους devs του hots στο overwatch team

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο summit γενικα βγαζει λεφτα, τον παρακολουθω εγω καθε μερα επειδη παιζει csgo...αφου εχει nissan gtr lol

Καλα και που το εχει πιο πολυ βιτρινα το κοβω να ειναι,αφου στριμαρει πολυ ωρα μεσα στη μερα :P 

 

Πιο πολυ μπορω να πω πως με ενθουσιασε το star wars battlefront,πιο ωραια γραφικα,πιο ανοιχτος κοσμος και  γενικα πιο ωραιο παιχνιδι για να ασχοληθει καποιος παραπανω.Γουστα ειναι αυτα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αδερφή φίλου μου παρέλαβε beta key και θα την ρωτήσει για να μου το δώσει :P :P

 
τα key δεν είναι binded με το email του account σου η κάτι τέτοιο? p.x πάρει κάποιος key και το δώσει σε κάποιον άλλο ο άλλος μπορεί να το χρησιμοποίηση κανονικά?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...